Wojciech Szczęsny, Grzegorz Krychowiak śpiewają w samolocie
Newsy

Tak Szczęsny i Krychowiak śpiewali w samolocie po meczu z Niemcami! POSŁUCHAJCIE

Zobaczcie wideo z samolotu!

Wojciech Szczęsny i Grzegorz Krychowiak byli w doskonałych nastrojach po meczu Polska-Niemcy na Euro 2016! Mało kto dawał nam szansę na wygraną albo remis z Niemcami, ale polska reprezentacja po raz kolejny stanęła na wysokości zadania. Wywalczyliśmy jeden punkt i obecnie zajmujemy w naszej grupie 2. miejsce.

Dobry wynik we wtorkowym meczu z Ukrainą zagwarantuje nam wyjście z grupy. Nic dziwnego, że polscy piłkarze na pokładzie samolotu lecącego z Paryża do Marsylii bawili się świetnie! Grzegorz Krychowiak i Wojciech Szczęsny w pewnym momencie zaczęli nawet razem śpiewać! Dobry humor dopisywał również Robertowi Lewandowskiemu, który swoim niemieckim kolegom pokazał, że nasza kadra jest dla nich równym partnerem. Koledzy z drużyny cieszyli się też z dobrej gry Michała Pazdana, który stał się bohaterem meczu. Śmiali się, że w Polsce rozpoczyna się "Pazdanomania". Zobaczcie wideo!

ZOBACZ: Polacy poruszyli nawet... największe gwiazdy! Russell Crowe zachwycony naszą kadrą!

Polscy piłkarze po meczu z Niemcami ( Szczęsny i Krychowiak śpiewają w 02:52)

Wojciech Szczęsny i Grzegorz Krychowiak byli bardzo zadowoleni po meczu z Niemcami:

Wojciech Szczęsny, Grzegorz Krychowiak w dobrych nastrojach po meczu Polska-Niemcy

Robert Lewandowski również był w dobrym nastroju:

Robert Lewandowski w białym T-shircie

A oto bohater meczu Polska-Niemcy czyli Michał Pazdan

Michał Pazdan cieszy się po meczu Polska-Niemcy

mecz Polska-Meksyk jaki wynik
Newsy
Mecz Polska - Meksyk bez Lewandowskiego, ale za to ze Szczęsnym i Błaszczykowskim! Jaki wynik? Zobacz GOLA

Po wywalczeniu awansu do finałów Mistrzostw Świata 2018 polscy piłkarze mieli rozegrać dwa mecze towarzyskie. W pierwszym zremisowali 0:0 z Urugwajem na PGE Narodowym, w drugim, który odbył się dziś w Gdańsku, graliśmy z reprezentacją Meksyku.   Jak był wynik towarzyskiego meczu Polska - Meksyk, który odbył się na Stadionie w Gdańsku?   Mecz Polska-Meksyk - wynik   Tym razem Polska przegrała. 0-1 dla Meksyku!  W 13. minucie pierwszej połowy gola strzelił Polakom - Raul Jimenez.   Jak do tego doszło?   Polacy grali bez swoich najsilniejszych zawodników. Najbardziej znane nazwiska na boisku to Kuba Błaszczykowski i Wojciech Szczęsny na bramce! A tak oto prezentował się nasz podstawowy skład: Wojciech Szczęsny – Thiago Cionek, Artur Jędrzejczyk, Jarosław Jach – Tomasz Kędziora, Karol Linetty, Krzysztof Mączyński, Maciej Rybus – Maciej Makuszewski, Jakub Świerczok, Piotr Zieliński.   Jędrzejczyk (zmienił go - Wszołek w 46. minucie), Linetty (zmienił go Wolski w 62. minucie), Świerczok (zmienił go Stępiński w 71. minucie), Makuszewski (zmienił go Błaszczykowski w  76. minucie). Za  Macieja Rybusa  wszedł też  Rafał Kurzawa . Nie zagrali: Robert Lewandowski, Kamil Glik, Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak, Michał Pazdan czy kontuzjowani: Łukasz Piszczek i Arek Milik.   Być może dlatego, że grał mocno rezerwowy skład, Polacy przegrali... Kolejne mecze dopiero wiosną.     Jak wyglądał gol, który zdecydował o wygranej Meksyku? Zobacz wideo   El gol de Raúl Jiménez pic.twitter.com/K6XKiI0t2S — Khool Drogo (@Mr_Cool_jg) 13 listopada 2017     Meczu nie uratował nawet Kuba Błaszczykowski.

Szczęsny bohaterem meczu z Niemcami
Forum
Newsy
Szczęsny bohaterem meczu z Niemcami. Związek z Mariną mu służy
Bramkarz w kapitalnej formie

W zakończonym kilkanaście minut temu meczu eliminacji do Euro 2016 Polacy wygrali z Niemcami 2:0. Sensacyjny wynik wprowadził w stan euforii kibiców, którzy chyba nawet w najśmielszych snach nie spodziewali się takiego rozstrzygnięcia. Przypomnijmy: Polska - Niemcy 2:0! Wielka niespodzianka na Stadionie Narodowym Bohaterem meczu był bez wątpienia Wojciech Szczęsny . Polski bramkarz raz po raz ratował kolegów efektownymi paradami, a Niemcy nie potrafili znaleźć sposobu na umieszczenie piłki w bramce - rolę Szczęsnego w zwycięstwie Biało-Czerwonych podkreśla się we wszystkich relacjach z meczu. Możemy być pewni, że Wojtek będzie świętował dziś z Mariną - związek ze śliczną wokalistką najwyraźniej mu służy. Oglądaliście spotkanie z Niemcami? Zobacz: Marina i Szczęsny świętują w Londynie. Zauważyły już ich brytyjskie media

Seksowni piłkarze z Reprezentacji Polski w piłce nożnej
Newsy
Kobiecym okiem: 6 rzeczy, które musisz wiedzieć o meczu Polska vs Irlandia Północna ;)

Już w tę niedzielę (12 czerwca) o godzinie 18 nie licz na to, że włączysz telewizję i spokojnie obejrzysz kolejny odcinek swojego ulubionego serialu albo w ramach weekendowego relaksu obejrzysz kilkanaście reklam pod rząd. Dlaczego? Jeśli twój ukochany/brat/ojciec jeszcze cię nie poinformował, zaczęło się Euro 2016! A we wcześniej wspomnianym terminie odbędzie się mecz Polska vs. Irlandia Północna. Nie interesujesz się piłką nożną? Od dziś zaczniesz. ;) Specjalnie dla was przygotowaliśmy skróconą wersję wszystkich niezbędnych informacji, o których musisz wiedzieć, żeby nikt cię nie zagiął!   1. Po pierwsze, mecz odbędzie się 12 czerwca o godzinie 18. Mecz Polska - Irlandia Północna będzie można zobaczyć za darmo w TVP. Spotkanie nie będzie zakodowane. Już teraz wiesz, że czeka cię minimum 90 minut patrzenia na zielony ekran, ale być może nie będzie tak źle. Dlaczego? Patrz punkt drugi. ;)   2. Jak prezentuje się polski skład? Szczęsny - Piszczek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk - Błaszczykowski, Krychowiak, Mączyński, Kapustka - Milik, Lewandowski. Ostateczne składy drużyn na mecz Polska - Irlandia Północna podane zostaną prawdopodobnie na kilka godzin przed rozpoczęciem spotkania.   Zobacz także:  Robert Lewandowski z żoną wypoczywali przed Euro w swoim domu na Mazurach! ZDJĘCIA   Robert Lewandowski i Grzegorz Krychowiak. Może jednak warto obejrzeć mecz? ;)   A Wojciech Szczęsny?   Błaszczykowskiego na pewno też już znacie :)   3. Czy mamy szansę wygrać z Irlandią Północną? 60 proc. ankietowanych w najnowszym sondażu Millward Brown dla "Faktów" TVN i TVN24 stwierdziło, że wygra Polska. Przeciwnego zdania jest 9 proc. badanych. 24 proc. uważa, że będzie remis. 7 proc. nie ma w tej sprawie zdania - czytamy na Tvn24.pl. A co na to bukmacherzy? Reprezentacja Polski...