Krzysztof Krawczyk Junior i ojciec
East News
Newsy

Syn Krzysztofa Krawczyka komentuje brak zaproszenia na koncert w Opolu! "Jestem załamany" 

Ostry komentarz syna Krzysztofa Krawczyka! Mężczyzna żałuje, że nie otrzymał zaproszenia na koncert w Opolu.

Syn Krzysztofa Krawczyka w rozmowie z mediami wyznał, że nie otrzymał zaproszenia na koncert w Opolu! Krzysztof Igor Krawczyk nie ukrywa żalu, że nie mógł pojawić się na wielkiej muzycznej imprezie, podczas której gwiazdy uczciły pamięć jego ojca. Zarzuty o brak biletu na koncert skomentował Andrzej Kosmala, menadżer Krzysztofa Krawczyka. 

To był smutny rok... Odeszło tak wiele wybitnych postaci

Syn Krzysztofa Krawczyka nie był zaproszony na koncert w Opolu?

W miniony weekend z Opolu odbył się wielki koncert podczas którego gwiazdy zaśpiewały największe hity Krzysztofa Krawczyka. Na scenie zaprezentowali się m.in. Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Maryla Rodowicz i Sylwia Grzeszczak. Blisko dwa miesiące po śmierci Krzysztofa Krawczyka w Opolu zabrzmiały jego wielkie hity takie jak "Trudno tak" czy "To co dał nam na świat". Na widowni nie zabrakło żony Krzysztofa Krawczyka i jego menadżera.

Niestety, na koncercie nie pojawił się Krzysztof Igor Krawczyk, który w rozmowie z Wirtualną Polską przyznał, że nie otrzymał zaproszenia na to wydarzenie.

Ja nie byłem zaproszony na ten koncert - jedyne dziecko mojego taty! Oczekiwałem zaproszenia. Wydaje mi się, że to normalne, że zaprasza się na taki koncert syna. Jestem załamany. Bardzo mi smutno z tego powodu- mówił dla Wirtualnej Polski.

Na zarzuty syna Krzysztofa Krawczyka zareagował Andrzej Kosmala, który zapewnia, że według jego wiedzy mężczyzna dostał zaproszenie na koncert.

Na niedzielny koncert zaproszony przez TVP był i Krawczyk Junior i Trubadurzy. Ani ja, ani Ewa Krawczyk, nie wysyłaliśmy tych zaproszeń, ale takie zapewnienie dostałem od producentów koncertu z TVP- mówił dla Wirtualnej Polski. 

Andrzej Kosmala zapowiedział przy okazji, że we wrześniu w Opolu odbędzie się kolejny koncert z piosenkami Krzysztofa Krawczyka. Myślicie, że pojawi się na nim syn zmarłego artysty?

Zobacz także: Edyta Górniak i Natalia Kukulska w ogniu krytyki za występy na koncercie TVP z piosenkami Krzysztofa Krawczyka! Kto zachwycił widzów?

W miniony weekend w Opolu odbył się koncert z udziałem plejady gwiazd. Artyści zaśpiewali największe hity Krzysztofa Krawczyka, który zmarł na początku kwietnia. Na koncercie zabrakło jednak syna artysty i jego przyjaciela zespołu Trubadurzy, Mariana Lichtmana.

Marian Lichtman i Krzysztof Igor Krawczyk syn Krzysztofa Krawczyka
East News

Menedżer Krzysztofa Krawczyka w rozmowie z mediami wyznał, że producenci koncertu zapewnili go, że wysłali zaproszenie dla syna artysty. Jaka więc jest prawda? Czy Krzysztof Igor Krawczyk pojawi się na kolejnym koncercie z piosenkami ojca?

Dramatyczny wypadek Andrzeja Kosmali na koncercie ku pamięci Krzysztofa Krawczyka
TRICOLORS/East News

Dramatyczny wypadek Andrzeja Kosmali na koncercie ku pamięci Krzysztofa Krawczyka
TRICOLORS/East News
Newsy
Dramatyczny wypadek Andrzeja Kosmali w trakcie koncertu TVP z piosenkami Krzysztofa Krawczyka
Andrzej Kosmala, przyjaciel i menadżer Krzysztofa Krawczyka, podczas niedzielnego koncertu TVP ku pamięci zmarłego artysty, miał poważny wypadek - spadł ze sceny!

Podczas niedzielnego koncertu TVP ku pamięci Krzysztofa Krawczyka w Opolu doszło do wypadku. W przerwie między kolejnymi częściami koncertu Andrzej Kosmala, wieloletni menadżer oraz przyjaciel zmarłego muzyka, spadł ze schodów. Kosmala z rozbitą głową i poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Jak się czuje dziś? Wypadek Andrzeja Kosmali na koncercie TVP z piosenkami Krzysztofa Krawczyka Niedzielny koncert TVP z piosenkami Krzysztofa Krawczyka przyciągnął milionową publiczność przed telewizory - w końcu cała Polska kocha utwory legendarnego artysty. Największe przeboje gwiazdora zaśpiewali m.in. Maryla Rodowicz, Natalia Kukulska, Halina Mlynkova czy Edyta Górniak, której występ nie przeszedł bez echa.  Na miejscu pojawił się oczywiście Andrzej Kosmala, menadżer Krawczyka, który współpracował z Telewizją Publiczną przy koncercie. Na swoim Facebooku Kosmala opisał dramatyczną sytuację, która przydarzyła mu się w trakcie - mężczyzna spadł ze schodów: Ale chcę opisać mój dramatyczny wypadek w przerwie koncertu.Na zapleczu poszedłem pobrać dla żony i córki herbatę. Dumny niosę 2 kubełki gorącego naporu a tutaj nagle wywracam się na schodach i lecę na bruk prosto czołowym płatem. Rozbita głowa zatoki,z tylu ból w szyli.Komputer wyfkazał stłuczenia, ale nie było wstrząsu w takim stanie wróciłem do hotelu. Bardzo starannie zostałem zaopatrzony wSzpitalu Uniwersyteckim w Opolu. Głowa jeszcze boli pobili. Najweżniejsze, że nie ma uszkodzeń wewnętrznych. Naprawdę niosłem herbatę a nie żadne inne napoje z sugestią oczywistą... - pisze Kosmala na swoim Facebooku. Przyjaciel Krzysztofa Krawczyka pokazał również drastyczne zdjęcia! Dlaczego pan Andrzej upadł? W komentarzu na Facebooku menadżer zaznaczył, że to m.in. przez maseczkę na twarzy i okulary:...

Syn Krzysztofa Krawczyka żyje w biedzie. Ruszyła zbiórka pieniędzy
East News, PIOTR KAMIONKA/REPORTER
Newsy
Syn Krzysztofa Krawczyka nagrał rozmowę z żoną artysty, Ewą. Ujawniono jej treść! Co mu proponowała?
Krzysztof Igor Krawczyk udostępnił nagranie w programie "Uwaga! TVN". Co zaproponowała mu Ewa Krawczyk? Żona zmarłego muzyka złożyła jego synowi kilka propozycji

W programie "Uwaga! TVN" wyemitowano prywatną rozmowę syna i żony Krzysztofa Krawczyka! Okazuje się, że Krzysztof Igor Krawczyk nagrał słowa Ewy Krawczyk, która odwiedziła go w jego mieszkaniu tuż przed rozprawą spadkową. Co wdowa po zmarłym artyście zaproponowała Krzysztofowi Igorowi Krawczykowi? Syn Krzysztofa Krawczyka udostępnił w mediach rozmowę z Ewą Krawczyk Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia, a pogrzeb artysty odbył się 10 kwietnia. Niestety, już kilka dni po wzruszającej ceremonii w mediach rozpętała się prawdziwa burza. Marian Lichtman miał żal, że syn Krzysztofa Krawczyka nie mógł we właściwy sposób pożegnać swojego ojca. Co ciekawe, słowa muzyka potwierdził później sam Krzysztof Igo Krawczyk. Mężczyzna w programie "Uwaga! TVN" wspominał pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uniemożliwiano mi dojście do trumny. Jest mi smutno, delikatnie mówiąc- powiedział syn zmarłego artysty.  Z programu "Uwaga! TVN" widzowie dowiedzieli się również, że syn Krzysztofa Krawczyka nie ma z czego żyć. Krzysztof Junior oskarżał również Ewę Krawczyk o utrudnianie mu kontaktów z ojcem przed jego śmiercią. On sam nie odbierał telefonu, zaś jego żona wprost mówiła, że nie mogę z nim rozmawiać – powiedział wprost syn artysty w wywiadzie dla TVN.  Teraz w programie "Uwaga! TVN" pojawiła się trzecia część reportażu dotycząca syna Krzysztofa Krawczyka. W programie wyemitowano rozmowę z Ewą Krawczyk, którą nagrał Krzysztof Junior. Krzysiu, ja nie wiem, jak ty chcesz to zrobić, ale proszę cię, weź, zobacz to wszystko. Dogadajmy się. Przecież wszystko mamy w dokumentach. Ja wiem, co ja mam zrobić. Bo tatuś… Nic więcej nie zrobię, to, co obiecałam ojcu. Obiecałam dużo. Moje serce jest dla ciebie. Ja chcę ci...

Krzysztof Krawczyk z żoną Ewą Krawczyk w białych koszulach
East News
Newsy
Apel wdowy po Krzysztofie Krawczyku: "Mój mąż przed Tobą mnie ostrzegał"
Wdowa zamieściła apel do Mariana Lichtmana. Pada w nim wiele gorzkich słów.

Minął już tydzień od pogrzebu Krzysztofa Krawczyka , a ciągle nie cichną echa tego smutnego wydarzenia. Wśród różnych wersji tego, co działo się podczas uroczystości, mocno zabrzmiał dziś głos żony wielkiego artysty, Ewy Krawczyk. Na oficjalnym profilu zmarłego w mediach społecznościowych zamieściła ona apel "do Mariana Lichtmana i dziennikarzy z nim współpracujących". Pada w nim wiele gorzkich słów pod adresem muzyka legendarnych "Trubadurów". Jako pierwszy, swoją wersję tego co działo się na pogrzebie artysty przekazał w ostatnią środę menedżer Krzysztofa Krawczyka, Andrzej Kosmala. Z jego relacji wynikało, że między Marianem Lichtmanem a Ewą Krawczyk doszło do nieprzyjemnej wymiany zdań.  Nie chcę zakłócać ciszy pogrzebowej,ale Marian Lichtman dobrze wie dlaczego żona na pogrzebie mu powiedziała: zjeżdżaj, robisz wszystko by zarobić na śmierci mego męża.  (...) Na pogrzebie rozpychał się by kamera i aparaty fotograficzne jego ujmowały. W ten sposób leczy swoje kompleksy - napisał Kosmala.  Lichtman, który wraz z Krawczykiem grał w legendarnym zespole "Trubadurzy" odpowiedział niemal natychmiast. Jest to dla mnie szokująca wypowiedź, bo fakty zostały w niej odwrócone. Pan Kosmala cały czas pałał nienawiścią do zespołu Trubadurzy. Zawsze zazdrościł nam rodzinnej atmosfery, bał się zbliżenia Krzysztofa z nami. Nie wiedziałem jednak, że ta antypatia przeniesie się na kościół czy na cmentarz - komentował w "Fakcie". Potwierdził jednocześnie, że między nim a Ewą Krawczyk rzeczywiście doszło do nieprzyjemnej rozmowy na pogrzebie. Ale nie skończyło się na tym. Marian Lichtman stwierdził też, że podczas ceremonii musiał bronić syna Krzysztofa Krawczyka. Można powiedzieć, że był bojkotowany,...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik