Sylwia Bomba jest jedną z gwiazd programu "Gogglebox", a ponad rok temu została mamą Antosi. Kilka miesięcy temu gwiazda zdecydowała się pokazać swoje zdjęcia z młodości i zdradziła tym samym, że w przeszłości ważyła 30 kilogramów więcej. Zrobiła to, aby pokazać, że można zadbać o siebie. Wtedy po raz pierwszy zmotywowała swoje fanki do walki o figurę, zdrowie i lepsze samopoczucie.

Reklama

Teraz wraz z rozpoczęciem kolejnego roku pochwaliła się zdjęciem swojej doskonałej figury i znów przypomniała kobietom, aby nie bały się walczyć o siebie! Zobaczcie, co napisała...

Sylwia Bomba apeluje do kobiet!

Gwiazda hitowego programy telewizji TTV opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie w seksownej sukience. Sylwia Bomba wzięła udział w sesji zdjęciowej i swoją fotografię wykorzystała, aby przypomnieć kobietom, że warto dbać i walczyć o siebie:

Padnięta ale baaaardzo szczęśliwa ???? z Nowym Rokiem nowym krokiem ????pamietajcie moje kochane cokolwiek się wokół Was dzieje jedno wiem na pewno: zawsze warto walczyć o sobie ???????? - napisała Sylwia Bomba na Instagramie.

Okazuje się, że gwiazda faktycznie zmotywowała wiele kobiet. Niektóre wprost dopytują o jej dietę i przedstawiają swoje plany na przyszłość:

Sylwia mam pytanko co do Twojej diety. Jesz weglowodany?

Ja tez walczę ale dopiero zaczęłam;) Kochana obserwuje Cię od dawna i piękniejesz z każdym dniem! ❤️ A to drugie zdjęcie to jest po prostu taki sztos, że ja sobie to na lodówkę bym przykleiła aby mieć motywacje!

Ja zaczęłam walkę o siebie już pod koniec zeszłego roku i póki co -10 kg na wadze ❤️????????

Tylko spójrzcie na to zdjęcie Sylwii Bomby! Faktycznie może być motywatorem?

Zobacz także

Sylwia Bomba jakiś czas temu opowiadała o swojej diecie, dzięki której schudła 30 kg.!

Instagram

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama