Sylwia Juszczak pokazała na Instagramie zdjęcie swojej córeczki
Instagram

Sylwia Juszczak pokazała świąteczne zdjęcie córeczki. Ależ ona urosła!

Sylwia Juszczak pokazała na Instagramie zdjęcie swojej córeczki
Instagram

Dla Sylwii Juszczak i Mikołaja Krawczyka będą to wyjątkowe święta. Po raz pierwszy spędzą je bowiem z ich nowo narodzoną córeczką, Konstancją. Przypomnijmy, że jest to ich pierwsze wspólne dziecko. Oboje bardzo angażują się w wychowanie córeczki. 

Zobacz także: Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak na spacerze z córeczką. Też przyczepili do wózka czerwoną wstążkę!

Okazuje się, że rodzina Sylwii Juszczak jest już gotowa na święta. Aktorka pochwaliła się właśnie na Instagramie zdjęciem choinki. Przy okazji pokazała również, jak wygląda jej córeczka. Konstancja rośnie jak na drożdżach!

Sylwia Juszczak pokazała zdjęcie córki

Ten rok był dla nich wyjątkowy. Nie dość, że przywitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko, to jeszcze wzięli ślub kościelny. Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk pobrali się 14 września 2019 roku. W tym samym dniu ochrzcili też maleńką Konstancję.

Zobacz także: Jeszcze więcej zdjęć ze ślubu Juszczak i Krawczyka! Ochrzcili również córkę! Jak wyglądała ta rodzinna uroczystość?

Nic dziwnego, że Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk chcą spędzić te święta w wyjątkowej atmosferze. W końcu będzie to pierwsze Boże Narodzenie Konstancji! Dlatego aktorska para już teraz przystroiła swój dom. Sylwia Juszczak pochwaliła się na Instagramie uroczą choinką, która stanęła w ich mieszkaniu. Jednak naszą uwagę zwróciła przede wszystkim Konstancja, która z zaciekawieniem przygląda się drzewku. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach i jest naprawdę słodka!

Tylko spójrzcie!

Życzymy całej rodzinie niezapomnianych świąt!

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak całują się
East News

 

Więcej na temat Sylwia Juszczak
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08