szczoteczka_soniczna_philips_sonicare
Mat.prasowe
Newsy

Najpiękniejszy uśmiech w Hollywood? Już nie Julia Roberts!

Najpiękniejszy uśmiech w Hollywood? Już nie Julia Roberts!

Kto ma najpiękniejszy uśmiech w Fabryce Snów? Pewnie od razu pomyśleliście o Julii Roberts, prawda? :) Jednak nie tylko Julia może pochwalić się zębami jak perełki. Nadeszło nowe pokolenie gwiazd, które zdetronizowały utalentowaną aktorkę. Zobaczcie nasze top 4 sławnych kobiet, których uśmiech mógłby stopić każde lody! 

Emilia Clarke i Meghan Markle 

szczoteczka_soniczna_philips_sonicare
Mat.prasowe

 

I miejsce zdobyła Emilia Clarke! Serialowa Daenerys w „Grze o tron” była władcza, nieustępliwa, zajęta walką o Żelazny Tron. Jednak gdy w realnym życiu aktorka pojawia się na jakiekolwiek ściance, tryska pozytywną energią i zaraża swoim przepięknym uśmiechem!  

II miejsce należy do Meghan Markle. Choć księżna Sussex jest pod ciągłym obstrzałem papparazzi i krytyków w Internecie, z jej twarzy nie schodzi uśmiech. I dobrze! Mało kto może pochwalić się tak śnieżnobiałymi zębami, jak Meghan.

 

Margot Robbie i Irina Shayk 

szczoteczka_soniczna_philips_sonicare
Mat.prasowe

 

Na III miejscu uplasowała się Margot Robbie! Pięć minut pięknej aktorki nadal trwa! Gwiazda ostatnio zagrała jedną z głównych ról w nowym filmie Quentina Tarantino „Pewnego razu w Hollywood” i czujemy, że to będzie hit. Przyznajemy, że nie możemy się już doczekać samego filmu oraz podziwiania szerokiego i białego uśmiechu gwiazdy Margot na dużym ekranie! 

Na IV miejscu znalazła się Irina Shayk. Ostatnio słyszeliśmy o modelce głównie w kontekście rozstania z Bradleyem Cooperem lub jego romansu z Lady Gagą. Jak jest naprawdę tego nie wiemy, ale jedno jest pewne – Irina ma jeden z najpiękniejszych uśmiechów w Hollywood i to nigdy się nie zmieni! 

 

Białe zęby na wyciągnięcie ręki

szczoteczka_soniczna_philips_sonicare
Mat.prasowe

 

Chcesz mieć piękny, hollywoodzki uśmiech tak jak gwiazdy? Wypróbuj nową szczoteczkę soniczną  Philips Sonicare ProtectiveClean, która sprawi, że twoje dziąsła będą zdrowsze, a zęby bielsze już po 1 tygodniu! Szczoteczka Philips Sonicare ProtectiveClean wykorzystuje innowacyjną technologię Philips Sonicare. Wykonuje aż do 62 tysięcy ruchów szczotkujących na minutę, co przekształca pastę do zębów, ślinę i wodę w mikrobąbelki, które docierają głęboko między zęby i wzdłuż linii dziąseł oraz walczą z płytką nazębną. Dzięki temu czyszczenie jest wyjątkowo skuteczne, a dziąsła są zdrowsze już po 2 tygodniach stosowania.1 Ponadto z główką Optimal White można usunąć powierzchniowe przebarwienia i odsłonić śnieżnobiały uśmiech. Badania kliniczne wykazały, że gęsto ułożone, umieszczone centralnie włosie zapewnia bielsze zęby już po 1 tygodniu!2 Dodatkowo, szczoteczka Philips Sonicare ProtectiveClean usuwa aż 7 razy więcej płytki nazębnej w porównaniu do standardowych szczoteczek. 

 

szczoteczka_soniczna_philips_sonicare
Mat.prasowe

 

Korzystanie ze szczoteczki Philips Sonicare ProtectiveClean jest bezpieczne. Technologia soniczna jest przystosowana do aparatów ortodontycznych, wypełnień, koron i lakieru, pomaga zapobiegać powstawaniu próchnicy i poprawia stan zdrowia jamy ustnej. Szczotka posiada czujnik nacisku, który rejestruje i informuje nas, gdy zęby i dziąsła szczotkowane są zbyt mocno. Szczoteczka Philips Sonicare ProtectiveClean HX6877 oferuje trzy tryby pracy i trzy poziomy intensywności, dzięki czemu pozwala dostosować szczotkowanie do własnych potrzeb. Jakie to tryby? Czyszczenia, wybielania i ochrony dziąseł.

