Sylwia Bomba i jej córeczka zachwyciły swoim wyglądem w identycznych różowych sukienkach. W letniej kreacji na cienkie ramiączka gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" i jej pociecha skradły serca internautów. To kolejny raz, kiedy Sylwia Bomba i mała Tosia pokazują się w takich samych stylizacjach. Szczęśliwa mama i jej córeczka mają już identyczne płaszcze i eleganckie tiulowe sukienki. Teraz w ich garderobie pojawiły się piękne kreacje, które idealnie sprawdzą się w letnie dni.

Reklama

Sylwia Bomba z córką w różowych sukienkach

Sylwia Bomba zdobyła ogromną popularność dzięki występom w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Dziś po kilku latach udziału w hicie TTV celebrytka ma już ponad 650 tysięcy obserwatorów na Instagramie. Ostatanio Sylwia pokazała swoim fanom nowe zdjęcia z córeczką Tosią, a internauci zachwycili się wyglądem mamy i córki.

- Ale pięknie wyglądacie ❤❤
- piękne sukienki????
- udownie wyglądacie ♥️- komentują internauci.

Sylwia Bomba i jej córeczka zaprezentowały się w ślicznych rożowych sukienkach od By Sophie. Za kreację gwiazdy "Gogglebox. Przed telewizorem" musicie zapłacić teraz 349 złotych (wcześniej kosztowała 459 złotych), a za identyczną sukienkę jej córeczki 229 złotych (wcześniej kosztowała 249 złotych).

Spójrzcie sami na stylizacje Sylwii Bomby i jej uroczej córeczki Tosi!

Zobacz także: Sylwia Bomba przyćmiła pannę młodą na weselu?! Fani: "Mam nadzieję, że nie sprawiłaś przykrości młodej"

Zobacz także

Sylwia Bomba z córką w identycznych sukienkach.

Instagram
Reklama

Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" kolejny raz wybrała identyczną stylizację jak jej córka.

Reklama
Reklama
Reklama