Wybór idealnej sukienki na formalne uroczystości nie jest łatwy! Szczególnie, jeśli poszukujemy kreacji na kilka ważnych wydarzeń w sezonie. Okazuje się, że w nowej ofercie marki Zara znajdziemy idealny model sukienki, który sprawdzi się na ważne okazje nie tylko latem, ale z powodzeniem możemy założyć ją również jesienią, a nawet zimą. Plisowany model sukienki w kolorze zgaszonego różu jest zgodny z trendami na jesień 2020. To świetna wiadomość dla poszukiwaczek uniwersalnych kreacji. Co ciekawe sukienkę w podobnym stylu znajdziemy aktualnie w Lidlu i uwaga kosztuje... 74 zł!

Reklama

Plisowane sukienki idealne na uroczystości!

Plisowane sukienki wróciły do łask i nadal będą wśród gorących trendów na jesień 2020. Są eleganckie i doskonale można ukryć w ich mankamenty sylwetki. Wśród nowości, jakie niedawno pojawiły się w Zarze znajdziemy prawdziwą perełkę! Ta sukienka w sieciówce kosztuje 249 zł i doskonale sprawdzi się na formalne uroczystości. W tym modelu doskonale wyglądałaby sama księżna Kate!

Teraz podobny model sukienki kupimy w Lidlu za 74 zł. Musicie zobaczyć propozycję dostępną w popularnym dyskoncie!

Zobacz także: Trendy jesień 2020. Oto 7 najpiękniejszych sukienek z pokazów na jesień i zimę. Takie same znaleźliśmy w H&M, Zara i Reserved od 69 zł

Plisowana sukienka marki Zara kosztuje 249 zł i idealnie sprawdzi się na wiele uroczystości.

Zobacz także
Mat. prasowe

Podobny krój sukienki z plisowanym dołem znajdziemy w aktualnej ofercie sieci Lidl. Model w kolorze różowym kosztuje 74 zł. To idealna propozycja na rodzinną uroczystość.

Mat. prasowe

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama