Łukasz całuje Oliwię ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o relacji z Oliwią! Jak ocenia swoją synową?

Łukasz całuje Oliwię ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała na Instagramie wspólne zdjęcia z Oliwią i napisała, jak ocenia swoją synową! Jak wygląda jej relacja z żoną syna?  Pani Anna opublikowała w sieci szczery wpis o uczestniczce ostatniej edycji hitowego programu TVN7! Musiecie zobaczyć, co napisała mama Łukasza!

Jaką synową jest Oliwia?

W miniony piątek 22 maja fani zobaczyli ostatni odcinek czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". W wielkim finale dwie pary podjęły decyzję o kontynuowaniu swojego małżeństwa, a wśród tych par znaleźli się Oliwia i Łukasz.  Uczestnicy programu od samego początku nie ukrywali, że są sobą zachwyceni. Dziś wiemy już, że Oliwia i Łukasz wciąż są razem, a na dodatek lada chwila (Oliwia trafiła na porodówkę w sobotę 23 maja) zostaną rodzicami! Zanim jednak świeżo upieczeni rodzice pochwalą się radosną wiadomością, spójrzcie, co o Oliwii napisała jej teściowa! Mama Łukasza opublikowała w sieci wspólne zdjęcia z żoną syna i zdradziła, jaka jest naprawdę!

Taka jest moja relacja z Oliwia😂😘..chciałam bym Wam wszystkim opowiedzieć o Niej ale nie sposób w kilku zdaniach opisać wszystko cowiem🙂 powiem wiec ze to jest najlepsza synowa jaka mogłam sobie wymarzyć ☺️ wspaniała,mądra i zaradna dziewczyna👧z ogromnym poczuciem humoru jak pewnie niektórzy zauważyli to poczucie humoru jest specyficzne ale najważniejsze ze my i Łukasz je doskonale rozumiemy😂..jOd ponad roku jest częścią naszej rodziny i bardzo ja kochamy 😘- napisała mama Łukasza.

Zobaczcie prywatne zdjęcia opublikowane przez mamę Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Widać, że Oliwia i Łukasz są ze sobą bardzo szczęśliwi! Już nie możemy się doczekać, kiedy para ogłosi radosną wiadomość o narodzinach ich pierwszego dziecka! 

Zobacz także: Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada na krytyczne komentarze i zdradza kulisy programu!

Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła, jak wyglądają jej relacje z Oliwią.

 

Pani Anna opublikowała zdjęcia syna i jego żony.

 

 

 

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01