Splash Moniki Olejnik
Facebook

Moda na splasha wśród celebrytów trwa w najlepsze. Amerykanie zaproponowali "ulepszoną" wersję zabawy, wzbogaconą o wymiar dobroczynny - nominowane osoby wpłacają też pieniądze na fundację ALS. Trend ten dociera też do Polski i nasze rodzime gwiazdy również zaczynają powoli propagować wspieranie rozmaitych organizacji charytatywnych. Przypomnijmy: Farna zrobiła splasha na żywo w telewizji. Nominowała kolejne gwiazdy

Teraz do zabawy dołączyła Monika Olejnik i opublikowała w sieci swojego wideo. Dziennikarka została nominowana przez Zbigniewa Bońka i zadeklarowała wsparcie fundacji Dignitas Dolentium. Jej nominacje również nie są niespodzianką. Olejnik wyznaczyła arcybiskupa Henryka Hosera, Sebastiana Karpiel-Bułecki, Kamila Durczoka i... Jarosława Kaczyńskiego. Lider "Prawa i Sprawiedliwości" to największy polityczny wróg Moniki, więc w tej nominacji z pewnością można odczytać dodatkowy podtekst.

My natomiast zadajemy sobie inne pytanie - czy są jeszcze gwiazdy, które jeszcze nie zrobiły splasha?

Zobacz: Wojewódzki wytypowany do zrobienia splasha. Nie uwierzycie kto go nominowałNajlepsze splashe amerykańskich gwiazd: