Magda Steczkowska miała wypadek na planie TTBZ
ONS
Newsy

Chwile grozy Steczkowskiej na planie TTBZ. Przeżyła prawdziwą traumę

Magda była o krok od...

W ostatnim odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Magda Steczkowska pojawiła się na scenie jako Miley Cyrus. Zadanie było karkołomne - wokalistka musiała zmierzyć się ze sceną z teledysku, gdzie Miley huśta się na wielkiej kuli nago. Uczestniczka świetnie dała sobie z tym radę, dlatego też bezapelacyjnie wygrała odcinek. Przypomnijmy: Efektowne metamorfozy gwiazd w trzecim odcinku TTBZ. Zwycięzca mógł być tylko jeden

Jak się okazuje, kulisy tego występu były bardzo dramatyczne. Na jednej z prób, kula niespodziewanie zjechała szybo w dół, przez co Magda mogła runąć na podłogę z dużej wysokości. Brakowało kilku centymetrów, by roztrzaskała się o ziemię. Produkcja zamarła z przerażenia, jednak na szczęście obyło się bez poważnych uszkodzeń:

Podczas prób w hali pojawił się problem z tym, jak mam wejść na kulę. Myśleliśmy o schodach, linach, ostatecznie stanęło na tym, że jeden z tancerzy nie na nią wrzucał, trwało to sekundę, potem wyjeżdżam do góry. Na jednej z prób kula zjechała zbyt szybko, w ciągu sekundy znalazłam się na ziemi. To było traumatyczne przeżycie - mówi Steczkowska w rozmowie z "Gwiazdami"


Efekt był jednak piorunujący.

Zobacz: Steczkowska odmawiała wzięcia udziału w TzG. Do TTBZ namówiła ją inna gwiazda
 
Czwarty odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo":

Zwiastun Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Facebook
Newsy
Wielkie metamorfozy w pierwszym odcinku "TTBZ". Doda, Wiśniewski, Cyrus... [WIDEO]
Zapowiedź show robi ogromne wrażenie

Już w najbliższą sobotę ruszy druga edycja najbardziej spektakularnego show Polsatu - " Twoja Twarz Brzmi Znajomo ". W programie zobaczymy ósemkę uczestników, którzy będą wcielać się w najpopularniejsze gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Podczas prezentacji ramówki stacji mogliśmy zobaczyć jeden z występów, kiedy to Marek Kaliszuk przebrał się za Michała Wiśniewskiego. Przypomnijmy:  Pierwsza metamorfoza TTBZ 2: Kto przebrał się za Wiśniewskiego? W pierwszym odcinku drugiej odsłony na scenie pojawią się również m.in. Doda w którą wcieli się Maja Bohosiewicz, Miley Curys (w tej roli najprawdopodobniej Magda Steczkowska) czy Conchitta Wurst, w którą wcielił się Kuba Molęda. Kto z nich wypadnie najlepiej? Przekonamy się wkrótce. Patrząc jednak na zapowiedź programu i reakcję Katarzyny Skrzyneckiej na występy uczestników, możemy być pewni - czeka nas naprawdę spora dawka dobrej muzyki i humoru. Za kogo będziecie trzymać kciuki najbardziej? Zobacz: Terentiew długo nie chciała dać szansy "TTBZ". Przekonał ją jeden próbny występ Finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo":

Zwiastun Twoja Twarz Brzmi Znajomo
YouTube
Newsy
Trzeci odcinek TTBZ przed nami. Skrzynecka w szoku po występie... [WIDEO]
Zobaczcie gorący zwiastun

Już w najbliższą sobotę zobaczymy trzeci odcinek programu " Twoja Twarz Brzmi Znajomo " - jednego z największych hitów telewizyjnych tej jesieni. W poprzednim tygodniu zwycięstwo wywalczyła sobie Maja Bohosiewicz , która doskonale wcieliła się w lidera zespołu Rammstein. Przypomnijmy:  Niesamowite metamorfozy gwiazd w drugim odcinku "TTBZ" W przyszłą sobotę na scenie również nie zabraknie emocji. Na scenie zobaczymy m.in. Mile Cyrus, w która wcieli się Magda Steczkowska czy Jacka Kawalca jako Marylę Rodowicz. Sądząc po zapowiedzi nowego odcinka i minie Katarzyny Skrzyneckiej po jednym z występów, możemy spodziewać się, że będą to naprawdę spektakularne metamorfozy.  Macie swoich faworytów? Zobacz:  Steczkowska odmawiała wzięcia udziału w TzG. Do TTBZ namówiła ją inna gwiazda Drugi odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo":

Jacek Kawalec jako Ryszard Riedel w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Polsat
TV-Show
Ciekawa metamorfoza w "TTBZ": Kto wcielił się w lidera Dżemu? [WIDEO]
To będzie gorący odcinek

" Twoja Twarz Brzmi Znajomo " od pierwszego odcinka drugiej edycji wzbudza ogromne zainteresowanie widzów, którzy chętnie śledzą niezwykłe metamorfozy uczestników, co potwierdzają wyniki oglądalności. W zeszłym odcinku bezkonkurencyjna okazała się Magda Steczkowska , która świetne poradziła sobie z Miley Cyrus. Przypomnijmy:  Efektowne metamorfozy gwiazd w trzecim odcinku TTBZ. Zwycięzca mógł być tylko jeden W czwartym odcinku na pewno nie zabraknie dobrej zabawy. Na scenie zobaczymy m.in. Nicki Minaj, Stana Borysa czy Ryśka Ridla. W charyzmatycznego lidera zespołu Dżem wcielił się Jacek Kawalec , który w zeszłym tygodniu zmierzył się z Marylą Rodowicz. Jak aktor poradził sobie z tak trudną rolą? Przekonamy się w najbliższą sobotę po 22:00 w Polsacie. Tymczasem, zobaczcie zapowiedź fantastycznego występu: Zobacz:  Taniec z gwiazdami bezkonkurencyjny. A co z resztą programów?    

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner