Edyta Górniak w cekinowej sukience Edyta Górniak w czarnej sukience Edyta Górniak z kolorowymi skrzydłami Edyta Górniak w czarnej sukni Edyta Górniak w kozakach za kolano
Edyta Górniak w cekinowej sukience
1/6
Edyta Górniak w cekinowej sukience

Kolejny wspaniały koncert Edyty Górniak w ramach trasy koncertowej Love2Love za nami. W niedzielę artystka zawitała do Łodzi, gdzie zrobiła fantastyczne show! Gwiazda podczas występu przebierała się aż 5 razy. Jedną z sukienek, którą wybrała diwa była ta cekinowa z kolekcji Balmain dla H&M, która waży aż 4, 5 kilograma. Zobaczcie inne stylizacje Edyty Górniak!

Zobacz: Edyta Górniak szykuje niezwykły duet ze znanym piosenkarzem! Którym?

2/6
Edyta Górniak w czarnej sukience

Cekinowy t-shirt i szorty, które wybrała Edyta Górniak to projekt Claudii Pierlot. Czarna spódnica została zaprojektowana przez Rinę Cossack. Całość dopełniły buty Celebrity.

3/6
Edyta Górniak z kolorowymi skrzydłami

Podczas występu Edyta Górniak zaprezentowała się też w spódnicy La Manii i t-shircie od Macieja Sieradzkiego.

4/6
Edyta Górniak w czarnej sukni

Czarna sukienka z transparentnym dołem to dzieło młodych projektantów Hector&Karger. Edyta Górniak kreację uzupełniła butami marki Celebrity.

5/6
Edyta Górniak w kozakach za kolano

Zabawny sweter od Moschino Edyta Górniak zestawiła z seksownymi kozakami marki Alaia.

6/6
Edyta Górniak z blondynką na scenie

Jako gość specjalny oprócz Glacy i Mietka Szcześniaka pojawiła się też jedna z uczestniczek "The Voice of Poland 6", która była w drużynie Edyty Górniak - Ewelina Łuszczek.

Więcej na temat Edyta Górniak