Sylwia Przybysz, a właściwie już od jakiegoś czasu Sylwia Dąbrowska, postanowiła podzielić się z obserwatorami kadrami z najnowszej sesji zdjęciowej. Fani nie mogli wyjść z podziwu i nie kryli swojej radości w komentarzach pod postem. Niektórzy nawet zaczęli pisać o "chłopcu". O co chodzi?

Reklama

Sylwia Przybysz z córeczkami

Sylwia i Jan Dąbrowscy aktywnie dzielą się z obserwatorami swoim wymarzonym życiem, o którym zawsze marzyli i na bieżąco relacjonują co się u nich dzieję. Mimo licznych obowiązków, Sylwia Przybysz postanowiła zorganizować sesję zdjęciową z córkami z okazji zbliżającego się Dnia Matki. Z tego powodu cała czwórka ubrała się w podobne stylizację - dziewczynki miały biało-różowe ogrodniczki, a Sylwia postawiła na białą bluzkę i różowe spodnie. Z udostępnionych nagraniach wyraźnie widać, że siostry są ze sobą bardzo zżyte i lubią spędzać razem czas.

Sylwia Przybysz opublikowała nowy post, w którym podzieliła się z obserwatorami efektami najnowszej sesji zdjęciowej z okazji dnia mamy.

Miałyśmy ostatnio z dziewczynkami piękną sesję z okazji dnia mamy. W najbliższym czasie będzie mały spam bo jestem przezakochana w efektach.
napisała Sylwia na Instagramie.

Internauci byli zauroczeni relacją mamy z córeczkami. Duża rodzina Dąbrowskich zawsze rozczula fanów. Niektórzy jednak nie mogli powstrzymać się od komentarza i nie dodać:

Ale cudowne kobietki. Teraz jeszcze chłopiec i będzie piękna 6.
napisała fanka.

Bezsprzecznie jednak Pola, Nela i Jaśminka były gwiazdami tego mini nagrania, które Sylwia Przybysz zdecydowała się pokazać fanom. Nie brakowało komplementów dla dziewczynek:

Zobacz także
Bozie Nela jest po prostu kopiuj wklej Jasia
Co jak co ale Pola mnie urzekła najbardziej. A tak to wszystkie są przeurocze!!
Jaśminka już profesjonalna modelka widzę
Widać, że szczęśliwa rodzinka. Tylko pozazdrościć
pisali fani.
Córki Sylwii Przybysz w nowym domu
Instagram @sylwiaprzybysz Instagram @sylwiaprzybysz

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski poznali się, gdy byli nastolatkami i początkowo łączyła ich przyjaźń i wspólne projekty. Jednak z czasem ich związek stawał się poważniejszy, a para postanowiła się pobrać. Sylwia i Jan Dąbrowscy wzięli ślub w górach w czerwcu 2022 roku - więc już niedługo zakochani będą świętować drugą rocznicę związku małżeńskiego! Dąbrowscy doczekali się również trzech córeczek: Poli, Neli i Jaśminy. Najstarsza pociecha pary przyszła na świat w 2020 roku, gdy influencerka miała zaledwie 21 lat. Rok później, 22 marca 2021 roku, urodziła się Nela, a 30 maja 2023 roku przyszła na świat Jaśmina.

Reklama

Zobacz także: "Trudno sobie wyobrazić, że niebawem...". Wielka radość u Jana i Sylwii Dąbrowskich

Sylwia i Jan Dąbrowscy
Sylwia i Jan Dąbrowscy Instagram@sylwiaprzybysz
Sylwia Przybysz z córką
Instagram @sylwiaprzybysz Instagram @sylwiaprzybysz
Reklama
Reklama
Reklama