W tym roku minęła już druga rocznica śmierci Pawła Królikowskiego. Antoni Królikowski pod koniec lutego uczcił pamięć o ojcu. Niestety Paweł Królikowski nie doczekał już radosnego czasu oczekiwań oraz narodzin swojego wnuka. Antoni Królikowski, publikując jedno z pierwszym zdjęć z małym Vincentem, wspominał ciepło ojca, wierząc że "patrzy na nich z góry i czule się do nich uśmiecha". Antoni Królikowski grób ojca odwiedza nie tylko od święta. Teraz podczas odwiedzin na cmentarzu przyłapali go paparazzi.

Reklama

Antoni Królikowski odwiedził grób ojca

Antoni Królikowski jest bardzo związany ze swoją rodziną. Śmierć ojca była dla niego bardzo bolesnym doświadczeniem. Paweł Królikowski był dla syna ostoją i zawsze służył dobrą radą. To właśnie Pawłowi Królikowskiemu, Antoni poświęcił dobre słowo, publikując swoje jedno z pierwszych zdjęć z synkiem:

Krąg życia w rodzinie Królikowskich trwa nieprzerwanie… Wierzę, że ojciec patrzy na nas z góry i wiem, że czule się do Nas uśmiecha…

- pisał Antoni Królikowski tym samym czcząc 2. rocznicę śmierci Pawła Królikowskiego, która przypadała na 27. lutego. Aktor często odwiedza cmentarz, gdzie spoczywa jego ukochany ojciec. Tym razem jednak przyłapali go tam paparazzi.

Zobacz także: Antoni Królikowski odwiedził syna i pokazał nagranie, a Joanna Opozda pisze: "Ma moje usta"

To nie jest najłatwiejszy czas dla Antoniego Królikowskiego. Po tym, jak w mediach pojawiły się doniesienia o jego rozstaniu z Joanna Opozdą oraz plotki o tym, że związał się z jej sąsiadką, paparazzi śledzą każdy jego krok. Antoni Królikowski miał zamieszkać z tajemniczą Izabelą, jednak oboje nie chcą ujawniać swojego związku. Paparazzi śledzą więc każdy ruch popularnego aktora, począwszy od wyjścia z nowego mieszkania. Antoni Królikowski ma ciężko znosić okrutny hejt, który skierowany jest pod jego adresem w sieci. Na najnowszych zdjęciach widać, że jest smutny.

Zobacz także

Zobacz także: Joanna Opozda i Antoni Królikowski. Smutny koniec wielkiej i burzliwej miłości?

Reklama

Niedawno media informowały, że Antoni Królikowski jest "w słabej formie psychicznej" przez to, co dzieje się wokół niego w mediach. Na razie mnożą się kolejne niewiadome. Czy Antoni Królikowski i Joanna Opozda zdołają sobie poradzić z medialnym szumem i ułożyć życie na nowo? Antoni Królikowski pomimo piętrzących się problemów małżeńskich i afer komentowanych w sieci, stara się odnaleźć spokój i znajduje czas na pełne rozmyślań odwiedziny u taty.

Reklama
Reklama
Reklama