Sylwia Lipka o swojej kwarantannie
Instagram

Sylwia Lipka o swojej kwarantannie: "Nikt mnie nie sprawdzał, aplikacja z lokalizacją też nie działa"

Sylwia Lipka o swojej kwarantannie
Instagram

Sylwia Lipka aktualnie przebywa w domowej izolacji, ze względu na zakażenie koronawirusem. Jak wiadomo młoda gwiazda przez to nie może kontynuować swojej przygody w programie "Taniec z gwiazdami". Piosenkarka na swoim IstaStory postanowiła podzielić się z fanami informacjami, na temat kwarantanny, którą odbywa już od 6. dni. Okazało się, że do tej pory wokalistka nie miała jeszcze żadnej kontroli. Sprawdźcie szczegóły.

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami". Rafał Maserak ma koronawirusa! Sylwia Lipka nie może powstrzymać łez. "Przygotowaliśmy dla Was takie piękne tańce"

Sylwia Lipka o swojej kwarantannie: "Nikt mnie nie sprawdzał, aplikacja z lokalizacją też nie działa"

Ostatni tydzień dla Sylwii Lipki jest wyjątkowo trudny. Tuż przed ćwierćfinałem "Tańca z gwiazdami", wokalistka uzyskała pozytywny wynik na obecność koronawirusa, co spowodowało, że piosenkarka musiała pożegnać się z taneczną przygodą. Zakażony jest również jej taneczny partner, Rafała Maserak. Obydwoje oczywiście muszą teraz odbyć izolację. 

Na początku, Sylwii bardzo ciężko było zaakceptować fakt, że nie będzie mogła już wystąpić w tanecznym show. Młoda gwiazda popłakała się nawet na nagraniu, które wstawiła do sieci tuż po tym jak dowiedziała się, że jest zakażona koronawirusem. Teraz na szczęście ma dużo lepszy humor i pomimo choroby, czuje się dobrze. Podczas kwarantanny piosenkarka ma czas na tworzenie nowych rzeczy i dbanie o siebie. Jednak jeden fakt ją bardzo zdziwił, dlatego Sylwia postanowiła się tym podzielić ze swoimi fanami. 

Okazało się, że pomimo iż piosenkarka jest już od 6 dni na kwarantannie, to jednak do tej pory nie miała żadnej kontroli, a aplikacja do monitorowania domowej izolacji również nie działa.

Od 6 dni siedzę na kwarantannie z koronawirusem, a nawet nikt mnie nie sprawdzałAplikacja z lokalizacją też nie działa i ogólnie jeśli tak to przebiega w całym kraju, to się nie dziwię, że koronawirus się nie zatrzymuje, bo sądzę, że nie każdy jest taki grzeczny jak ja i trzyma kwarantannę sam z siebie - napisała Sylwia na InstaStory. 

A Wy co o tym myślicie? Zgadzacie się z Sylwią? 

Sylwia Lipka
Instagram

Pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa spowodował, że wokalistka musiała pożegnać się z "Tańcem z gwiazdami". Wokalistka bardzo to przeżyła...

Sylwia Lipka
Instagram

 

Więcej na temat Sylwia Lipka
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48