Ewa Mrozowska z Gogglebox. Przed telewizorem z synem

Syn Ewy Mrozowskiej z "Gogglebox" to już duży chłopak! Dumna mama wspomina ostatnie chwile przed porodem

Ewa Mrozowska z Gogglebox. Przed telewizorem z synem

Ewa Mrozowska z "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazała urocze zdjęcie z synkiem. Mały Leon rośnie jak na drożdżach! Dumna mama nie może uwierzyć, że od jego narodzin minęło już dziewięć miesięcy. Postanowiła wspomnieć komentarze internautów, którzy tuż przed porodem mówili jej, że jeszcze doceni momenty bez dziecka, jednak jak sama przyznała ani przez sekundę jej ich nie brakowało. Zobaczcie nowe zdjęcie mamy i synka! Leoś jest do niej podobny?

Zobacz także: Ewa Mrozowska z "Gogglebox" w idealnym płaszczu na jesień! Ten model pasuje do wszystkiego

Ewa Mrozowska o synku Leonie

Ewa Mrozowska została mamą pod koniec grudnia 2019 roku. Od tego czasu jej życie bardzo się zmieniło. Od początku z chęcią pokazuje jak wygląda teraz jej codzienność w roli mamy. Leonek daje jej dużo radości. Właśnie minęło 9 miesięcy odkąd pojawił się na świecie. 

Hop hop! Leonek ma już 9 miesięcy, jak ten czas szybko leci, a jeszcze niedawno byłam w ciąży! - napisała pokazując przepiękne zdjęcie z synkiem oraz zestawiając jej z takim, na którym była jeszcze w 9. miesiącu ciąży

Zestawiając te dwa zdjęcia wspomniała komentarze internautek, które nie mogącej doczekać się porodu mamie żartobliwie mówiły, że jeszcze zatęskni za spokojem, który ma bez malucha: 

😍 Wiele z was wtedy pisało, jeszcze będziesz chciała żeby wrócił do brzucha 😂 Nigdy, przenigdy nie pomyślałam, żeby tam wracał 😂♥️

Zobaczcie najnowsze zdjęcie Ewy Mrozowskiej i małego Leonka. Maluch ma przepiękną bujną fryzurę, której można mu pozazdrościć! Myślicie, że to po mamie? 

Zobacz także: Poród dla Sylwii Bomby z "Gogglebox" nie był tak ciężki, jak czas po! Dlaczego? "To był szok"

Synek Ewy Mrozowskiej z "Gogglebox" rośnie jak na drożdzach. Jest do niej podobny? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa (@ewamrozowska.makeup)

Ewa Mrozowska niedługo będzie świętowała pierwsze urodziny synka. Ale ten czas leci! 

Ewa Mrozowska z Gogglebox
Instagram

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26