Sylwia Grzeszczak została blondynką

Dla części fanów Sylwii Grzeszczak to musiał być szok! Gwiazda pokazała się dziś całkowicie odmieniona, przynajmniej wizualnie. Wokalistka, która spodziewa się drugiego dziecka, zdecydowała się na nową fryzurę. Ale, co najważniejsze, diametralnie zmieniła kolor swoich włosów. Ciemny, a miejscami nawet bardzo ciemny blond zastąpiła jego bardzo jasną wersją! Myślicie, że jej pasuje? Zobaczcie naszą galerię.

Zobacz także: Sylwia Grzeszczak i Liber spodziewają się kolejnego dziecka! Poznajcie ich historię miłości!

1/4
Sylwia Grzeszczak została blondynką

Sylwia Grzeszczak w studiu "Dzień Dobry Wakacje" ("Dzień dobry TVN") opowiadała rano jak przygotowuje się do występu podczas drugiego dnia Top of the Top Sopot Festival. Jak się okazało, częścią tych przygotowań była... zmiana fryzury. Pokazała ją na swoim profilu instagramowym, gdzie napisała również, kto odpowiada za tę metamorfozę.

2/4
Sylwia Grzeszczak została blondynką

Poza kolorem, Sylwia postawiła na jeden z hitów tego sezonu - karbowane fale. Fryzura, rodem z lat 90., powróciła ostatnio i przyozdobiła głowy takich gwiazd jak Julia Wieniawa, Patricia Kazadi czy Kylie Jenner.

3/4
Sylwia Grzeszczak została blondynką

Wokalistka - jak zwykle - wygląda szałowo, ale metamorfoza jest naprawdę duża. Czy na pewno fani rozpoznają ją na ulicy? ;) Ci prawdziwi na pewno.

4/4
Sylwia Grzeszczak została blondynką

A Wam jak podobają się karbowane blond fale Sylwii?

Więcej na temat Sylwia Grzeszczak