Sylwia i Mikołaj
ONS

Sylwia i Mikołaj z "Love Island" na gali Mistera Polski 2019! Ich obecność nie była przypadkowa

Sylwia i Mikołaj
ONS

Sylwia i Mikołaj z "Love Island" coraz pewniej czują się w show-biznesie. Ostatnio gościli w programie "Taniec z Gwiazdami", a teraz można ich było zobaczyć na Gali Mistera 2019. Zwycięzcy show nie tylko pięknie pozowali do zdjęć, ale okazuje się, że Madeńska miała tam jeszcze jedno zadanie! Jakie? Odpowiedź poniżej!

Mister Polski 2019. Co Sylwia Madeńska robiła na gali? 

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska to zwycięzcy pierwszej edycji programu "Love Island". Para wzbudza wielką sympatię widzów show, którzy kibicują ich miłości nawet teraz. Internauci chcą wiedzieć wszystko o zakochanych, a najbardziej nie mogą doczekać się, kiedy Mikołaj oświadczy się swojej ukochanej. 

Niestety, Mikołaj i Sylwia nie myślą teraz o zaręczynach, a skupiają się na pracy. Ostatnio celebrytka została zatrudniona jako główny choreograf podczas wyborów Mistera Polski 2019. Wielki finał show już za nami! Jak spisała się Sylwia? 

Powiem Wam szczerze, uwielbiam pracować z facetami. Lubię ich energię, zaangażowanie i zdrowe współzawodnictwo. Misterzy Tworzą prawdziwa paczkę przyjaciół, a w środę rozniosą te scenę 😎‼️Czasami nie jest łatwo okiełznać tę bombę energetyczna, jednak kobiety umieją być silne 💪 - pisała przed finałem Sylwia. 

Zobacz także: Mikołaj będzie zazdrosny o pracę Sylwii? Wiemy, czym zajmie się zwyciężczyni "Love Island"!

Uczestnicy na scenie poradzili sobie bardzo dobrze. Żadna wpadka nie miała miejsca. Sylwia i Mikołaj cały czas doglądali misterów z boku. Jak wyglądali? Zobaczcie zdjęcia poniżej!


Mister Polski 2019 - kto nim został?

Kto poradził sobie najlepiej i otrzymał tytuł? Zwyciężył 23-letni Daniel Borzewski! Laureat na co dzień współpracuje z grupą taneczną Volt Agustina Egurroli. Tancerz nie miał żadnych problemów z zapamiętaniem choreografii, którą ułożyła Sylwia Madeńska. Czy to pomogło mu zwyciężyć? Z pewnością ułatwiło występ na gali. I wicemister został Aleksander Ramutkowski, II wicemisterem - Bartosz Andrzejczak, III wicemisterem - Bartłomiej Kurowski, a IV wicemisterem - Adrian Pęter.

 

Zobaczcie, jak Sylwia i Mikołaj wyglądali na gali. Para pasuje do siebie? 

Sylwia i Mikołaj
ONS

Daniel Borzewski otrzymał tytuł Mistera 2019 roku. 

Daniel Borzewski został Misterem 2019!
Instagram

Na gali pojawili się Justyna Żyła, Madzia Wójcik oraz Jakub Kucner.

Gwiazdy na gali Mister Polski 2019

Ale również gwiazda disco polo Agnieszka Drewnicka oraz Kamila Jobda, właścicielka restauracji Les Amis w Warszawie, w której odbył się bankiet po wyborach Mistera Polski. 

Agnieszka Drewnicka i Kamila Jobda z Les Amis
mat. prasowe

Na gali nie zabrakło Gosi Andrzejewicz i Norberta Dąbka, przewodniczącego jury!

Odchudzona Gosia Andrzejewicz na wyborach Mistera Polski
East News

Jak Wam się podoba nowy mister?

Mister Polski - Daniel Borzycki

 

Więcej na temat Mister Polski Love Island
Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36