Gwiazdy na otwarciu restauracji Gwiazdy na otwarciu restauracji Gwiazdy na otwarciu restauracji Gwiazdy na otwarciu restauracji
Gwiazdy na otwarciu restauracji

Katarzyna Zielińska, Małgorzata Socha, Ada Fijał, Joanna Moro, Magdalena Różczka, Sonia Bohosiewicz, Anna Jurksztowicz, Jakub Kucner i wiele innych gwiazd pojawiło się na otwarciu restauracji PAM PAM w Warszawie. Biorąc pod uwagę tak wielu znanych i lubianych na otwarciu, można już teraz powiedzieć, że będzie to jedno z najmodniejszych miejsc w stolicy! Kto wyglądał najlepiej? Według nas wygrała... Małgorzata Socha! 

Zobacz: Nowy sezon "Przyjaciółek" rusza już dziś! Wiemy, co się wydarzy w 1. odcinku

1/4
Gwiazdy na otwarciu restauracji

Małgorzata Socha wróciła niedawno z obozu Anny Lewandowskiej w Zakopanem. Nie wiemy, czy schudła, wiemy za to, że zachwyca figurą. A jeśli jej stylizacja wydaje Wam się znajoma, to... macie rację. W podobnej koszuli aktorka pojawiła się na ramówce Polsatu rok temu! 

2/4
Gwiazdy na otwarciu restauracji

Kasia Zielińska tym razem postawiła na klasyczne kolory - biel i czerń. Kochamy jej torbę od Yves Saint Laurent! 

 

3/4
Gwiazdy na otwarciu restauracji

Na otwarciu restauracji nie zabrakło również Ady Fijał, Sonii Bohosiewicz i dawno niewidzianej Magdaleny Różczki, która na pewno wyróżniała się wyrazistym swetrem! 

4/4
Gwiazdy na otwarciu restauracji

Przysmaków z nowej restauracji próbowali również Anna Jurksztowicz, Joanna Moro oraz gwiazdor "Tańca z Gwiazdami" - Jakub Kucner, który już po kilku dniach treningu schudł! 


Zobacz także: Poznajecie? To dziś jeden z najprzystojniejszych Polaków! Niedługo zagra w "Koglu Moglu 3"