Syn Beaty Tadli
EastNews
Newsy

Syn Beaty Tadli ma koronawirusa! Zaraził się podczas jednej z imprez w Warszawie 

Syn Beaty Tadli ma koronawirusa! Zaraził się podczas jednej z imprez w Warszawie 

Jan Kietliński, syn Beaty Tadli ma koronawirusa. Jak sam przyznał prawdopodobnie zaraził się COVIDEM-19 podczas jednej z niedużych imprez w Warszawie. Syn dziennikarki opisał swoją historię na Instagramie. Objawy pojawiły się trzy dni temu: 

Obudziłem się chory. Miałem kaszel, gorączkę i suche gardło. Były to objawy zwykłego przeziębienia, jednak co było niepokojące to fakt, że absolutnie nic nie zanosiło się na chorobę.

Jan Kietliński opisał też w jaki sposób potraktowały go pielęgniarki z przychodni, do której udał się po potrzebne dokumenty. 

Zobacz także: Włodzimierz Korcz ma koronawirusa! Jak się czuje artysta?

Beata Tadla została "Debiutantką Roku" po 27 latach pracy w telewizji! Jak to możliwe?

Syn Beaty Tadli ma koronawirusa. Gdzie się zaraził? 

Syn Beaty Tadli zachorował na koronawirusa. Historią swojej choroby podzielił się na Instagramie.  Gdy tylko zaobserwował swoje objawy udał się do lekarza: 

Po konsultacji z lekarzem z Lux Med kazano mi udać się do mojego lekarza POZ (Podstawowej Opieki Zdrowotnej).  Nie wiedziałem czy mam takiego lekarza, wiec udałem się do pobliskiej przychodni, z której korzystałem z dzieciństwie, żeby złożyć deklarację i takiego lekarza uzyskać. 

Na miejscu spotkał się z nieprzyjemną sytuacją, ponieważ personel nie był przygotowany na przyjęcie pacjenta z podejrzeniem zakażeniem wirusem COVID-19. Syn Beaty Tadli opisał dość absurdalną sytuację: 

Na miejscu panie zrobiły mi awanturę, twierdząc, że przeze mnie zamkną im przychodnię. Kazały mi czekać na dworze aż ustalą co dalej. Po kilku minutach otworzyły okno z pierwszego piętra i kazały mi stanąć w krzakach, żeby poinformować mnie, że jednak posiadam tam lekarza POZ, który zadzwoni do mnie tego samego dnia i powie co dalej. (Tak ja stałem w krzakach a one krzyczały do mnie z okna". 

Gdy udało mu się skontaktować z lekarzem Podstawowej Opieki Zdrowotnej, okazało się, że i tak będzie musiał ponownie udać się do przychodni: 

Lekarz poinformował mnie telefonicznie, że w przychodni NIE DZIAŁA system do zlecania badań, więc muszę udać się do szpitala zakaźnego i wykonać badanie z ulicy. Mogłem to zrobić 5 godzin wcześniej, ale trudno nie czepiam się - taki mamy klimat. 

Oczekiwanie na badania bardzo się dłużyło. W połączeniu z bardzo złym samopoczuciem Jana Kietlińskiego stawało się nie do wytrzymania: 

W szpitalu zastałem puste namioty i zbłąkanych ludzi z ankietami. Wszyscy czekali na swój wymaz i badanie. W środku sprzęt medyczny, jakieś krzesła, żadnej informacji. Był wieczór, było zimno a ja miałem prawie 39 stopni gorączki, więc brak informacji i czekanie na zewnątrz nie było dla mnie zbyt przyjemne. Poszedłem do oddziału, żeby powiedzieć, że jest mi bardzo zimno na co pielęgniarka kazała mi czekać i powiedziała: "To trzeba było się ubrać, a nie przyjść bez skarpetek".

W końcu udało się wykonać test. Jego wynik okazał się być pozytywny. Syn Beaty Tadli miał już pewność, że zaraził się koronawirusem. 

W końcu po godzinie oczekiwania wykonano mi test. W dreszczach wróciłem do domu, zasnąłem, miałem wysoką gorączkę, jednak sen i leki przeciwzapalne mi pomogły. Następnego dnia czułem się znacznie lepiej ale... 

Opublikował w sieci zdjęcie wyniku przeprowadzonego badania. 

Syn Beaty Tadli ma koronawirusa
Instagram

Jan Kietliński najbliższe dni spędzi w izolacji. Przyznał, że czuje się znacznie lepiej. Jednocześnie zwrócił uwagę swoich obserwatorów na fakt, żeby nie bagatelizowali zastrzeżeń związanych z pandemią, ponieważ jak widać na jego przykładzie, zagrożenie zakażenia wirusem wciąż jest realne. 

Teraz czeka mnie 10 dni izolacji w mieszkaniu. Czuję się znacznie lepiej, ale nadal nie jest cudownie. Najzabawniejsze jest to, że zjechałem pół Europy, byłem na lotniskach, w samolotach, autobusach, komunikacji miejskiej w wielu miastach i nic! Poszedłem na jedną niedużą imprezę w Warszawie i prawdopodobnie tam się zaraziłem... 

 Życzymy Janowi Kietlińskiemu szybkiego powrotu do zdrowia! 

Zobacz także: Koronawirus w zespole "Mazowsze". Aż 22 osoby są zakażone! "Nie lekceważcie zaleceń!" apelują w oświadczeniu

Syn Beaty Tadli ma koronawirusa. Historią swojej choroby podzielił się na Intagramie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Janek Kietlinski🥂 (@_johnson_johns_)

Jan Kietliński koronawirusem zaraził się prawdopodobnie na jednej z imprez w Warszawie. 

Beata Tadla padła ofiarą hakera

Zobacz także
Krzysztof Jackowski

Pandemia koronawirusa to tylko przykrywka? Przerażające słowa Krzysztofa Jackowskiego! "Gra koronawirusem pokaże nam drugie dno"

Rok szkolny koronawirus

Kolejne szkoły zamknięte przez koronawirusa! Co w takiej sytuacji czeka uczniów i rodziców?

 

Syn Beaty Tadli
EastNews
Newsy
Dramat Beaty Tadli. Opiekuje się synem zarażonym koronawirusem: "Jesteśmy zupełnie odizolowani"
Dramat Beaty Tadli. Opiekuje się synem zarażonym koronawirusem: "Jesteśmy zupełnie odizolowani"

Beata Tadla w rozmowie z mediami opowiedziała, jak opiekuje się swoim synem, który jest zakażony koronawirusem. Jak dziś, podczas obowiązkowej kwarantanny, wygląda ich codzienność? Czy Jan Kietliński mieszka teraz ze swoją mamą? Szczere wyznanie dziennikarki! Sprawdźcie, co zdradziła. Syn Beaty Tadli ma koronawirusa Zaledwie kilka dni temu Jan Kietliński za pośrednictwem Instagrama poinformował, że zaraził się koronawirusem. Syn Beaty Tadli zdradził wówczas, jakie miał objawy i gdzie najprawdodpobniej doszło do zakażenia groźnym wirusem.  Obudziłem się chory. Miałem kaszel, gorączkę i suche gardło. Były to objawy zwykłego przeziębienia, jednak co było niepokojące to fakt, że absolutnie nic nie zanosiło się na chorobę- zdradził syn Beaty Tadli.  Syn dziennikarki dodał, że do zarażenia doszło najprawdopodobniej na imprezie w Warszawie. (...) Poszedłem na jedną niedużą imprezę w Warszawie i prawdopodobnie tam się zaraziłem - dodał Jan Kietliński.  Jan Kietliński przebywa obecnie na obowiązkowej kwarantannie, którą musiała rozpocząć również jego mama, Beata Tadla. Dziennikarka opublikowała ostatnio wpis, w którym przyznała, że nie wychodzi z domu, a dodatkowo wykonała test na koronawirusa, który na szczęście miał wynik negatywny.  Teraz Beata Tadla w rozmowie z mediami zdradziła, czy podczas kwarantanny ma kontakt z synem i jak mu pomaga.  Jesteśmy zupełnie odizolowani. Janek ma swoje poddasze, nie mamy ze sobą kontaktu osobistego. Wygląda to tak, że jedzenie zostawiam mu pod drzwiami  - Beata Tadla zdradziła w rozmowie z "Super Expressem".  Dziennikarce i jej synowi życzymy dużo zdrowia! Zobacz także: Viola Kołakowska skrytykowała Beatę Tadlę za pokazanie testu na koronawirusa. Dziennikarka odpowiedziała! Beata Tadla...

Beata Tadla padła ofiarą hakera
Newsy
Beata Tadla pokazała wynik testu na Covid-19! "Tak czy siak kwarantanna obowiązuje"
Beata Tadla pokazała wynik testu na Covid-19! "Tak czy siak kwarantanna obowiązuje"

Media informowały ostatnio, że Jan Kietliński, syn  Beaty Tadli  ma koronawirusa. Jak sam przyznał, najprawdopodobniej zaraził się Covid-19 podczas jednej z imprez w Warszawie . Teraz wynik testu na koronawirusa pokazała sama dziennikarka i zwyciężczyni "Tańca z gwiazdami". Jak się czuje gwiazda i jej syn? Zobacz także:  Włodzimierz Korcz ma koronawirusa! Jak się czuje artysta? Beata Tadla pokazała wynik testu na koronawirusa Objawy u syna Tadli pojawiły się pięć dni temu:  Obudziłem się chory. Miałem kaszel, gorączkę i suche gardło. Były to objawy zwykłego przeziębienia, jednak co było niepokojące to fakt, że absolutnie nic nie zanosiło się na chorobę - pisał chłopak na Instagramie. Przy okazji Jan Kietliński opisał też sposób, w jaki został potraktowamy w przychodni, do której udał się z gorączką. Teraz wynikiem badania na Covid-19 pochwaliła się na Instagramie jego mama. Znana dziennikarka napisała: Wynik negatywny. Ufff... Tak czy siak kwarantanna obowiązuje. Programy robię online z domu. Jak również dodała, stan Janka Kietlińskiego poprawia się. Synek czuje się coraz lepiej. Dajemy radę;) #kwarantanna #kwarantannadomowa #usmiech #smile #happy - zakończyła posta.         Wyświetl ten post na Instagramie.                   Wynik negatywny. Ufff... Tak czy siak kwarantanna obowiązuje. Programy robię online z domu. Synek czuje się coraz lepiej. Dajemy radę;) #kwarantanna #kwarantannadomowa #usmiech #smile #happy Post udostępniony przez Beata Tadla (@beatatadla) Wrz 20, 2020 o 8:11 PDT   To dobra wiadomość! Dziennikarce i jej rodzinie...

Beata Tadla padła ofiarą hakera
Newsy
Beata Tadla przeszła drugi test na koronawirusa! Dziennikarka zdradziła wynik! 
Beata Tadla przeszła drugi test na koronawirusa! Dziennikarka zdradziła wynik! 

Beata Tadla podczas relacji na InstaStories poinformowała swoich fanów, że przeszła kolejny test na koronawirusa. Dziennikarka pokazała rownież, czy test wykazał wynik pozytywny czy negatywny. Beata Tadla zaraziła się groźnym wirusem?  Beata Tadla pokazała wynik testu na koronawirusa Dokładnie tydzień temu syn Beaty Tadli za pośrednictwem Instagrama poinformował, że zaraził się koronawirusem. Jan Kietliński w swojej relacji opublikowanej w sieci przyznał, że najprawdopodobniej do zakażenia doszło na jednej z imprez z Warszawie. Syn dziennikarki opisał wówczas, jakie miał objawy koronawirusa.  Obudziłem się chory. Miałem kaszel, gorączkę i suche gardło. Były to objawy zwykłego przeziębienia, jednak co było niepokojące to fakt, że absolutnie nic nie zanosiło się na chorobę- relacjonował Jan Kietliński. Test wykazał, że syn Beaty Tadli ma koronawirusa i musi przebywać w obowiązkowej kwarantannie. Kwarantanną została również objęta jego mama, która również zdecydowała się wykonać test na COVID-19. Na szczęście test na koronawirusa był negatywny.  Teraz okazuje się, że dziennikarka przeszła kolejny test! Beata Tadla zaraziła się koronawirusem? Na szczęście nie! Ponowny test. Wynik negatywny :) - napisała w relacji na InstaStories. Dziennikarce i jej synowi życzymy dużo zdrowia! Zobacz także:   Viola Kołakowska skrytykowała Beatę Tadlę za pokazanie testu na koronawirusa. Dziennikarka odpowiedziała!  Beata Tadla przeszła kolejny test na koronawirusa. Tydzień temu okazało się, że syn dziennikarki zaraził się koronawirusem.  

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik