Zenon Martyniuk
East News

Nowy "ważny komunikat" syna Zenka Martyniuka dotyczący rozwodu!

Zenon Martyniuk
East News

Daniel Martyniuk niedawno za pośrednictwem Instagrama poinformował, że rozwodzi się ze swoją żoną. Syn gwiazdora disco polo nie przebierał w słowach. Niespodziewanie jednak nastąpił zwrot akcji - syn Zenka poinformował na Instastories, że w jego małżeństwie jest wszystko w porządku. To dosyć zaskakujące oświadczenie, biorąc pod uwagę, to co Daniel Martyniuk mówił ostatnio. 

Daniel Martyniuk: rozwodu nie będzie!

Syn Martyniuka oświadczył w najnowszej relacji, że między nim a jego żoną wszystko układa się bardzo dobrze. Obwieścił to filmikiem:

Cześć siemanko, chciałbym zakomunikować ważny komunikat i powiedzieć że między mną a Eweliną jest wszystko bardzo dobrze i nie będzie żadnego rozwodu. Pozdrawiam!  - wyznał Daniem Martyniuk.

Dlaczego Daniel Martyniuk chciał się rozwieść?

Jeszcze niecały tydzień temu "Super Express" opublikował wyznanie Daniela Martyniuka, który w relacji na żywo w ostrych słowach powiedział, że rozwodzi się z Eweliną:

Nie mam wakacji od żony i córki, ja biorę z nią rozwód po prostu. (...) Ta dziewczyna tylko miała parcie na szkło. Rozwód z Eweliną i to szybko. Koniec! Nienawidzę ludzi, którzy mają parcie na szkło - mówił jakiś czas temu. 

Po tym nagraniu Daniela tabloidy rozpisywały się o tym, że relacje między małżonkami stara się naprawić żona Zenka Martyniuka. Być może kobiecie udało się opanować konflikt i para wstrzymała się z decyzją o rozwodzie!

Zobacz takżeZakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a potem... Historia związku Daniela M. i jego żony jest poruszająca

Daniel Martyniuk z ojcem 

Zenek Martyniuk z synem Danielem na zakupach w Vitkacu

 

Więcej na temat Zenek Martyniuk
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09