Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Nowy komentarz w sprawie stanu zdrowia Zbigniewa Wodeckiego
ONS
Newsy

Jest nowa wypowiedź menadżera Zbigniewa Wodeckiego w sprawie stanu zdrowia muzyka. "Chcemy dać sobie kilka dni"

Muzyka i jego rodzinę wspiera Michał Figurski.

W mediach pojawiły się nowe informacje w sprawie Zbigniewa Wodeckiego. Portal Viva.pl donosi, że najgorsze już minęło.

Artysta jest przytomny, a lekarze są dobrej myśli. Zbigniew Wodecki był w naprawdę ciężkim stanie, ale całe szczęście jest już z nim zdecydowanie lepiej- donosił portal.

 

Menadżer artysty odniósł się do tych informacji w rozmowie z innym portalem, Plotek.pl. Co o Zbigniewie Wodeckim powiedział Mariusz Nowicki?

Bardzo ostrożnie podchodzimy do udzielania jakichkolwiek informacji. Nic ponadto co wczoraj powiedziałem, nie mogę dodać. Na pewno wydamy niedługo specjalne oświadczenie. Póki co, chcemy dać sobie kilka dni oddechu. Myślałem, że wydamy je bardzo szybko, ale z tego co wiem, musimy jeszcze trochę poczekać - przyznał menadżer. 

Ziółko jako Wodecki zachwycił wszystkich! Jak na ten występ zareagowała córka artysty? "Nie wiedziała co z tym zrobić"

 

Michał Figurski chce pomóc rodzinie Zbigniewa Wodeckiego

Michał Figurski wspiera Zbigniewa Wodeckiego. Dziennikarz, który sam w 2015 roku walczył o życie, pojawił się w dzisiejszym wydaniu Dzień Dobry TVN, gdzie skomentował niepokojące informacje o stanie zdrowia Zbigniewa Wodeckiego. Michał Figurski przyznał, że kiedy w mediach pojawiły się doniesienia o tym, że wokalista trafił do szpitala, zadzwonił do jego menadżera i zaoferował pomoc rodzinie Wodeckiego. Co Michał powiedział w DDTVN?

Blisko dwa lata temu Michał Figurski doznał wylewu i w ciężkim stanie trafił do szpitala. Pomimo tego, że lekarze przyznali wówczas, że dziennikarz ma bardzo małe szanse na przeżycie, to w mediach już po kilku tygodniach pojawiały się informacje o coraz lepszym stanie Michała. Po kilku miesiącach showman stanął na nogi i rozpoczął walkę ze skutkami wylewu. Dziennikarz poruszał się na wózku inwalidzkim i powoli wracał do zdrowia. Dziś informacje o złym stanie zdrowia Zbigniewa Wodeckiego bardzo poruszyły Michała, który w DDTVN przyznał, że chciałby pomóc muzykowi i jego rodzinie. Figurski rozmawiał w tej sprawie z menadżerem artysty, Mariuszem Nowickim. 

Dzwoniłem do Mariusza. Każda pomoc jest bardzo istotna, ja ostatnio bardzo wiele mam do czynienia z ludźmi po wylewach, zwłaszcza z młodymi, którzy kontaktują się ze mną. Zadzwoniłem do menadżera i powiedziałem, że jestem świeżo po (wylewie) i jestem obstawiony lekarzami, rehabilitantami, mogę się spotkać z rodziną, wesprzeć ich słowem, poradą głównie dlatego, że wylew jest takim schorzeniem, o którym się nie mówi. Wiedza na ten temat jest bardzo znikoma - powiedział Michał Figurski.

Dziennikarz wierzy jednak, że Zbigniew Wodecki poradzi sobie ze skutkami udaru.

To co mnie uspokaja, jeżeli chodzi o Zbyszka Wodeckiego, to to, że to jest, oprócz tego, że to prawdziwy samiec alfa, który jest fighterem, to on jest niesamowicie pogodnym człowiekiem. Myślę, że to pomoże mu najbardziej. Dlatego, że przychodzi moment kompletnego załamania. Kiedy się budzisz i zdajesz sobie sprawę z tego, ile straciłeś, co się teraz z tobą dzieje to przychodzi moment totalnego załamania, depresji, która odbiera człowiekowi chęć do życia i chęć do walki, rehabilitacji. Tu jestem spokojny, bo wiem, że pan Zbigniew Wodecki prędzej czy później, a raczej prędzej się uśmiechnie po tym przebudzeniu. 

Trzymamy kciuki, żeby Zbigniew Wodecki jak najszybciej wrócił do zdrowia! 

Zobacz także: Michał Figurski: „Po wylewie trochę nie pamiętam życia, podobnie jest z rozpadem rodziny. Mózg wycina”

 

Michał Figurski wspiera rodzinę Zbigniewa Wodeckiego.

Michał Figurski
Edipresse

Zbigniew Wodecki od kilku dni przebywa w szpitalu.

Zbigniew Wodecki podczas prezentacji wiosennej ramówki Polsatu
ONS

 

Margaret komentuje informacje o stanie zdrowia Zbigniewa Wodeckiego
Newsy
Polski show-biznes zaskoczony informacjami o Wodeckim. Margaret: "Jesteśmy mocno zaniepokojeni"
Polski show-biznes zaskoczony informacjami o Wodeckim. Margaret: "Jesteśmy mocno zaniepokojeni"

Margaret w rozmowie z Party.pl skomentowała smutne informacje o Zbigniewie Wodeckim . Dwa dni temu w mediach pojawiły się pierwsze doniesienia o złym stanie zdrowia artysty. Niestety, doniesienia o przebytym udarze i pobycie w szpitalu potwierdził w rozmowie z Party.pl menadżer Zbigniewa Wodeckiego. Informacje dotyczące wokalisty poruszyły polskie gwiazdy, które zamieszczały wzruszające wpisy w sieci, w których wspierają swojego kolegę. Do sprawy odniosła się również Margaret, którą spotkaliśmy na konferencji prasowej Polsat Super Hit Festiwal.  Co powiedziała nam Margaret? Piosenkarka dobrze zna  Zbigniewa Wodeckiego? Tego dowiecie się z naszego materiału WIDEO! Zobacz także:  TYLKO U NAS Wiemy, w jakim stanie jest Zbigniew Wodecki Margaret o Zbigniewie Wodeckim.

Zbigniew Wodecki trafił do szpitala
ONS
Newsy
Jeden z ostatnich wywiadów Wodeckiego. Już rok temu planował zakończenie kariery...
Jeden z ostatnich wywiadów Wodeckiego. Już rok temu planował zakończenie kariery...

Zbigniew Wodecki planował zakończenie swojej kariery? "Przyjdzie czas, żeby się żegnać" ZDJĘCIA

Zbigniew Wodecki - stan zdrowia
Newsy
Nowe informacje o stanie zdrowia Zbigniewa Wodeckiego!
Zbigniew Wodecki miał udar. Jak teraz czuje się muzyk?

Nowe informacje w sprawie stanu zdrowia Zbigniewa Wodeckiego! Jak informuje viva.pl muzyk czuje się coraz lepiej! Jakiś czas temu artysta trafił do szpitala, gdzie miał zabieg na sercu, a potem doznał groźnego udaru! W stanie ciężkim został przewieziony z prywatnej kliniki do publicznego szpitala.  Zobacz:  Gwiazdy komentują smutne informacje o stanie zdrowia Zbigniewa Wodeckiego Jak teraz czuje się Zbigniew Wodecki? Artysta jest przytomny, a lekarze są dobrej myśli. Zbigniew Wodecki był w naprawdę ciężkim stanie, ale całe szczęście jest już z nim zdecydowanie lepiej - czytamy na viva.pl.  Bliscy Wodeckiego twierdzą, że przyczyną gorszego stanu zdrowia było przepracowanie i życie w ciągłej podróży. W ostatnim czasie muzyk grał mnóstwo koncertów, a jak sam mówił, zakończenie kariery planuje za jakiś czas: Przyjdzie czas, żeby się żegnać z publicznością za jakieś 5 lat. Bogu dziękować jeszcze żyję i dopóki stoję, zęby i włosy mi nie wypadną, dopóty będę robił karierę - przyznał Zbigniew Wodecki w grudniu 2016 w rozmowie z agencją Lifestyle Newseria. Trzymamy kciuki za pana Zbigniewa! Zobacz także:  Jak Wodecki poznał swoją żonę? Gdy ją zobaczył, pękła mu struna w skrzypcach! Niesamowita historia! 6 maja Zbigniew Wodecki skończył 67 lat. 

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner