Sylwester Wilk Taniec z gwiazdami
East News

Sylwester Wilk znów w "Tańcu z Gwiazdami"! Jak radził sobie po powrocie na salę treningową? 

Sylwester Wilk Taniec z gwiazdami
East News

Jak Sylwester Wilk radził sobie na treningach po kilku tygodniach przerwy? Czy zachwyco swoim tańcem w najnowszym odcinku show Polsatu? Niepełnosprawny sportowiec tydzień temu podjął decyzję o powrocie do "Tańca z Gwiazdami". Po tym, jak z programu- z powodu kwarantanny- odeszli Bogdan Kalus i Lenka Klimentova producenci ogłosili, że w następnym odcinku ich miejsce zajmą właśnie Sylwester Wilki i Hanna Żudziewicz. Jak przygotowania Sylwestra Wilka do dzisiejszego występu ocenia jego taneczna partnerka?

Powrót Sylwestra Wilka do "Tańca z Gwiazdami"

Sylwester Wilk ze względu na poważną kontuzję zrezygnował z  udziału w "Tańcu z Gwiazdami" już kilka tygodni temu, a kiedy producenci programu zaproponowali mu powrót do show musiał zapytać o pozwolenie swoich lekarzy. 

Warunkiem udziału w „Tańcu…”  była zgoda lekarzy. Przyjmuję antybiotyki, które na szczęście dobrze na mnie działają. Obrzęk zmalał, wszystko jest na dobrej drodze. Dostałem zielone światło od mojej lekarz prowadzącej, więc jestem- przyznał Sylwester Wilk. 

Sylwester Wilk nie ukrywa jednak, że oprócz zgody lekarza potrzebna była zgoda jego partnerki. Sportowiec przyjął propozycję powrotu do "Tańca z Gwiazdami" dopiero po rozmowie z ukochaną. A jak radzi sobie na treningach? Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz trenują od 10 października, ale kilkutygodniowa przerwa niestety zrobiła swoje. Taneczna partnerka Sylwestra jest jednak pod wrażeniem jego zaangażowania. 

To, co mnie najbardziej cieszy, to że Sylwester tęsknił za tańcem! – mówi Hania Żudziewicz. – Pamiętam, że jak przyszedł do programu, wstydził się zatańczyć choćby dwa kroki, a teraz cały czas tańczy. Sylwek zakochał się w tańcu!

A jak Hanna Żudziewicz komentuje ich powrót do "Tańca z Gwiazdami"?

Myślę, że los się do nas uśmiechnął. Dostaliśmy szansę powrotu. I chyba każdy na naszym miejscu wykorzystałby ją - zdradziła tancerka.

Będziecie kibicować dziś Sylwestrowi Wilkowi i Hannie Żudziewicz? 

Zobacz także: Niepokonany! Sylwester Wilk przed dramatycznym wypadkiem walczył z uzależnieniami! "Był taki czas, że pobłądziłem"

Hanna Żudziewicz i Sylwester Wilk wrócili do "Tańca z Gwiazdami".

Hanna Żudziewicz i Sylwester Wilk na planie Tańca z Gwiazdami
East News

Jak para poradzi sobie w show po kilku tygodniach przerwy?

Hanna Żudziewicz i Sylwester Wilk na ramówce Polsatu
East News

 

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01