Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram

Syn Łukasza i Oliwii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rośnie jak na drożdżach! Do kogo jest bardziej podobny? 

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram

Synek Oliwii i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" za kilka dni skończy już 3 miesiące! Franek rośnie jak na drożdżach i robi się coraz bardziej podobny do... No właśnie, po kim odziedziczył swoją urodę? Koniecznie zobaczcie to przesłodkie zdjęcie malucha! 

Zobacz także: Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradzili, jakie mają kontakty z teściami. Szczery komentarz!

Do kogo podobny jest syn Łukasza i Oliwii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? 

Oliwia i Łukasz to najmłodsza para czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Widzowie początkowo nie dawali szans tej relacji, jednak młodzi udowodnili, że bardzo im na sobie zależy. Jako jedyna para z ostatniej edycji zdecydowali się na tak szybkie powiększenie rodziny. Okazało się, że ich pierwsze dziecko pojawiło się na świecie zaledwie kilka dni po premierze finału sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia", w którym wzięli udział. 

Franek urodził się dokładnie w Dzień Matki 2020 roku i zdecydowanie był najpiękniejszym prezentem z okazji tego wyjątkowego dnia, jaki mogła sobie wymarzyć Oliwia. Łukasz z dumą odnajduje się w roli taty, chociaż nie ukrywa, że to spore wyzwanie: 

Na początku było mi ciężko dostosować się do nowej roli. Mnóstwo nowych obowiązków, wyrzeczeń oraz brak snu. Czułem, że wszystkie pozytywne emocje związane z byciem ojcem przyjdą z czasem i nie pomyliłem się. Moment w, którym pierwszy raz się do mnie uśmiechnął, albo powiedział "agu" był momentem, którego nie zapomnę do końca życia. (...) Doskonale zdaje sobie też sprawę z tego, że tych momentów będzie jeszcze trochę . Pierwszy raz powiedziane "tata" bądź pierwsze kroki. Z niecierpliwością czekam na nie, a w międzyczasie cieszę się każdym wspólnym dniem i uśmiechem którym mnie obdarza w szczególności jak czasem(moje są weekendy😋) zmieniam mu zaspany pieluszkę o 5 rano, a on się uśmiecha i zaczyna coś do mnie "mówić". - pisał na Instagramie

Oliwia i Łukasz chętnie dzielą się rodzinnymi zdjęciami w sieci. Franek wydaje się być pogodnym maluchem, tylko spójrzcie na jego ostatnie zdjęcie - rośnie jak na drożdżach! Jak myślicie, po kim odziedziczył urodę? 

Zobacz także: Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o relacji z Oliwią! Jak ocenia swoją synową?

Syn Oliwii i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rośnie jak na drożdżach. Do kogo robi się bardziej podobny, do mamy czy taty? 

Franek przyszedł na świat dokładnie w Dzień Matki 2020. 

Po kim odziedziczył urodę? Po Oliwii czy po Łukaszu?

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram

 

Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13