Daniel Borzewski został Misterem 2019!
Instagram

Oto wyniki konkursu Mister Polski 2019. O tytuł Mistera Polski walczyło 28 mężczyzn w wieku od 19 do 29 lat, wyłonionych spośród 240 kandydatów. Wszyscy finaliści spędzili ostatnie tygodnie na treningach i przygotowaniach. Gala finałowa odbyła się w środę, 6 listopada, w Warszawie w Teatrze Capitol. Decyzją jury nowym Misterem Polski został Daniel Borzewski. Daniel Borzewski ma 23 lata i pochodzi z Radzikowa Nowego.

Zobacz takżeWybierz najseksowniejszego Mistera Polski! Maślak, Kucner, a może Zarzycki? GŁOSUJ

Daniel Borzewski przed kamerami czuje się jak ryba w wodzie, brał udział m.in. w: "Mam Talent", "The Voice of Poland", "Dance Dance Dance" oraz "Taniec z gwiazdami" - z pewnością widzieliście go w którymś z tych programów. Daniel należy do grupy tanecznej Volt Agustina Egurroli. Zawodowo Daniel zajmuje się również mediami społecznościowymi - jest specjalistą ds. social media.

A teraz ważna informacja dla fanek... Daniel Borzewski jest singlem! Zobaczcie więcej zdjęć w naszej galerii. Daniel słusznie został Misterem Polski 2019?

Zobacz także: Finaliści Mister Polski 2019 bez koszulek! To naprawdę gorące zdjęcia. Który wygląda najlepiej? GŁOSUJ

1/5

Daniel Borzewski to nowy Mister Polski 2019. Rywalizacja była zacięta. W ostatniej finałowej siódemce znaleźli się: Daniel Borzewski, Bartosz Andrzejczak, Aleksander Ramutkowski, Adrian Pęter, Bartłomiej Kurowski, Wojciech Grychnik i Jan Barański. Ale to Borzewski okazał się najlepszy i to do niego powędrował tytuł Mistera Polski 2019!

2/5

Daniel Borzewski ma 23 lata i... jest singlem!

3/5

Daniel Borzewski, nowy Mister Polski 2019, sam o sobie mówi tak:

Jestem osobą kontaktową. Bardzo lubię nawiązywać relacje z nowymi ludźmi. Lubię wychodzić do ludzi, jestem bardzo otwarty. Także na nowe wyzwania. Nie lubię stać w miejscu. Jako tancerz bardzo się spełniam i mógłbym w tym zostać, ale nie lubię robić ciągle tego samego, dlatego przyszedłem tutaj, aby móc robić jeszcze więcej.

4/5

Daniel Borzewski kocha taniec. To jego największa życiowa pasja! Daniel należy do grupy tanecznej Volt Agustina Egurroli.

5/5

Przypomnijmy, przed Danielem Borzewskim Misterami Polski byli kolejno: Rafał Maślak (2014), Rafał Jonkisz (2015), Jan Dratwicki (2016), Jakub Kucner (2017) i Tomasz Zarzycki (2018).

Więcej na temat Mister Polski