Sylwia Grzeszczak pokazała zdjęcie córki
To naprawdę rzadki widok
1/4
Sylwia Grzeszczak pokazała zdjęcie córki

 

To naprawdę rzadki widok! Sylwia Grzeszczak z okazji trzecich urodzin córki, pokazała wyjątkowe zdjęcie z malutką Bogną. Panie z tej okazji wybrały się nad morze, gdzie celebrowały ten wyjątkowy dzień:

Moja Bogna kończy dziś 3 lata.. #urodziny #świętujemy#moment#happybirthday #happy #tort#stolat#polskiedziewczyny - napisała popularna wokalistka.

Choć Bogna skończyła trzy latka, w sieci trudno o jej zdjęcia. Sylwia, podobnie jak Agnieszka Chylińska, mocno chroni swoją prywatność, zwłaszcza - prywatność dzieci. Jednak urodziny to wyjątkowa okazja! Zobaczcie nowe zdjęcie córki Sylwii Grzeszczak!

Zobacz: Sylwia Grzeszczak o prezentach od fanów. Jeden mógł zawstydzić nawet Libera!

2/4
Sylwia Grzeszczak pokazała zdjęcie córki

 

To zdjęcie Sylwia Grzeszczak pokazała wtedy, kiedy jej Bogna skończyła rok. Od tamtej pory artystka nie pokazywała więcej córki! Aż do teraz!

W pewnym momencie stwierdziłam, że nie ma sensu tak gonić, że jest jeszcze życie poza muzyką i to jest dobry czas na takie decyzje. Jestem szczęśliwa, że młodo zostałam mamą. Oczywiście były osoby, które mówiły: "Daj sobie spokój z macierzyństwem, masz teraz swoje pięć minut i powinnaś je wykorzystać, a nie zagrzebywać się w pieluchach". Byłam wściekła, kiedy to słyszałam. Wiedziałam, że z pięciu minut może zrobić się piętnaście czy dwadzieścia, aż bym się "przejadła" całym tym sukcesem. A rodzina jest najważniejsza. Nie miałam obaw, że moja kariera na tym ucierpi - mówiła Sylwia Grzeszczak o macierzyństwie w "Pani". 

3/4
Sylwia Grzeszczak pokazała zdjęcie córki

 

Córka Sylwii Grzeszczak i Libera ma już 3 lata! Dla wokalistki jest całym światem! Choć wokalistka sporo pracuje, robi wszystko, żeby spędzać z nią jak najwięcej czasu:

Jak tylko mogę, natychmiast po koncercie wracam do domu. Nie zostaję w hotelu, jeśli mam dzień przerwy w występach. Zdecydowanie wolę ten czas spędzić w domu ze swoją córą. Czasem zabieram Bognę ze sobą na jakiś koncert, ale to nie jest reguła. Ona ma przecież jeszcze tatę, którego kocha. Dlatego kiedy mnie nie ma w domu, to Marcin się nią opiekuje. A kiedy on jedzie na swój koncert, to ja zostaję na posterunku. Na pierwszym miejscu zawsze będzie dla mnie moja rodzina, dlatego zniknęłam na pół roku. Potrzebowałam tej przerwy, bo chciałam się zastanowić nad pewnymi rzeczami. Nie wyobrażam sobie, że od razu po urodzeniu dziecka wyruszam w trasę. Chciałam mieć spokój, by móc nacieszyć się tym stanem i budować więź z dzieckiem – wyznała w rozmowie z "Party".

Małej Bognie składamy najlepsze życzenia! 

Zobacz: Sylwia Grzeszczak zaatakowana przez fana na koncercie! Doszło do bardzo groźnej sytuacji!

 

4/4

 

Sylwia Grzeszczak aktualnie jest w trasie koncertowej "TEN TOUR" z okazji 10-lecia na polskiej scenie muzycznej. Gwiazda odwiedziła już kilka największych miast w Polsce, w których hale koncertowe były wypełnione po brzegi! 

Zobacz: Zapytaliśmy się Grzeszczak o życie prywatne. Jej reakcja?! Musicie to zobaczyć! ;)

Więcej na temat Sylwia Grzeszczak