Od wczoraj cały świat przeciera oczy z niedowierzania, a to wszystko za sprawą śmierci byłego wokalisty zespołu "One Direction". Liam Payne zmarł tragicznie wieczorem, 16 października w Argentynie. Fani z całego świata nie kryją swojego poruszenia i żalu. Jedną z osób, która zapewne wychowała się na muzyce zespołu "One Direction" jest Sylwia Przybysz, która teraz dodała wzruszający wpis na swoje social media.

WIDEO

player placeholder

Sylwia Przybysz przygnębiona śmiercią Liama Pavne'a

31-letni Liam Payne był jednym z członków zespołu "One Direction". Nieoczekiwanie media obiegła tragiczna informacja, że mężczyzna wypadł z balkonu i zginął na miejscu w Buenos Aires. Dla fanów Liama jest to wielki cios, a jego bliscy pogrążeni są w głębokiej rozpaczy. Nieoficjalnie mówi się o tym, że najmocniej śmierć muzyka przeżyła jego była narzeczona- Maya Henry, która niegdyś oskarżyła go o nękanie i przemoc psychiczną w trakcie ich związku.

Nie da się ukryć, że ta zaskakująca wiadomość poruszyła cały świat. Fani nieustannie udostępniają wizerunek Liama na swoje social media i nie mogą pogodzić się z jego odejściem. Teraz jedna z polskich influencerek- Sylwia Przybysz, która swoje lata nastoletnie spędziła zapewne na słuchaniu zespołu "One Direction" dodała kilka słów od siebie. Inluencerka nie może pogodzić się ze śmiercią muzyka i tak jak wielu fanów nie wierzy, że pewna era właśnie się zakończyła. Sylwia Przybysz podczas relacji na InstaStories pokazała zdjęcie Liama i podzieliła się osobistym wyznaniem:

Zobacz także:

Jestem na maksa wstrząśnięta. Od wczoraj nie mogę znaleźć sobie miejsca. To koniec pewnej ery! - napisała na swoim InstaStory.

Sylwia Przybysz bardzo często dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami, rozterkami, a także pyta o rady. Niedawno zwróciła się do fanów z prośbą o pomoc, ponieważ pod obrączką zrobił jej się odczyn. Fani Sylwii Przybysz są z nią od kilkunastu lat i wraz z nią przeżywają złe oraz dobre chwile. Influencerka relacjonowała przebieg swoich ciąż czy wesele z ukochanym, a internauci wspierają ją w każdym jej ruchu.

Liam Pavne tworzył zespół "One Direction" od 2010 roku. Mężczyzna wraz z czterema innymi solistami poznali się w programie " X Factor" i tam połączyli siły. Ostatecznie zajęli trzecie miejsce w show, jednak zostali docenieni i podpisali kontrakt z wytwórnią. W trakcie trwania zespołu odbyli kilka tras koncertowych po całym świecie, a także wypuścili pięć albumów studyjnych. Po kilku latach grupa się rozpadła, a Liam Pavne rozpoczął karierę solową. W 2017 roku wydał pierwszy, solowy singiel, a niespełna dwa lata później cały album!

Zobacz także: Nie żyje Mistrzyni Polski. Miała tylko 26 lat

Sylwia Przybysz smutna
@sylwiaprzybysz
Sylwia Przybysz zmieniła kolor włosów
Instagram @sylwiaprzybysz