Party Stories
Stulecie Winnych- zdjęcia z planu serialu
Instagram
Newsy

"Stulecie Winnych" największym hitem wiosennej ramówki TVP? Wyniki oglądalności mówią wszystko!

"Stulecie Winnych" przyciąga miliony widzów przed telewizory? Zdecydowanie tak! Okazuje się, że ekranizacja bestsellerowej sagi Ałbeny Grabowskiej jest prawdziwym hitem wiosennej ramówki Telewizyjnej Jedynki. Serial wrócił na antenę 8 marca i znów skradł serca widzów. Ile osób ogląda nowe odcinki "Stulecia Winnych"? Zobaczcie sami!

Pamiętacie Wojtusia z "Rodziny zastępczej"? "Urosłem i straciłem włosy" - mówi. Spójrzcie na jego klatę!

"Stulecie Winnych" hitem TVP

Pierwszy sezon "Stulecia Winnych" był emitowany wiosną 2019 roku, oczywiście na antenie TVP1.  Wtedy historyczny serial oglądało średnio 2,83 mln widzów. Czy drugi sezon również jest hitem? Produkcja z udziałem takich gwiazd jak: Kinga Preis, Jan Wieczorkowski, Olaf Lubaszenko, Rafał Królikowski, Weronika Humaj, Karolina Bacia i Katarzyna Kwiatkowska znów przyciąga miliony widzów przed telewizory! Jak informuje portal wirtualnemedia.pl pierwsze trzy odcinki serialu oglądało średnio 2,76 mln osób! Telewizyjna Jedynka w czasie nadawania "Stulecia Winnych" jest zdecydowanym liderem na rynku telewizyjnym (w grupie 4+) - drugie miejsce zajmuje Polsat, a trzecie TVN. Sytuacja wygląda inaczej w grupach 16-49 i 16-59. W grupie 16-49 TVP1 zajmuje trzecie miejsce, a w grupie 16-59 drugie.

Jak informuje portal do tej pory największą oglądalność miał drugi odcinek serialu - produkcję oglądało wówczas średnio 2,84 mln widzów!

Wy również oglądacie drugą serię "Stulecia Winnych"? Podobają się Wam nowe odcinki serialu?

Zobacz także: Rozpoznaj polski serial po... 3 słowach! To naprawdę trudny QUIZ

Oglądacie "Stulecie Winnych"?

Stulecie winnych zdjęcia z planu serialu
East News

Drugi sezon serialu ogląda średnio 2,76 mln widzów.

Stulecie winnych zdjęcia z planu serialu
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Stulecie winnych
East News
Seriale
Byliśmy na planie historycznego serialu TVP "Stulecie Winnych"! Czy powtórzy sukces książki?

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['nc', 'false']); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'edipresse', 'bIFAexPGRwTnRr58znnMK2YlrhbBSoNgugP8hqwIgZj.77', 'kmemhsguek', 'dbpygfddjagmsmammznsymbzkxlg']);   W Warszawie powstaje nowy historyczny serial dla Telewizji Polskiej! "Stulecie Winnych" to ekranizacja bestsellerowej sagi Ałbeny Grabowskiej pod tym samym tytułem. Już w przyszłym roku będziemy oglądali losy wielopokoleniowej rodziny Winnych z podwarszawskiego Brwinowa. Akcja rozpoczyna się w momencie wybuchu I wojny światowej, a kończy po stu latach - w czasach współczesnych.  W kościele pod wezwaniem św. Antoniego przy ulicy Senatorskiej w Warszawie, padł właśnie ostatni klaps pierwszego sezonu, obejmujący lata 1914-1939, w reżyserii Piotra Trzaskalskiego.  Zdjęcia trwały pół roku, a kręcono między innymi w skansenie w Sierpcu czy w Radomiu. Zobaczymy zatem piękne polskie krajobrazy i losy rodziny, której przyszło się zmagać z życiem w trudnych czasach. Mieliśmy okazję porozmawiać z odtwórcami głównych ról: Kingą Preis,   Janem Wieczorkowskim, Weroniką Humaj i Karoliną Bacią.  Posłuchajcie co mówią o rodzinie Winnych i trudnej historii Polski, która wpłynęła na życiowe wybory bohaterów. W produkcji zagrali również, m.in.: Katarzyna Kwiatkowska, Roman Gancarczyk, Arkadiusz Janiczek, Olaf Lubaszenko, Rafał Królikowski, Adam Ferency czy Krzysztof Kwiatkowski.    Zobacz:   To ona była najdłużej panującą Miss Polonia! Kiedy Paulina Krupińska czuła się naprawdę dumna z Polski i siebie samej?   Kinga Preis i Olaf Lubaszenko w serialu "Stulecie Winnych".     Materiał powstał przy współpracy z TVP

Stulecie Winnych- zdjęcia z planu serialu
Instagram
Newsy
Co z nowymi odcinkami "Stulecia Winnych"? Czy przez koronawirusa nie zobaczymy całego sezonu serialu?
Stulecie winnych - co w kolejnych odcinkach? Co się wydarzy? Czy będzie nowy sezon? Kiedy nowe odcinki?

Czy powstaną nowe odcinki "Stulecia Winnych"? Czy emisja uwielbianego przez widzów serialu TVP zostanie przerwana? Te pytania z pewnością zadają sobie wszyscy fani ekranizacji bestsellerowej sagi Ałbeny Grabowskiej. Serial miał swoją premierę wiosną 2019 roku i w ekspresowym tempie stał się prawdziwym hitem. Wiosną 2020 roku produkcja po kilku miesiącach przerwy wróciła na antenę i dziś przyciąga przed telewizory średnio 2,76 mln widzów! Ale co z nowymi odcinkami serialu? Czy przez epidemie koronawirusa nie powstaną nowe odcinki "Stulecia Winnych"? Wiemy!     Co z nowymi odcinkami "Stulecia Winnych"? Drugi sezon "Stulecia Winnych" widzowie Telewizyjnej Jedynki mogą oglądać od 8 marca - serial jest pokazywany w niedziele o godzinie 20:15. Do tej pory widzowie mogli zobaczyć trzy odcinki nowego sezonu hitu, ale co z kolejnymi? W związku z epidemią koronawirusa stacje telewizyjne odwołały produkcje wielu programów i seriali - czy podobny los czeka również "Stulecie Winnych"? Jest dobra wiadomość dla fanów produkcji! Jak udało nam się dowiedzieć powstały już wszystkie odcinki nowego sezonu "Stulecia Winnych" Mamy nagrane wszystkie odcinki, do końca sezonu- informuje szefowa PR TVP. Oglądacie "Stulecie Winnych" z udziałem takich gwiazd jak: Kinga Preis, Olaf Lubaszenko, Rafał Królikowski, Weronika Humaj, Karolina Bacia i Katarzyna Kwiatkowska? Zobacz także:   Rozpoznaj polski serial po... 3 słowach! To naprawdę trudny QUIZ Wszystkie odcinki drugiego sezonu "Stulecia Winnych" zostały już nagrane. Serial jest hitem wiosennej ramówki TVP.  

Stulecie winnych zdjęcia z planu serialu
East News
Seriale
"Stulecie Winnych" wraca na antenę TVP! Kiedy emisja drugiego sezonu?
Świetna wiadomość dla wszystkich fanów "Stulecia Winnych"!

Świetna wiadomość dla wszystkich fanów "Stulecia Winnych" ! Okazuje się, że serial już wkrótce wróci na antenę Telewizyjnej Jedynki. Pierwszy sezon ekranizacji bestsellerowej sagi Ałbeny Grabowskiej, w którym wystąpili m.in. Kinga Preis, Jan Wieczorkowski, Olaf Lubaszenko, Rafał Królikowski, Weronika Humaj, Karolina Bacia i Katarzyna Kwiatkowska był prawdziwym hitem wiosennej ramówki w 2019 roku. Historyczny serial TVP przyciągał wówczas przed telewizory średnio 2,83 mln widzów! Ostatni odcinek został wyemitowany 26 maja ubiegłego roku. Od tamtej chwili fani "Stulecia Winnych" czekają na kontynuację hitu. Kiedy TVP pokaże nowe odcinki? "Stulecie Winnych" wraca do TVP Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl, w Telewizyjnej Jedynce ruszy emisja nowych odcinków "Stulecia Winnych". Pierwszy odcinek drugiej serii hitu zobaczymy już 8 marca br. Serial będzie pokazywany w niedzielne wieczory o godzinie 20:15. Drugi sezon produkcji nosi tytuł: "Stulecie Winnych. Ci, którzy walczyli". Co tym razem wydarzy się w życiu bohaterów serialu? Tym razem Winni mierzą się z okrutnym czasem II wojny światowej, stają w obliczu śmierci i narodzin. Jedni walczą z bronią w ręku, inni zmagają się z okupacyjną codziennością, walcząc o zachowanie życia i godności- wirtualnemedia.pl cytują komentarz biura prasowego TVP. Portal informuje, że prace nad nowymi odcinkami zakończyły się pod koniec stycznia br.  Czekacie na nowe odcinki "Stulecia Winnych"? Oglądaliście pierwszy sezon serialu? Zobacz także:   "M jak miłość": jak uważnie oglądałeś poniedziałkowy odcinek? Sprawdź się w naszym trudnym quizie! Stulecie winnych wracają na antenę TVP.         ...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner