Party Stories
Magda M. i M jak miłość - kadry z seriali
Mat. promocyjne
Newsy

Rozpoznaj polski serial po... 3 słowach! To naprawdę trudny QUIZ

Kochasz polskie seriale? W takim razie to quiz dla Ciebie! Tym razem proponujemy Wam zabawę w skojarzenia - musicie na podstawie tylko trzech słów, wytypować o który serial nam chodzi! Nie jest to łatwe zadanie, ale coś czujemy, że dacie radę!

Zobacz także: Z którą "Przyjaciółką" powinnaś jechać na wakacje? Zrób nasz psychotest i przekonaj się!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Przyjaciółki 12. sezon
mat.pras.
Seriale
Do serialu "Przyjaciółki" dołącza znana aktorka! Namieszała już w "M jak miłość", czy to samo zrobi tutaj?

Dopiero co zakończył się 13. sezon " Przyjaciółek ", ale nie jest żadną tajemnicą, że producenci polsatowskiego hitu już pracują nad kolejnym. Obecnie trwają zdjęcia do nowych odcinków, które ujawniają sporo informacji. Nikt wcześniej jednak nie zdradził, że do serialu dołączy nowa gwiazda! Mowa o Marii Pawłowskiej, którą znacie z serialu " M jak miłość ". Czy jej bohaterka namiesza w życiu Anki, Ingi, Patrycji i Zuzy? Zobaczcie nasz wywiad z gwiazdą i przekonajcie się sami!    Jesienią zobaczymy 14. sezon "Przyjaciółek" Do serialowych bohaterek dołączy nowa postać   Elektronika w jeszcze niższych cenach! Duże rabaty dostępne na stronie Electro promocje .  

M jak miłość Ula i Bartek
fot. MTL Maxfilm
Seriale
Ula i Bartek zostaną rodzicami?! Kolejne szczegóły nowego sezonu "M jak miłość"

Ula (Iga Krefft) będzie w ciąży? Co dokładnie wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"? Ostatni sezon hitowego serialu zakończył się kilka tygodni temu. Przed wakacyjną przerwą widzowie mogli zobaczyć ślub Uli i Bartka (Arkadiusz Smoleński), ale ostatnio okazało się, że w nowych odcinkach Mostowiakówna zdradzi świeżo upieczonego męża! Teraz atmosferę wokół wątku Uli podgrzał sam Arkadiusz Smoleński, który zasugerował, że jego serialowa rodzina być może już wkrótce się powiększy... Zdrada w "M jak miłość"  Jak już wiemy, w nowych odcinkach Ula spotka się z Jankiem (Tomas Kollarik) i zacznie się z nim namiętnie całować. Czy Bartek dowie się, że żona zdradziła go z byłym narzeczonym? Wszystko wskazuje na to, że tak! Skąd takie podejrzenia? Arkadiusz Smoleński, który w "M jak miłość" wciela się w Bartka, pokazał krótkie nagranie z planu serialu i zdradził w nim, że szczęście jego bohatera zostanie zniszczone przez Janka! Co więcej, na nagraniu aktor sugeruje, że jego serialowa rodzina już wkrótce się powiększy - ale na razie chyba tylko o pieska - na filmie Iga Krefft i Arkadiusz Smoleński pozują z uroczym psiakiem.  Szczęście, rodzina i wszystko byłoby fajnie gdyby nie...- powiedział aktor i odwrócił kamerę pokazując twarz serialowego Janka.  Myślicie, że związek Uli i Bartka rozpadnie się przez Janka? Czy Bartek wybaczy swojej żonie zdradę? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Janek zniszczy związek Uli i Bartka. Bartek wybaczy zdradę?    

M jak miłość kolaż ślub
Instagram
Newsy
Kolejny ślub w "M jak miłość"! Kogo po wakacjach zobaczymy na ślubnym kobiercu?

W nowym sezonie „ M jak miłość ” na widzów czeka kolejny ślub! Robert Moskwa, który gra Artura Rogowskiego pochwalił się zdjęciem w eleganckim garniturze. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby fotografia nie została zrobiona przed kościołem w Grabinie! To oznacza kolejny ślub w rodzinie Mostowiaków? Kto tym razem stanie przed ołtarzem? Kto weźmie ślub w "M jak miłość" po wakacjach? Tuż przed wakacjami mogliśmy zobaczyć wesele Uli i Bartka , które mimo wielu kontrowersji, w końcu doszło do skutku. Teraz okazuje się, że kilka par zgodnie z zapowiedzią będzie chciało zalegalizować swój związek. Dyskusję na ten temat wywołał Robert Moskwa , który pokazał zdjęcie przed kościołem w Grabinie i napisał: Potrafią człowieka ubrać 👍 @mjakmilosc.official :) 😛😛 trochę jak czlonek ochrony jakiegoś Prezydenta 🤔🤔 - wyznał na Instagramie Robert Moskwa. Być może chodzi o ślub Izy i Marcina . W końcu para już od dłuższego czasu przygotowuje się do wesela, które ma się odbyć w siedlisku. Jednak na drodze do ich szczęścia stoi Artur, który obecnie jest na wolności. A może chodzi o ślub kogoś innego? Z całą pewnością będzie to osoba z rodziny Mostowiaków lub blisko związana z rodziną, skoro Artur Rogowski będzie jednym z gości. Może to być też ślub Zosi Kisielowej i Roberta, co prawda para ciągle boryka się z problemami, ale w miłość kobiety do "casanovy" trudno wątpić! Kolejną i najbardziej zaskakującą parą byliby Lilka i Mateusz, oboje już zapowiedzieli, że jak tylko wkroczą w dorosłość - wezmą ślub! Jak sądzicie, o którą parę chodzi? Zobacz także :  Marzenka pożegnała się z "M jak miłość"! Czy to oznacza, że Olga Szomańska odchodzi z serialu?    ...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner