Sylwia Przybysz w fioletowej sukience i Jan Dąbrowski w szarej bluzie

Mają nieco ponad 20 lat, ale na koncie miliony oddanych fanów i... głowę na karku! Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski, najpopularniejsza para w sieci, odwiedziła studio "Pytania na śniadanie", aby opowiedzieć o swoim... fenomenie! Bo jest o czym mówić - w końcu na samym Instagramie śledzi ich łącznie ponad 2,5 mln internautów. Co robią z zarobionymi pieniędzmi? Jak spędzają wolny czas? Jak się poznali? Zobaczcie! 

1/3
Sylwia Przybysz w fioletowej sukience i Jan Dąbrowski w szarej bluzie z fanami

Przed studiem TVP czekało na nich grono oddanych fanów! W czym tkwi ich fenomen? 

Wydaję mi się, że charyzma i charakter, myślę, że przez to fani zostają z nami. Jestem taka sama w internecie i w życiu […]. Ja generalnie nie wrzucam zdjęć na Instagrama, które nie są zgodne z rzeczywistością. - mówiła Sylwia Przybysz

2/3
Samochód Sylwii Przybysz

Sylwia i Jan sporo zarabiają, także dzięki social mediom. Nie ukrywają, że zarobione pieniądze inwestują. Przybysz założyła właśnie firmę transportową, Jaś inwestuje w nieruchomości i markę odzieżową:

Postanowiłam swoje zarobione pieniążki zainwestować w biznes rodzinny i założyłam firmę transportową z tatą - powiedziała Sylwia.

Tak, dokładnie, mamy swoje nieruchomości, mam swoją firmę odzieżową - dodał Jaś. 

Jak poznali się Sylwia Przybysz i Jaś Dąbrowski?

Para zdradziła również, jak się poznała!

To piękna historia. Sylwia wstawiła swoje covery na YouTube’a, przeglądałem go i znalazłem Sylwię i napisałem do niej i zaproponowałem wspólne nagranie piosenki „Miłość rośnie wokół nas”. Nagrała ze mną piosenkę i tak się poznaliśmy - powiedział Jan.

To on mnie wciągnął w to - dodała Sylwia

3/3
Sylwia Przybysz w fioletowej sukience i Jan Dąbrowski w szarej bluzie

Co najbardziej lubią robić razem? Przede wszystkim - podróżować!

Bardzo lubimy podróżować, pokazujemy fanom, jak te podróże wyglądają, nie każdy może, cieszę się, że mogę pokazać fanom jak najwięcej - wytłumaczyła Sylwia.

Sylwia tego dnia miała na sobie buty Deezee, paski Bershka, spinki SORRY GIRLS Stradivarius oraz płaszcz  z Sinsay. Lubicie ich styl?

 

Więcej na temat Jan Dąbrowski Sylwia Przybysz