 

szczoteczka_soniczna_philips_sonicare
Mat.prasowe

 

A jeśli nie wiesz jakiego trybu lub poziomu intensywności użyć, to koniec z twoimi rozterkami. Funkcja parowania trybu BrushSync informuje inteligentny uchwyt, jakiej główki szczoteczki używasz. Jeśli na przykład nałożysz główkę szczoteczki Gum Care, szczoteczka do zębów będzie wiedziała, że ma wybrać dla dziąseł optymalny tryb i poziom intensywności. Technologia BrushSync automatycznie dostosuje program i jego intensywność do rodzaju główki, a dodatkowo obliczy indywidualne jej zużycie oraz przypomni o konieczności wymiany główki na nową.

Dzięki szczoteczce Philips Sonicare ProtectiveClean twoje zęby będą białe i zdrowe, tak jak u gwiazd!

 

1de Jager M, Rmaile A, Darch O, Bikker JW The Effectiveness of Manual versus High-Frequency, High-Amplitude, Sonic-Powered Toothbrushes for Oral Health: Journal of Clinical Dentistry 2017; No 1 Special Issue A.

2Działanie Philips Sonicare z główką Optimal White vs szczoteczka manualna z pastą wybielającą wiodącej marki.

Materiał powstał we współpracy z marką Philips

philips_szczoteczka
Adobe Stock
Newsy
Bielsze zęby w 7 dni? Znamy skuteczne sposoby!
Bielsze zęby w 7 dni? Znamy skuteczne sposoby!

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['nc', 'false']); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'edipresse', 'nFflRARZpYUt1j704pRF_vWp.j3RqUdq8VC2Hi5be9X.67', 'wpdomknpty', 'miigvbunhwmvmxlhpoqjrosahjml']); Śnieżnobiałe zęby to marzenie większości ludzi na tym świecie. W końcu, hollywoodzki uśmiech oznacza sukces, a uśmiechnięte osoby uchodzą za bardziej sympatyczne, pewne siebie, a nawet kompetentne! Jak sprawić, by dołączyć do tego elitarnego grona, a twoje zęby stały się bielsze, bez wydawania fortuny w gabinecie stomatologicznym? Wypróbuj nasze domowe sposoby na wybielenie zębów i zachwycaj uśmiechem!     Jak wybielić zęby w domu? Jedną z najprostszych i najbardziej skutecznych metod na śnieżnobiały uśmiech jest unikanie produktów barwiących zęby takich jak: borówki amerykańskie, jagody, jeżyny, żurawina, winogrona, kolorowe sosy np. pomidorowy, chilli i niektóre barwiące słodycze. Należy ograniczyć też picie kawy, herbaty (też zielonej) i czerwonego wina. Pamiętaj, że również palenie sprawia, że zęby są bardziej żółte. Istnieją również naturalne metody na rozjaśnienie zębów. Jedną z nich jest stosowanie aktywnego węgla, który dzięki swoim zdolnościom pochłaniania zanieczyszczeń wybiela zęby oraz delikatnie ściera osad nazębny. Inny pomysł? Do pasty do zębów dodaj sproszkowana kurkumę, która ma właściwości wybielające, przeciwgrzybiczne oraz przeciwbakteryjne. Pamiętaj jednak, że te rozwiązania mogą nie dać spektakularnego efektu, a niektóre domowe środki takie jak czyszczenie zębów sodą oczyszczoną czy solą mogą być zagrożeniem dla twojego szkliwa.    Zęby możemy wybielić również optycznie, dzięki dobraniu odpowiedniego koloru pomadki do ust. Używaj czerwoną...

Philips ProtectiveClean 6100
Adobe Stock
Newsy
WYNIKI KONKURSU! Zawalcz o 1 z 3 innowacyjnych szczoteczek Philips Sonicare i wygraj piękny uśmiech!
WYNIKI KONKURSU! Zawalcz o 1 z 3 innowacyjnych szczoteczek Philips Sonicare i wygraj piękny uśmiech!

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['nc', 'false']); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'edipresse', 'nFflRARZpYUt1j704pRF_vWp.j3RqUdq8VC2Hi5be9X.67', 'kdqhkpesyi', 'kpebkweibksvjqaqlgfhqsanndjx']); Wybielanie zębów przez gwiazdy niezmiennie od lat nie traci na popularności. Nic więc dziwnego, że trend przeniósł się także do mainstreamu i pokochały go miliony!  Białe zęby to obecnie must-have, jeśli marzymy o tym, aby zachwycać pięknym uśmiechem i zjednywać sobie ludzi. Niestety, pasty do zębów z właściwościami wybielającymi to już za mało, aby osiągnąć zadowalające rezultaty.  Co więc robić, aby szybko i skutecznie rozjaśnić zęby bez wychodzenia z domu?  Odpowiedź jest bardzo prosta: wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest rewolucyjna szczoteczka soniczna  Philips Sonicare ProtectiveClean 6100 - ekspert pięknego i zdrowego uśmiechu! Zwycięzcy konkursu:  Barbara P., Trzebnica Basia M., Bolesław Dominika M., Warszawa   Zadanie konkursowe: W jakiej sytuacji śnieżnobiały uśmiech to must-have? Ślub, rozmowa o pracę, a może randka? Napisz i uzasadnij swoją odpowiedź! Do wygrania 1 z 3 szczoteczek innowacyjnych szczoteczek Philips Sonicare ProtectiveClean 6100! Szczoteczka soniczna Philips Sonicare ProtectiveClean 6100 Szczoteczka Philips Sonicare ProtectiveClean 6100 to prawdzie rewolucyjne urządzenie. Posiada 3 programy dedykowane do różnych potrzeb i 3 poziomy ich intensywności. Specjalnie opracowana technologia soniczna,  przystosowana do aparatów ortodontycznych, wypełnień, koron i lakieru , pomaga zapobiegać powstawaniu próchnicy i znacznie poprawia stan zdrowia jamy ustnej. Co więcej, w szczoteczkę Philips Sonicare...

Mama i córka szczotkują sobie nawzajem zęby
©Konstantin Yuganov/Fotolia
Fleszstyle
Jak prawidłowo myć zęby – 6 technik szczotkowania szczoteczką manualną
Źle dobrana technika szczotkowania zębów może prowadzić do chorób dziąseł, w tym odsłonięcia szyjek zębowych. Jak prawidłowo myć zęby, żeby zapobiec chorobom i krwawieniu dziąseł? Używając jednej z 6 metod szczotkowania: metody roll, wibrującej, okrężnej, metody Charters czy metody poziomej lub pionowej.

Źle dobrana technika szczotkowania zębów może prowadzić do chorób dziąseł, w tym odsłonięcia szyjek zębowych. Jak prawidłowo myć zęby, żeby zapobiec chorobom i krwawieniu dziąseł? Używając jednej z 6 metod szczotkowania: metody roll, wibrującej, okrężnej, metody Charters czy metody poziomej lub pionowej. Metoda okrężna mycia zębów Metody okrężnej uczy się dzieci , bo jest najprostsza. Polega na tym, że włosie szczoteczki przykłada się pod kątem prostym do zębów i wykonuje nią ruchy okrężne. Dzięki temu płytka nazębna i resztki pokarmu są usuwane z powierzchni gładkich. Wadą tej techniki jest to, że nie oczyszcza ona zębów na częściach stycznych. Metody pozioma i pionowa – dwa rodzaje ruchu w czyszczeniu zębów Metoda pozioma, jak sama nazwa wskazuje, wymaga poziomego poruszania szczoteczką . Włosie powinno poruszać się po powierzchni żującej zębów, czyli poziomo do języka i zębów. Ta technika przydaje się zwłaszcza osobom z mocno wysklepionymi zębami, w których zbierają się resztki pokarmów. A jak prawidłowo myć zęby metodą pionową? Poruszając włosiem szczoteczki pionowo do powierzchni zębów od strony języka. Dzięki temu usuwa się resztki z przednich zębów po ich „wewnętrznej” stronie, czyli od jamy ustnej. Metoda Chartersa, czyli obrotowa technika mycia zębów Tej techniki szczotkowania zębów powinny używać osoby borykające się z chorobami przyzębia, np. cofającymi się dziąsłami. Podczas mycia nie tylko usuwa się resztki jedzenia, ale też masuje się dziąsła. Włosie szczoteczki powinno znaleźć się na zębach i części dziąseł pod kątem 45° i być skierowane ku żyjącej powierzchni zębów (czyli w dół na górnych i do góry na dolnych). Lekko dociskając szczoteczkę, wykonuje się ruchy...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner