Magda Steczkowska o dzieciach
ONS

Córkę Steczkowskiej zapamiętają w szkole na długo: Nauczyciele mieli łzy w oczach

Magda Steczkowska o dzieciach
ONS

Magda Steczkowska wreszcie wychodzi z cienia swojej starszej siostry, Justyny Steczkowskiej. Teraz mamy okazję podziwiać jej talent wokalny i sceniczny w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zobacz: Chwile grozy Magdy Steczkowskiej na planie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Rodzina Steczkowskich to niewątpliwie kuźnia talentów muzycznych. Zarówno Magda Steczkowska, jak i Justyna zawsze podkreślają, że najbliżsi są dla nich najważniejszi, a muzyka łączy pokolenia. Obie panie wydały na świat potomstwo, które również wychowywane jest w duchu muzyki. W ostatnim wywiadzie, który ukazał się na blogu Anny Muchy, Magda Steczkowska wyznała, że jej córki mają talent muzyczny:
 

Chciałabym, żeby były szczęśliwe i robiły w życiu to co będzie im sprawiało radość. Są bardzo uzdolnione muzycznie. Mają piękne głosy. A co będą robić w przyszłości – czas pokaże.

Piosenkarka jest bardzo dumna ze swoich dzieci, a zwłaszcza z ich osiągnięć:

Zosia ma niezwykły dar bo oprócz pięknej barwy głosu potrafi zaczarować emocjami. Rzadko zdarza się to u 12 latki. Kiedyś na szkole zaśpiewała balladę Adele. Nauczycielka powiedziała mi potem, że na sali zrobiła się cisza jak makiem zasiał, a nauczyciele mieli łzy w oczach. Duma mnie rozpierała. 
 

Dzieci są dla Magdy Steczkowskiej najważniejsze, co zawsze podkreśla. Wszystkie swoje plany dostosowuje do nich i stara poświęcać się im, jak najwięcej uwagi. Czy ma jakiś sposób na bycie fajną mamą?
 

Nie ma żadnego przepisu, instrukcji obsługi, jak być fajną mamą, choć napisano pewnie tysiące poradników. Ale chciałabym, żeby moje córki tak o mnie myślały. Każdy szuka własnej drogi do swoich dzieci. Szanuję ich prywatność, słucham, a przynajmniej się staram, daję im dużo miłości i zaufania. Dużo rozmawiamy i czasami zadziwia mnie ogromnie ich mądrość życiowa w tak młodym wieku. Nieustanie się nimi zachwycam, ale potrafię też mówić o błędach, które popełniają. Sama również się do nich przyznaję przed nimi i przepraszam jeżeli wiem, że popełniłam błąd. Ostatnio Antosia, która ma 3 lata podeszła do mnie powiedziała: "Mamo, jesteś fajna. Nie głupia. Po prostu fajna". Bardzo mnie wzruszyła.
 


Mama idealna?

Zobacz: Kożuchowska pierwszy raz o porodzie
 

Magda Steczkowska i inni w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo":

Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36