Magda Steczkowska miała wypadek na planie TTBZ
ONS

Chwile grozy Steczkowskiej na planie TTBZ. Przeżyła prawdziwą traumę

Magda Steczkowska miała wypadek na planie TTBZ
ONS

W ostatnim odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Magda Steczkowska pojawiła się na scenie jako Miley Cyrus. Zadanie było karkołomne - wokalistka musiała zmierzyć się ze sceną z teledysku, gdzie Miley huśta się na wielkiej kuli nago. Uczestniczka świetnie dała sobie z tym radę, dlatego też bezapelacyjnie wygrała odcinek. Przypomnijmy: Efektowne metamorfozy gwiazd w trzecim odcinku TTBZ. Zwycięzca mógł być tylko jeden

Jak się okazuje, kulisy tego występu były bardzo dramatyczne. Na jednej z prób, kula niespodziewanie zjechała szybo w dół, przez co Magda mogła runąć na podłogę z dużej wysokości. Brakowało kilku centymetrów, by roztrzaskała się o ziemię. Produkcja zamarła z przerażenia, jednak na szczęście obyło się bez poważnych uszkodzeń:

Podczas prób w hali pojawił się problem z tym, jak mam wejść na kulę. Myśleliśmy o schodach, linach, ostatecznie stanęło na tym, że jeden z tancerzy nie na nią wrzucał, trwało to sekundę, potem wyjeżdżam do góry. Na jednej z prób kula zjechała zbyt szybko, w ciągu sekundy znalazłam się na ziemi. To było traumatyczne przeżycie - mówi Steczkowska w rozmowie z "Gwiazdami"


Efekt był jednak piorunujący.

Zobacz: Steczkowska odmawiała wzięcia udziału w TzG. Do TTBZ namówiła ją inna gwiazda
 
Czwarty odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo":

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36