Wojciech Szczęsny z synem na meczu Polska-Słowenia
East News

Syn Wojciecha Szczęsnego tęskni za tatą przebywającym na kwarantannie. Wzruszający gest Liama 

Wojciech Szczęsny z synem na meczu Polska-Słowenia
East News

Marina i jej synek Liam tęsknią za Wojciechem Szczęsnym, który aktualnie przebywa na kwarantannie. W związku z niepokojącymi informacjami o tym, że Daniele Rugani z zespołu Juventus Turyn został zarażony koronawirusem, cała drużyna musi przejść obowiązkową dwutygodniową kwarantannę. 

Marina na Instastory opublikowała wzruszające nagranie, na którym stęskniony za tatą Liam nawiązuje do niego, czytając z mamą książeczkę. Ten gest malucha rozczula! 

Zobacz także: Wojciech Szczęsny przechodzi kwarantannę i nie może wrócić do żony i syna! Poruszające wyznanie Mariny: "Modlimy się"

Wojciech Szczęsny ma koronawirusa?

Marina nie ukrywa, że od początku razem z Wojciechem Szczęsnym podchodzą do tematu koronawirusa poważnie. Niestety, obowiązkowa kwarantanna sportowca związana z zakażeniem Daniele Rugani sprawiła, że najbliższe dwa tygodnie spędzą odseparowani: 

Modlimy się, by mógł do nas zdrowy wrócić jak najszybciej - mówiła Marina o swoim mężu w rozmowie z Plotek.pl.

Marina Szczęsna spędza ten szczególny okres odizolowania z powodu szalejącego wirusa wraz z synkiem. Razem oglądają telewizję i czytają książeczki dla dzieci. Liam stara się opowiadać, co widzi oglądając swoją ulubioną bajkę. Rozpoznał między innymi psa czy samolot. Kiedy tylko spostrzegł planetę, skojarzyła mu się z piłką i słodko zawołał: 

Tata, gol!

Liam uwielbia spędzać czas z tatą, a jego pasja zdecydowanie mu się udzieliła. W listopadzie, podczas jednej z rozgrywek na Stadionie Narodowym, Wojciech zabrał synka na boisko. Kibice byli zachwyceni, kiedy zobaczyli, jak bramkarz gra z maluchem! 

Trzymamy kciuki za jak najszybszy powrót Wojciecha Szczęsnego do kochającej żony oraz synka!

Zobacz także: Rozczulające sceny na meczu polskiej reprezentacji! Wojtek Szczęsny gra z małym Liamem na Stadnionie Narodowym

Liam Szczęsny tęskni za tatą przebywającym na kwarantannie

Syn Wojciecha Szczęsnego tęskni za tatą przebywającym na kwarantannie
Instagram

Wojciech Szczęsny przebywa na obowiązkowej dwutygodniowej kwarantannie po tym, jak okazało się, że Daniele Rugani jest zarażony koronawirusem

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Wojciech Szczesny (@wojciech.szczesny1)

W domu czekają na niego stęsknieni Marina Szczęsna oraz synek Liam

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Wojciech Szczesny (@wojciech.szczesny1)

 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48