Sonia Bohosiewicz na pokazie Łukasza Jemioła
ONS/AKPA

Bohosiewicz spodziewa się trzeciego dziecka? AKTUALIZACJA

Sonia Bohosiewicz na pokazie Łukasza Jemioła
ONS/AKPA

Warszawski maraton pokazów mody na jesienno-zimowy sezon trwa. Wczoraj w Łazienkach Królewskich swoją najnowszą kolekcję zaprezentował Łukasz Jemioł. Wydarzenie jak zwykle przyciągnęło tłumy gwiazd. Największe zainteresowanie fotoreporterów tego wieczoru wzbudziła Sonia Bohosiewicz.

Aktorka pozując na ściance w czarnej obcisłej mini i długim powłóczystym swetrze miała wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Od razu pojawiły się spekulacje, że Bohosiewicz spodziewa się trzeciego dziecka. Gwiazda zakładając luźny sweter wyraźnie chciała odwrócić uwagę od krągłości, jednak nie do końca się jej to udało. Podczas pokazu wyglądała jakby była w trzecim miesiącu ciąży.

Przypomnijmy, że Sonia jest szczęśliwą mamą dwóch synów: 4-letniego Teodora i rocznego Leonarda. Czyżby Bohosiewicz była kolejną gwiazdą, którą w tym roku dosięgnął baby boom?

Aktualizacja: Po naszym artykule skontaktowała się z nami menadżerki Sonii, która stanowczo zaprzeczyła domysłom. Okazuje się, że Bohosiewicz nie jest w ciąży, a zaokrąglony brzuszek jest efektem roli w nowej produkcji, z planu której aktorka zawitała prosto na pokaz Jemioła.

Zobacz gwiazdy na pokazie Jemioła >>>Pozostałe gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła:

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39