Henio Majdan w ubraniach ze Smyka
Instagram

Moda na jesień 2020: Syn Małgorzaty Rozenek w ubrankach za niecałe 60 zł. Wiemy, gdzie je kupisz 

Henio Majdan w ubraniach ze Smyka
Instagram

Małgorzata Rozenek nie ukrywa, że jej szafa jest pełna luksusowych marek. Powoli coraz bardziej zapełnia się rownież szafa jej najmłodszego synka. Okazuje się jednak, że w garderobie Henia znajdują się także ubrania z sieciówki. Na ostatnim zdjęciu maluch pozuje w niemowlęcym body i spodenkach z motywem z bajki "Król Lew". Cena tego zestawu to niecałe 60 zł i wiemy, gdzie możecie go kupić. 

Zobacz także: Moda na jesień 2020: Małgorzata Rozenek w holograficznej kurtce za 590 zł. W Sinsay znajdziesz podobną za niecałe 80 zł

Syn Małgorzaty Rozenek w ubranach za niecałe 60 zł

Małgorzata Rozenek podzieliła się z internautami nowymi zdjęciami Henia. Tym razem postawiła na niemowlęce ubranka z sieciówki. Wybór znanej mamy padł na Smyka. Zestaw zawierający niemowlęce body z długim rękawem to koszt 59,99 zł. Do całości dobrała również czapeczkę z motywem "Króla Lwa", która dostępna jest w tym samym sklepie i kosztuje 16,99 zł. 

Małgorzata Rozenek przy okazji przyznała, że zaczyna wprowadzać małego Henia w świat bajek, opowiadając mu je do ucha: 

Pozytywnych bohaterów trzeba przedstawiać swoim dzieciom od samego początku. Henio poznał właśnie Simbę - odważne lwiątko 🦁, które wydobyło z siebie najlepsze cechy, by ratować kolejne pokolenia. Kto z Was, oglądając „Króla Lwa”, nie uronił choć małej łzy wzruszenia? (...) Gdy Henio będzie większy, na pewno zadbam o wspólne oglądanie klasyki Disneya. Póki co, opowiadam mu bajki do uszka i cieszymy się wspólnymi chwilami ❤️

Wygląda na to, że Simba został pierwszym bajkowym bohaterem małego Henia. Ubrania z motywem Disney'a są bardzo popularne nie tylko w modzie dziecięcej. Po takie elementy garderoby sięgają również dorośli. Podoba Wam się wybór Małgorzaty Rozenek dla syna? 

Zobacz także: Luksusowa słodycz! Synek Sary Boruc w supermodnym dresie od Balenciagi za ponad 2 tysiące złotych

Henio Majdan w ubranach dla dzieci ze Smyka. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Komplet, który ma na sobie mały Henio Majdan kosztuje jedynie 59,99 zł. 

Henio Majdan w ubraniach ze Smyka
Mat. promocyjne

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26