Sylwia Bomba i Jacek Ochman przez wiele lat tworzyli szczęśliwy związek, nim jednak postanowili go sformalizować, para rozstała się w 2021 roku. Od tego czasu to gwiazda "Gogglebox" sprawowała opiekę nad ich córką - Antosią. Niestety, 27 lipca media obiegły tragiczne wieści o śmierci Jacka Ochmana. Teraz, zaledwie dwa dni od tych wydarzeń, Sylwia Bomba postanowiła opublikować wzruszające zdjęcie z pogrążoną w żałobie Antosią.

Reklama

Sylwia Bomba pokazała pierwsze zdjęcie z córką po śmierci byłego narzeczonego

O śmierci Jacka Ochmana poinformował serwis Pudelek.pl, który podał również prawdopodobną przyczynę. Jak informował serwis, mężczyzna przez wiele lat zmagał się z alkoholizmem, co miało druzgocące skutki na jego zdrowie. Smutne wieści potwierdziła również była narzeczona zmarłego. Sylwia Bomba opublikowała poruszające słowa po śmierci byłego partnera podkreślając, że żadne słowa nie wyrażą smutku i cierpienia, z jakim ona i jej córeczka się obecnie mierzą.

Teraz Sylwia Bomba zdecydowała się opublikować pierwsze zdjęcie od czasu śmierci Jacka Ochmana. Na fotografii, jaka pojawiła się właśnie na InstaStories gwiazdy "Gogglebox. Przed telewizorem", zamyślona Sylwia Bomba pozuje z wyraźnie zatroskaną Antosią.

Instagram @sylwiabomba

Zobacz także: Sylwia Bomba i jej życiowe rewolucje. Miłość od pierwszego wejrzenia, bolesne rozstanie i śmierć byłego partnera

Sylwia Bomba i Jacek Ochman tworzyli związek przez kilka lat, byli ze sobą zaręczeni. Choć dzieliło ich aż 14 lat, różnica wieku nigdy nie stanowiła dla nich problemu. Para, która poznała się przez przypadek w galerii handlowej wielokrotnie podkreślała, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Bomba i Ochman doczekali się córki, dziś 3-letniej Antosi.

Zobacz także
Instagram @sylwiabomba

Gdy byli w związku, Sylwia Bomba powtarzała, że choć ich poglądy się różnią, to Jacek Ochman jest najwspanialszym tatą na świecie i wyjątkowo troskliwym partnerem. Podczas gdy gwiazda TTV chętnie pokazywała na Instagramie swoją codzienność, Ochman stronił od mediów społecznościowych. Co więcej, również sama Bomba mało mówiła na temat tego, czym na co dzień zajmował się jej partner. Jak ustalił Pudelek.pl, Jacek Ochman zajmował stanowisko w PZPN, przed laty miał również próbować swoich sił jako kandydat na członka zarządu. W latach 2015-2021 był prezesem Znicza Pruszków.

Zobacz także: Nie żyje były partner Sylwii Bomby. Jacka Ochmana żegnają współpracownicy: "Do zobaczenia Prezesie"

Instagram @sylwiabomba

I choć wszystko wskazywało na to, że jedna z najbardziej zgranych par TTV stanie niebawem na ślubnym ołtarzy, nagle w lipcu 2021 roku, Sylwia Bomba oświadczyła, że od trzech miesięcy nie jest już w związku z Jackiem Ochmanem. Oboje postanowili nie zdradzać powodu rozpadu swojej relacji, jednak wypowiedzi gwiazdy "Gogglebox" jednoznacznie wskazywały na to, że nie rozstali się w zgodzie.

East News/ADAM JANKOWSKI

Niestety, zarówno Sylwii Bombie, jak i małej Antosi nie dane będzie naprawić relacji z Jackiem Ochmanem.

Reklama

Bliskim składamy najszczersze kondolencje.

East News/Mateusz Jagielski
East News/ADAM JANKOWSKI
Reklama
Reklama
Reklama