Party Stories
Józef z "Rolnik szuka żony" 7
Mat. promocyjne
Newsy

Smutne wyznanie Józefa z "Rolnik szuka żony": "Rodzina się mnie wyrzekła"

Rolnik szuka żony 7: Józef i jego przykre wyznanie!

Józef z "Rolnik szuka żony" w szczerej rozmowie z Martą Manowską przyznał, że rodzina nie akceptuje jego decyzji o udziale w programie TVP. Czy najbliżsi nie chcą, aby rolnik szukał miłości na oczach milionów Polaków? Smutne wyznanie uczestnika zaskoczyło widzów. Co dokładnie powiedział o sytuacji z rodziną? 

Zobacz także: Wpadka Józefa w drugim odcinku "Rolnik szuka żony" 7! "Nie wiem skąd to pytanie"!

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Smutne wyznanie Józefa z "Rolnik szuka żony" 

We wczorajszym odcinku "Rolnik szuka żony" rolnicy wreszcie po raz pierwszy spotkali wybrane przez siebie kandydatki. Józef już na wejściu został przywitany brawami, jednocześnie panie dostrzegły w nim gentlemana. 66-latek nie ukrywał swojej radości z powodu tego, że to właśnie on dostał szansę na znalezienie miłości w programie. Jednak jak się okazuje, nie może liczyć na wsparcie rodziny. 

We wczorajszym odcinku mogliśmy zobaczyć smutny fragment, w którym Józef zwierza się Marcie Manowskiej, że rodzina nie akceptuje jego decyzji o udziale w programie. Padły gorzkie słowa: 

Rodzina wyrzekła się mnie, odwrócili się

Jednak sympatyczny senior mimo wszystko postanowił dać szansę miłości. Trzymamy kciuki, aby dzięki tej odważnej decyzji mógł ponownie się zakochać. A sądząc po pierwszych randkach, wszystko jest na dobrej drodze. Już za tydzień przekonamy się, które pięć pań dostanie zaproszenie na jego gospodarstwo. 

Zobacz także: Maciej z „Rolnik szuka żony” najbardziej czekał na Monikę! Czy po spotkaniu ją wybierze? „Wszystko aż we mnie chodzi”

Józef z "Rolnik szuka żony" w szczerej rozmowie z Martą Manowską przyznał, że jego rodzina potępia jego udział w programie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MARTA 🔺 MANOWSKA (@martamanowska)

66-letni Józef to najstarszy uczestnik siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Postanowił dać szansę miłości w programie telewizyjnym mimo dezaprobaty rodziny. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MARTA 🔺 MANOWSKA (@martamanowska)

Józef z
Facebook "Rolnik szuka żony"

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Rolnik szuka żony
Mat. prasowe
Newsy
Rolnik szuka żony 7. Poruszające wyznanie Józefa. Rolnik nie potrafił powstrzymać łez

Program "Rolnik szuka żony" już po raz siódmy pojawił się na antenie Telewizji Polskiej. Jednym z bohaterów najnowszej edycji jest Józef, który dał się poznać jako bardzo energiczny, dowcipny i uśmiechnięty mężczyzna. Jednak w ostatnim odcinku show rolnik nie potrafił powstrzymać łez. A wszystko przez brak wsparcia ze strony rodziny, która nie jest zachwycona jego udziałem w programie. Zobaczcie sami.  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony 7": Program wciąż jest hitem TVP? Wyniki oglądalności są jednoznaczne!  "Rolnik szuka żony 7": Poruszające wyznanie Józefa. Rolnik nie potrafił powstrzymać łez... Józef jest najstarszym uczestnikiem siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Mężczyzna ma 66 lat i jest wdowcem od 16 lat. Jego żona zmarła niedługo po tym, jak wykryto u niej guza. Rolnik przyznał, że co prawda po śmierci żony poznał wiele ciekawych kobiet, jednak z żadną nie udało mu się stworzyć jakiejś głębszej relacji między innymi dlatego, że Józef nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania.  Z tego też względu postanowił zgłosić się do programu "Rolnik szuka żony" i ma nadzieję, że teraz uda mu się odnaleźć szczęście w miłości.  Wygląda jednak na to, że entuzjazmu Józefa dotyczącego udziału w programie nie podziela jego rodzina. Już na samym początku tej edycji rolnik wspominał, że jego mama nie jest zadowolona, że zdecydował się na ten krok. W najnowszym odcinku mężczyzna znów poruszył ten temat - tym razem jednak nie mógł już powstrzymać łez... Chciałbym poczuć to coś - chcę kochać i chcę być kochanym. Mama na mnie krzyczy, że "ty się filmów naoglądałeś, to tylko w filmie jest taka miłość". Mam trochę za złe jej, że mi nie kibicuje....

Józef z 7. edycji Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
Internauci oburzeni zachowaniem Józefa z "Rolnik szuka żony"! Po ostatnim odcinku w sieci zawrzało

Zachowanie Józefa z siódmej edycji "Rolnik szuka żony" oburzyło internautów! Fani programu prowadzonego przez Martę Manowską ostro skrytykowali 66-letniego rolnika, który podczas spotkań ze swoimi kandydatkami pozwolił sobie na bardzo śmiałe gesty. Po ostatnim odcinku hitu TVP w sieci zawrzało! Zobaczcie, jak internauci oceniają Józefa!  Internauci krytykują Józefa z "Rolnik szuka żony" Józef to najstarszy uczestnik siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Rolnik ma 66 lat i jest wdowcem- żona Józefa zmarła 16 lat temu, niedługo po tym, jak lekarze wykryli u niej guza. Józef w pilotażowym odcinku programu przyznał, że po śmierci żony spotkał wiele ciekawych kobiet, ale z żadną z nich nie stworzył szczęśliwego związku m.in. dlatego, że rolnik nie chce zmieniać miejsca zamieszkania.  Dzięki udziałowi w "Rolnik szuka żony" Józef ma teraz szansę znaleźć swoje szczęście. Niestety, jego zachowanie wobec kobiet, które zaprosił do programu zszokowało widzów. W ostatnim odcinku hitu TVP Józef pozwolił sobie na bardzo śmiałe gesty: dotykał swoje kandydatki, przytulał i zaglądał w dekolt. Jak skomentowali to internauci? - Co on wyprawia i te panie pozwalają na to. Strasznie to niesmaczne... - Co ten Józef robi?!? Wszystkie panie obłapia, a one na to pozwalają. Szok. - Nie mogę patrzeć jak on traktuje kobiety😡😡😡 -  Jak można zachowywać się tak w stosunku do kobiety.. Nie da się słuchać i oglądać tego, co on wyprawia... - komentują fani na Facebooku. Niestety,  w sieci pojawiły się również znacznie ostrzejsze komentarze dlatego przedstawiciele programu postanowili zareagować i usunęli niektóre wpisy internautów.  (...) Usunęliśmy ponieważ...

Józef z "Rolnik szuka żony"
Facebook "Rolnik szuka żony"
Newsy
Józef z "Rolnik szuka żony" podpadł widzom: "Nietrafiona rozmowa. Pogrążył kobietę." 

Wreszcie ruszyła długo wyczekiwana 7. edycja " Rolnik szuka żony" . Swojej drugiej połówki w tej edycji szukają: Magdalena, Maciej, Paweł, Dawid i Józef. Ten ostatni nieco podpadł internautom. Co wydarzyło się u najstarszego uczestnika tej edycji - Józefa podczas czytania listów od kandydatek?  Zobacz także:  Maciej z "Rolnik szuka żony" zakochał się już w pierwszym odcinku! Czegoś takiego jeszcze nie było Czy 68-letni Józef znajdzie miłość w "Rolnik szuka żony 7"? Uczestnicy 7. edycji "Rolnik szuka żony" już nie mogli doczekać się momentu, w którym będą mogli przeczytać listy od kobiet i mężczyzn, którzy chcą starać się o ich względy na antenie TVP. 68-letni Józef ze wsi Tarzymiechy Trzecie już od pierwszej chwili nie miał wątpliwości, że wśród zgłoszeń znajdzie wymarzoną dla siebie kobietę.  W rozmowie z Martą Manowską od razu określił, że szuka kobiety do życia, a nie tylko do łóżka. Jednocześnie dodał, że "kochać się lubi, ale to przecież nie wszystko". Józef odrzucił sporo kandydatek. Jedna z nich była od niego starsza, jednak on szuka kobiety młodszej co najmniej z 10 lat. Innym razem kandydatkę skreślił fakt, ze dołączyła zdjęcie w słonecznych okularach przez co nie można było dostrzec jej oczu. Inna paliła papierosy.  Było również zgłoszenie, po którym Józef zdecydował się zadzwonić do autorki listu.  - Czemu taka smutna jesteś? Zapracowana? - spytał patrząc na zdjęcie - Na weselu wtedy byłam - Skacowana?  - Nie. Jak się nie podobam no to trudno... - No nie, dziękuję Na niezbyt udaną rozmowę zwróciła również uwagę Marta Manowska: Możesz być milszy? Wybredność Józefa skomentowali...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner