Katarzyna Tusk w beżowym trenczu i okularach
www.makelifeeasier.pl

Robert Redford... w szafie Kasi Tusk!

Katarzyna Tusk w beżowym trenczu i okularach
www.makelifeeasier.pl

Dla wielu Polek Kasia Tusk jest wzorem do naśladowania i swoistą „wyrocznią’’ stylu. Nic więc dziwnego, że jedna z najbardziej popularnych blogerek modowych w październiku wyda książkę: „Elementarz stylu’’.

Kasia na swoim blogu pokazuje przede wszystkim klasyczne stylizacje, które łatwo dopasować do codziennych sytuacji - pracy, wizyty za miastem czy eleganckiej kolacji. Najnowszy wpis blogerki został zainspirowany jej fascynacją męskim stylem lat siedemdziesiątych, w tym wizerunkiem Roberta Redforda:

„Tweedowe marynarki, trencze, klasyczne okulary Ray-Ban, naturalne materiały, niebieskie dżinsy i podstawowa paleta barw to ponadczasowe sposoby na szykowny wygląd. Wiedział o tym na przykład Robert Redford, którego styl stał się definicją męskiej elegancji. "Wszyscy ludzie prezydenta", "Trzy dni kondora", "Żądło" to filmy, które mogą stać się dla nas lepszą inspiracją niż najnowszy numer Vogue'a.’’

Kasia Tusk - lubi sieciówki, ale...

Kasia nie traktuje poszczególnych tendencji zbyt dosłownie, dlatego w jej zestawie można odnaleźć bardzo delikatne zapożyczenia z lat 70. Blogerka ma na sobie krótki, beżowy trencz (Vila), dżinsy slim fit z Zary i trampki z Topshopua także koszulkę polskiej marki PLNY LALA. Zamszowa torebka została opisana jako model vintage. Jak widać Kasia wybiera głownie przystępne cenowo marki z sieciówek. Oprócz okularow:) Nam jednak najbardziej spodobały się jej Ray-Bany!


Zobacz: Kasia Tusk została projektantką! Pochwaliła się zdjęciami swojej kolekcji
 

Katarzyna Tusk w dżinsach, beżowym trenczu i białych butachKatarzyna Tusk w beżowym trenczuKatarzyna Tusk w beżowym trenczu z gazetą 

 

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43