Anna Lewandowska, Robert Lewandowski Anna Lewandowska, Robert Lewandowski Anna Lewandowska, Robert Lewandowski Anna i Robert Lewandowscy na otwarciu butiku w Monachium Anna i Robert Lewandowscy na otwarciu butiku w Monachium
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
AKPA
1/5
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
AKPA

Ania i Robert Lewandowscy pojawili się na ślubie Ani Korcz i Piotra Kalitowskiego. Nie da się ukryć, że poza panną młodą, to właśnie Anna Lewandowska budziła największe emocje i zwracała na siebie uwagę. A wszystko to za sprawą kreacji, którą wybrała na ślub przyjaciółki. Sukienka była granatowa i koronkowa, z elementami przezroczystości. Podkreślała figurę trenerki i... prezentowała jej biustonosz! Nie każda kobieta odważyłaby się założyć taką kreację, a tym bardziej na ślub. Nic więc dziwnego, że sukienka wzbudziła kontrowersje. Co ciekawe, to nie było pierwszy raz, gdy Ania Lewandowska miała ją na sobie! Gdzie jeszcze pokazała się w tej kreacji?

Znamy też jej markę i cenę! 

Zobacz również: Nie ma nic bardziej sexy niż koronki i przezroczystości! Znaleźliśmy sukienki w stylu Anny Lewandowskiej już od 100 zł SHOPPING

2/5
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
AKPA

Look Ani wywołał spore emocje nie tylko ze względu na fason sukienki, ale także jej kolor. Dla wielu internautów granatowa sukienka była zbyt ciemna na ślub i wesele. Warto jednak zwrócić uwagę, że gości obowiązywał dress code! Mieli wybrać ubrania w kolorze granatowym.

Zobacz: Oryginalna suknia ślubna, Lewandowscy i plejada innych gwiazd wśród gości - tak wyglądał ślub córki Anny Korcz!

3/5
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
AKPA

Najważniejsze, że Ania Lewandowska dobrze się czuła w tej kreacji. Świadczy o tym fakt, że kiedyś już miała ją na sobie! Gdzie i kiedy? Sprawdźcie na kolejnej stronie!

Zobacz: ANNA LEWANDOWSKA W SUKIENCE Z WYPRZEDAŻY. JEST IDEALNA NA WAKACJE

4/5
Anna i Robert Lewandowscy na otwarciu butiku w Monachium
Getty Images

Anna Lewandowska wybrała tę kreację na otwarcie butiku w Monachium. To kreacja marki Self Portrait za 1 795 złotych!

Zobacz: ANNA LEWANDOWSKA W NAJMODNIEJSZEJ SUKIENCE LATA. PRAWIE IDENTYCZNĄ KUPICIE W SIECIÓWCE 5 RAZY TANIEJ

sukienka Anny Lewandowskiej
mat.pras.

5/5
Anna i Robert Lewandowscy na otwarciu butiku w Monachium
Getty Images
Więcej na temat Anna Lewandowska