Paulina Sykut z córką
Instagram

Szczęśliwa Paulina Sykut pokazała zdjęcie USG! "Przyjmuję gratulacje" pisze gwiazda Polsatu. Zwróciła się też do fanów z ważnym pytaniem

Paulina Sykut z córką
Instagram

Paulina Sykut podczas relacji na InstaStories przekazała swoim fanom bardzo ważną wiadomość! Piękna gwiazda Polsatu pokazała zdjęcia USG i ogłosiła, że właśnie zaczyna przyjmować gratulacje. O co chodzi? Zobaczcie, co jeszcze napisała prowadząca "Taniec z Gwiazdami". 

Zobacz także: Paulina Sykut-Jeżyna w wiosennej stylizacji na spacerze z córką. Postawiła na najmodniejsze dodatki. Jej buty i plecak to prawdziwy HIT!

Paulina Sykut pochwaliła się świetną wiadomością!

Paulina Sykut należy do grona najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, a jej konto na Instagramie śledzi ok. 340 tysięcy internautów. Teraz piękna prowadząca "Taniec z Gwiazdami" i pogodynka Polsatu postanowiła "wykorzystać" swoją popularność i zwróciła uwagę na bardzo ważną kwestię. 

Paulina Sykut pokazała swoim obserwatorom zdjęcia USG, ale wcale nie ogłosiła drugiej ciąży, tylko przyznała, że wzięła udział w badaniu piersi. Piękna pogodynka Polsatu poinformowała, że jest zdrowa, a przy okazji zapytała internautki, czy w ciągu ostatniego roku również pamiętały o badaniu piersi.

Przyjmuję gratulacje :) Mam zdrowe piersi - napisała Paulina Sykut. Badałaś piersi w ciągu ostatniego roku? - pytała podczas relacji w sieci.

Jak widać, Paulina Sykut nie tylko dba o swoje zdrowie, ale również zachęca do tego swoje obserwatorki, i apeluje, żeby wykonywały tak ważne dla nich badania. Brawo! 

Zobacz także: Paulina Sykut-Jeżyna w modnym płaszczu na wiosnę. Wiemy gdzie kupisz podobny za 99 złotych

Paulina Sykut pokazała zdjęcie USG i zdradziła, że zrobiła sobie badanie piersi.

Paulina Sykut pokazuje zdjęcie usg i pozuje z kwiatami
Instagram

Szczęśliwa gwiazda Polsatu zdradziła, że badanie wykazało, że jest zdrowa.

Paulina Sykut w białych botkach
Instagram /paulinasykutjezyna

 

Więcej na temat Paulina Sykut
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27