Michał Szpak

 

Michał Szpak odwiedził niedawno USA, gdzie dał koncert w ramach trasy Classica Tour! Polonia rozpisywała się, że był to „najlepszy koncert dekady":

Trasa Classica Tour to było naprawdę elektryzujące i wzruszające zjawisko. Marzę o kontynuacji, już ma na to pomysł - powiedział w wywiadzie dla "Show" Michał Szpak. 

 

Zdradził też, że chciałby podbić zagraniczne rynki muzyczne. Czy to oznacza, że wyjedzie z Polski, by rozwinąć skrzydła za granicą?

 

Michał Szpak wyjedzie z Polski?

 


Myślę o tym, żeby wyjechać, rozwijać się. Tutaj zrobiłem dużo i wydaję mi się, że jestem takim wieku, że muszę cały czas nad sobą pracować, rozwijać się i osiągać kolejne sukcesy. Nie zostawię oczywiście tego, co tu się dzieje, ale będę chciał próbować działać za granicą - powiedział Michał Szpak w wywiadzie.

 

Zobacz: Michał Szpak o śmierci mamy: „Poczucie straty będzie zawsze’’

 

Dlatego fani Michała Szpaka mogą odetchnąć z ulgą. Jednak zawsze, jeśli ktoś decyduje się na karierę za granicą, jest mniej dostępny w Polsce.. Tak jest w przypadku Edyty Górniak, Margaret czy Ewy Farny. 

 

Zobacz: Król jest tylko jeden! Michał Szpak przyćmił wszystkich na koncercie Polsatu. A jego stylizacja to jakiś KOSMOS!

 

Czy Twoim zdaniem Michał Szpak powinien zostać w Polsce i tutaj poświęcić czas na tworzenie muzyki i piosenek czy próbować swoich sił za granicą? A może powinien to połączyć?

 

Zobacz także: Co łączy Michała Szpaka i Jennifer Lopez? Będziecie mocno zaskoczeni! Szykuje się jakiś hit?

 

Michał Szpak uważa, że ma inną wrażliwość oraz wygląd niż większość, dlatego w Polsce ludzie na niego różnie reagują. Czy za granicą czułby się lepiej?

Michał Szpak na koncercie Przebojowe Opole w Polsacie

 

Michał Szpak jest artystą, który zaskarbił sobie ogromną rzeszę fanów w Polsce, a dzięki Eurowizji - za granicą.

Michał Szpak w czerwonych botkach
East News

 

Więcej na temat Michał Szpak