Sylwia Przybysz jest w ciąży?!
Instagram

Ale niespodzianka! 21-letnia Sylwia Przybysz jest w ciąży?!

Sylwia Przybysz jest w ciąży?!
Instagram

Zaskakujące informacje jednego z portali. 21-letnia Sylwia Przybysz i jej starszy o dwa lata chłopak, Jan Dąbrowski, mają niedługo po raz pierwszy zostać rodzicami! Według informacji "Pudelka" maleństwo było zaplanowane i przyszli rodzice już dyskutują nad imieniem. Jak planują nazwać swoje dziecko? Przeczytajcie, co wiemy! 

Sylwia Przybysz jest w ciąży?

Ostatnio było głośno o rezygnacji Sylwii Przybysz z udziału w programie "Taniec z gwiazdami". Jak informował wtedy Pudelek, młoda wokalistka nie przyjęła propozycji Polsatu tłumacząc się prywatnymi sprawami. 

Niestety, mimo ogromnych chęci, prywatne sprawy wokalistki wywróciły jej życie do góry nogami. Teraz musi skupić się na sobie i na albumie, który planuje wydać jeszcze w tym roku. Jeśli producenci show wrócą z propozycjami za rok, będzie można zobaczyć Sylwię na parkiecie kolejnej edycji - powiedział menedżer młodej gwiazdki. 

Zobacz także: Wybierz najpiękniejszą idolkę nastolatek! Wielki plebiscyt Party.pl

Jak się okazuje, 21-latka miała zrezygnować z tanecznego show przez... ciążę! Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski podobno spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Jak podaje wspomniany portal,  gwiazdy nie kryją się ponoć ze swoim szczęściem wśród rodziny i bliskich, ale jeszcze nie pochwalili się szczęśliwą nowiną w internecie. 

Sylwia z Jaśkiem znają się bardzo długo. Od 6 lat są bardzo blisko. Od ponad 2 lat mieszkają razem. Pomimo młodego wieku ich relacja jest bardzo dojrzała. Mają wspólny biznes, mieszkania i plany. Oboje pochodzą z dużych rodzin i podobno już w Boże Narodzenie oświadczyli rodzinom, że planują ślub i chcą starać się o dziecko - miał powiedzieć informator serwisu.

Czy teraz Sylwia i Jasiek pochwalą się radosną nowiną? Zapytaliśmy o to gwiazdę i czekamy na jej komentarz! 

Sylwia Przybysz w białej sukience
Mat. prasowe

Sylwia i Jasiek są parą od kilku lat

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski

Czy już niedługo przywitają na świecie swoje pierwsze dziecko?

Sylwia Przybysz i Jasiek Dąbrowski na Wielkiej Gali Gwiazd Plejady 2019
East News

 

Więcej na temat Sylwia Przybysz Jan Dąbrowski
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27