Noah Boruc Noah Boruc Noah Boruc
Sara Boruc w szarej marynarce

Decyzje Sary Boruc dotyczącej jej trzeciego dziecka wzbudzają sporo kontrowersji. Najpierw młoda mama urodziła synka w wodzie w domu, później zdecydowała się nazwać go Noah, a następnie wyznała, że planuje zjeść swoje łożysko! Mało tego, gwiazda już z kilkutygodniowym niemowlęciem udała się w podróż samolotem,  czym rozgniewała inne matki, niektóre zazdrosne również i o to, że szybko wróciła do formy sprzed ciąży! 

Czym jeszcze zaskakuje nas żona Artura Boruca? Zobaczcie!

1/3
Noah Boruc
Instagram

Kilka tygodni temu Sara Boruc zaskoczyła wszystkich i ubrała Noah w czarnego pajacyka! Decyzja gwiazdy spotkała się z wielkim entuzjazmem wśród internautów. Okazało się, że rodzice mają już dość niebieskich i różowych ubranek dla ich maluszków. Sara wyznała nawet, że Noah bardzo podobają się ciemne kolory i jak się okazuje częściej ma zamiar ubierać tak chłopca! Co tym razem założyła mu gwiazda? Odpowiedź na kolejnym slajdzie.

Zobacz także: Czarne śpioszki dla niemowlęcia? Sara Boruc ubrała tak syna i... zachwyciła internautów!

2/3
Noah Boruc
Instagram

Wyłamując się z niepisanej zasady, że tylko raz można założyć to samo ubranie, piosenkarka znów ubrała Noah w czarnego pajacyka! Maluszek w takim stroju przybył na Mykonos. To kolejne wakacje 1,5 miesięcznego niemowlęcia. Co ciekawe, na greckiej wyspie odpoczywają teraz Anna i Robert Lewandowscy, Marina i Wojciech Szczęśni a także Jessica Ziółek i Arek Milik. Cała kadra w komplecie? Jeszcze kilku zawodników brakuje, ale sportowcom i WAGs szykują się niezapomniane wakacje!

3/3
Noah Boruc
Instagram

Sara jest jedną z nielicznych gwiazd, która pokazuje swojego synka ubranego w to samo, za co fani ją mocno podziwiają. Brawo!

 

Więcej na temat Noah Boruc Sara Boruc