Sylwia Grzeszczak na próbie przed koncertem Top of The Top Festival 2019 Sylwia Grzeszczak na próbie przed koncertem Top of The Top Festival 2019 Filip Chajzer, Agnieszka Woźniak-Starak i Sarsa na próbie przed koncertem Top of The Top Festival 2019 Edyta Górniak w czarnej koszuli w Sopocie
Sylwia Grzeszczak na próbie przed koncertem Top of The Top Festival 2019
ONS

Już dziś wieczorem odbędzie się kolejna odsłona Top of The Top Festival 2019. Na scenie w Sopocie wystąpią takie gwiazdy jak: Ewa Farna, Cleo, Roksana Węgiel, Kayah, Reni Jusis, Edyta Górniak czy Margaret. Również dziś zaśpiewa Sylwia Grzeszczak, która według ostatnich doniesień medialnych, spodziewa się drugiego dziecka! Czy podczas występu na scenie w Sopocie artystka pochwali się ciążowym brzuszkiem i potwierdzi plotki na swój temat? Jedno jest pewne, to będzie jeden z najgorętszych występów na Top of The Top Festival 2019! 

A jak Sylwia Grzeszczak i inne gwiazdy przygotowują się do koncertu? Zobaczcie gorące zdjęcia z prób! 

1/4
Sylwia Grzeszczak na próbie przed koncertem Top of The Top Festival 2019
ONS

Sylwia Grzeszczak podczas prób zachwyciła swoim wyglądem. Jesteśmy pewni, że podczas koncertu oczaruje sopocką publiczność! 

2/4
Sylwia Grzeszczak na próbie przed koncertem Top of The Top Festival 2019
ONS

Na scenie będzie towarzyszył jej mąż, Liber, który również zajmuje się muzyką. Przypomnijmy, parę poznał Jacek Cygan, który poznał się na talencie Sylwii w czasie programu "Idol" i polecił Liberowi przesłuchanie dobrze zapowiadającej się wokalistki. Para na ślubnym kobiercu stanęła w 2014 roku, a rok później została rodzicami Bogdy. Stroni od wywiadów i sesji zdjęciowych. Czy na scenie w Sopocie potwierdzi drugą ciążę piosenkarki?

A kto jeszcze przygotowuje się do występu?

3/4
Filip Chajzer, Agnieszka Woźniak-Starak i Sarsa na próbie przed koncertem Top of The Top Festival 2019
ONS

Jedną z gwiazd, które wystąpią dziś w Sopocie jest Sarsa. Koncert poprowadzą m.in. Agnieszka Woźniak- Starak i Filip Chajzer. 

4/4
Edyta Górniak w czarnej koszuli w Sopocie
ONS

Podczas drugiego dnia festiwalu na scenie wystąpi również Edyta Górniak! 

Będziecie oglądać relację z tego wydarzenia? My z pewnością!