Party Stories
Sonia Wesołowska rezygnuje z roli Wodzianki
ONS
Newsy

Wodzianka odchodzi z show Wojewódzkiego. Kto zajmie jej miejsce?

Sonia Wesołowska kończy przygodę z programem

Sonia Wesołowska została w tamtym roku nową Wodzianką w programie Kuby Wojewódzkiego. Celebrytka wygrała casting, pokonując setki dziewczyn, chętnych na miejsce Dominiki Zasiewskiej, która pożegnała się z show a atmosferze skandalu. Przypomnijmy: Zasiewska miażdży nową Wodziankę. Nie pozostawia na niej suchej nitki

Dzisiaj Sonia na swoim Facebooku poinformowała, że rezygnuje z roli hostessy w show dziennikarza. Chce rozwijać się dalej i za porozumieniem z produkcją postanowiła odejść, aby móc realizować swoje kolejne marzenia. Pracę nad programem wspomina znakomicie, jednocześnie życzy Kubie dalszych sukcesów:

Każdy z nas wyznacza sobie w swoim życiu cele, które kolejno realizuje. Osiągnięcie jednego wyznacza następny. Każdy z nich wzbogaca nas o nowe doświadczenia , wiedzę ,znajomości. Realizowanie swoich marzeń , podejmowanie nowych wyzwań zamyka jeden etap otwierając jednocześnie następny. Dzisiaj otwieram nowy etap w moim życiu. Moja obecność w programie ,,Kuba Wojewódzki” (w porozumieniu z produkcją programu) właśnie dobiegła końca. Za wspólnie spędzony czas na planie programu ,,Kuba Wojewódzki” serdecznie dziękuję Kubie i całej ekipie. Życzę Wam wszystkiego najlepszego, jesteście kochani. - pisze


Kto ją zastąpi? Za kulisami plotkuje się, że miejsce Soni zajmie niezastąpiona Dominika Zasiewska.

Zobacz: Wodzianka ma wymarzonego gościa Wojewódzkiego. Kuba nie będzie zachwycony
Sonia Wesołowska na salonach:
 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Nowa Wodzianka na okładce Playboya
Facebook
Newsy
Nowa Wodzianka pokazała ciało na okładce "Playboya". Lepsza od Zasiewskiej?
Pierwszy sukces Sonii Wesołowskiej

Od jakiegoś czasu Kuba Wojewódzki szukał nowej "Wodzianki" do swojego programu, po tym jak z tej roli zrezygnowała Dominika Zasiewska . Nowych kandydatek szukał w ramach castingu, a najlepsze trzy miały szansę zaprezentowac się w programie Zobacz: Nowa Wodzianka u Wojewódzkiego.Pokazał najseksowniejszą Ostatecznie wybór padł na Sonię Wesołowską , która swoim wejściem w jednym ze show zachwyciła wszystkich jego gości. Poza stałą rolą Wodzianki w programie, nagrodą była również okładka w Playboyu. Dziewczyna w popularnym magazynie dla panów prezentuje się całkiem naga, zasłaniając rękoma swoje piersi. Trzeba przyznać, że Wojewódzki ma gust. Czy Sonia Wesołowska zostanie nową celebrytką? Przekonamy się już wkrótce. Zobacz:  Wojewódzki traci widzów. Jak wypadł głośny odcinek z Luxurią? Są oficjalne dane   Mucha jako Wodzianka u Kuby Wojewódzkiego:

Sonia Wesołowska twarzą klinki
ONS
Newsy
Wodzianka zrezygnowała z pracy u Wojewódzkiego. Teraz zgarnęła pierwszy kontrakt reklamowy
Co promuje Wesołowska?

Kilka dni temu Sonia Wesołowska poinformowała wszystkich o odejściu z programu Kuby Wojewódzkiego, w którym była słynną "Wodzianką". Celebrytka chce teraz skupić się na rozwoju kariery, ale przyznaje, że będzie kibicować dziennikarzowi. Przypomnijmy: Wodzianka odchodzi z show Wojewódzkiego. Kto zajmie jej miejsce? Rezygnacja z tak popularnego show w TVN zaskoczyła wielu . Sonia jednak wie doskonale co robi, ponieważ kilka dni temu podpisała nowy kontrakt reklamowy z kliniką kosmetyczną, oferującą zabiegi medycyny estetycznej. Wesołowska promuje ją już pod swoim własnym nazwiskiem, a w sieci pojawił się pierwszy plakat z modelką, która przygotowuje się na zastrzyk . Kuba musi za to poszukać kolejnej Wodzianki, która również dostanie szanse, aby zaistnieć w mediach. Kogo widzielibyście na tym miejscu? Zobacz: Wodzianka ma wymarzonego gościa Wojewódzkiego. Kuba nie będzie zachwycony Sonia Wesołowska na imprezie:

Sonia Wesołowska nową Wodzianką Kuby Wojewódzkiego
kuba.tvn.pl
Newsy
Nowa Wodzianka u Wojewódzkiego.Pokazał najseksowniejszą
Kto tym razem nalewał wodę gościom show?

Od jakiegoś czasu Kuba Wojewódzki szuka swojej nowej "Wodzianki", po tym jak z programu odeszła Dominika Zasiewska , która rozpromowała jakże ważną rolę w show dziennikarza. Showman postanowił dać szansę trzem młodym dziewczynom na zastąpienie jej w tej roli . O pomoc w wyborze poprosił swoich fanów. Zobacz: Wodzianka: Zostałam pożegnana z pompą. Cztery dni dochodziłam do siebie W ostatnim odcinku show okazję do zaprezentowania się miała niejaka Sonia Wesołowska . Piękna blondynka zauroczyła gości w studiu krótką, obcisłą, czerwoną sukienką, sam Kuba również nie krył zachwytów nad młodą dziewczyną. Sonia, by zostać na stale w programie, musi pokonać dwie inne kandydatki, które miały okazję pokazać się w poprzednich odcinkach produkcji.  Zobacz: Wojewódzki pokazał nową Wodziankę. Jest bardzo młodziutka Kuba Wojewódzki ma nową Wodziankę. Ładniejsza od Zasiewskiej? Jak Wam się podoba kandydatka numer trzy? Ma szansę pokonać pozostałe dziewczyny? Mucha w roli Wodzianki:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner