Gwiazdy na otwarciu restauracji

Katarzyna Zielińska, Małgorzata Socha, Ada Fijał, Joanna Moro, Magdalena Różczka, Sonia Bohosiewicz, Anna Jurksztowicz, Jakub Kucner i wiele innych gwiazd pojawiło się na otwarciu restauracji PAM PAM w Warszawie. Biorąc pod uwagę tak wielu znanych i lubianych na otwarciu, można już teraz powiedzieć, że będzie to jedno z najmodniejszych miejsc w stolicy! Kto wyglądał najlepiej? Według nas wygrała... Małgorzata Socha! 

Zobacz: Nowy sezon "Przyjaciółek" rusza już dziś! Wiemy, co się wydarzy w 1. odcinku

1/4
Gwiazdy na otwarciu restauracji

Małgorzata Socha wróciła niedawno z obozu Anny Lewandowskiej w Zakopanem. Nie wiemy, czy schudła, wiemy za to, że zachwyca figurą. A jeśli jej stylizacja wydaje Wam się znajoma, to... macie rację. W podobnej koszuli aktorka pojawiła się na ramówce Polsatu rok temu! 

2/4
Gwiazdy na otwarciu restauracji

Kasia Zielińska tym razem postawiła na klasyczne kolory - biel i czerń. Kochamy jej torbę od Yves Saint Laurent! 

 

3/4
Gwiazdy na otwarciu restauracji

Na otwarciu restauracji nie zabrakło również Ady Fijał, Sonii Bohosiewicz i dawno niewidzianej Magdaleny Różczki, która na pewno wyróżniała się wyrazistym swetrem! 

4/4
Gwiazdy na otwarciu restauracji

Przysmaków z nowej restauracji próbowali również Anna Jurksztowicz, Joanna Moro oraz gwiazdor "Tańca z Gwiazdami" - Jakub Kucner, który już po kilku dniach treningu schudł! 


Zobacz także: Poznajecie? To dziś jeden z najprzystojniejszych Polaków! Niedługo zagra w "Koglu Moglu 3"