Sylwia Bomba zyskała sympatię widzów dzięki udziale w "Gogglebox. Przed telewizorem". Dziś jest nie tylko ulubienicą z programu ale również ogromną motywacją dla wielu kobiet. Kiedy kilka miesięcy temu po raz pierwszy opublikowała swoje zdjęcia z przeszłości, trudno było ją na nich rozpoznać. Okazało się, że gwiazda TTV, dzięki swojej zawziętości i ciężkiej pracy nad sylwetką schudła aż 30 kg! Dziś zachwyca swoją sylwetką, chociaż wcale nie ma wymiarów modelki. Sylwia Bomba nosi rozmiar 38 i z dumą mówi o swoich kształtach. Właśnie opublikowała zdjęcia, na których według siebie nie wygląda doskonale i poruszyła temat samoakceptacji.

Reklama

Zobacz także: Tak Sylwia Bomba z "Gogglebox" dba o figurę podczas epidemii koronawirusa. Padniecie ze śmiechu!

Sylwia Bomba pokazała niedoskonałą figurę i motywuje fanki

Sylwia Bomba pokazała zdjęcia swojej sylwetki. Internautki od dawna podziwiają jej kobiece kształty i zasypują ją pytaniami, jak udało jej się osiągnąć taką figurę. Gwiazda TTV postanowiła opublikować zdjęcia, na których udowadnia, że nie zawsze wygląda idealnie. Zwróciła uwagę na zgubne wrażenie, które tworzą idealne profile na Instagramie i podkreśliła, że idealne ciało nie istnieje i zawsze się znajdzie taka poza, w której będzie się prezentować niekorzystnie.

Czas jaki dzieli te zdjęcia to jedna sekunda ???? To jest moje, to samo ciało, po prawej i po lewej stronie. Pracowałam na nie długo, a nadal bardzo wiele bym w nim zmieniła. Instagram jest tylko wycinkiem rzeczywistości. Nikt nie ma idealnego ciała w każdej pozie, chociaż patrząc po zdjęciach na Instagramie ma się zupełnie inne odczucia ????

Przyznała, że ma świadomość, że również jej sylwetka nie jest idealna, wbrew temu co się może wydawać internautom ale akceptuje ją w całości. Samoakceptacja w końcu nie wyklucza systematycznego dążenia do własnego ideału:

Nie mam i nie będę miała takiego ciała jak instafitneski ale nie będę się dołować z tego powodu i Was namawiam do tego samego ???? można jednocześnie pracować nad sobą i akceptować swoje ciało takim jakim jest w każdej pozie ????????

Naszym zdaniem Sylwia wygląda bosko!

Zobacz także

Zobacz także: Sylwia Bomba z "Gogglebox" pokazała zdjęcie w bardzo obcisłej sukience! I od razu pytania o dietę...

Sylwia Bomba pokazała zdjecia swojej sylwetki. Poruszyła temat samoakceptacji.

Sylwia Bomba od wielu lat pracuje nad swoją sylwetką. Kilka lat temu udało jej się zrzucić ponad 30 kg!

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama