Świetna wiadomość dla fanów Barbary Kurdej-Szatan! Według najnowszych doniesień medialnych, aktorka już wkrótce poprowadzi nowy program śniadaniowy. Czy gwiazda poradzi sobie w nowej roli? Jedno jest pewne- przed kamerami będzie mogła liczyć na wsparcie kogoś bardzo jej bliskiego. Nie uwierzycie, z kim Barbara Kurdej-Szatan poprowadzi program!

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan z mężem poprowadzi program śniadaniowy

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan należą do grona najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. I chociaż kilka miesięcy temu Barbara Kurdej-Szatan opowiadała o kryzysie w małżeństwie to zakochani pokonali wszystkie problemy i dziś cieszą się swoim szczęściem.

Niestety, jakiś czas temu Barbara Kurdej-Szatan musiała zmierzyć się z kryzysem wizerunkowym, który rozpoczął się od komentarza aktorki na temat Straży Granicznej. Po mocnym wpisie gwiazda zakończyła współpracę z TVP i coraz rzadziej pojawiała się na szklanym ekranie. Teraz jednak media informują, że aktorka znów pojawi się przed kamerą! Jak donosi serwis Press.pl Barbara Kurdej-Szatan poprowadzi nowy śniadaniowy program "Poranny rogal". Aktorce będzie towarzyszyć jej mąż, Rafał Szatan.

Basia i jej mąż wystąpią na razie w pięciu odcinkach - mówi Beata Harasimowicz z produkcji firmy "Story Production".

EOS

Zobacz także: Plejada gwiazd na Balu Dobroczynności! Kurdej-Szatan, Zborowska, Manowska [ZDJĘCIA]

Barbara Kurdej-Szatan i mąż aktorki poprowadzą program śniadaniowy na antenie Zoom TV. Pierwszy odcinek z udziałem pary widzowie mają zobaczyć już 23 listopada.

Zobacz także

Myślicie, że Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan poradzą sobie w roli gospodarzy nowej śniadaniówki? Czy para będzie przyciągać widzów tak jak Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w "Pytaniu na śniadanie"? Tego dowiemy się już za kilka dni. My mocno trzymamy kciuki za aktorską parę!

Reklama

Zobacz także: Katarzyna Cichopek pisze o Macieju Kurzajewskim i nie ukrywa swojego szczęścia: "Jak w bajce"

Instagram @kurdejszatan
Instagram @kurdejszatan
Reklama
Reklama
Reklama