Józef z "Rolnik szuka żony" 7
Mat. promocyjne

Smutne wyznanie Józefa z "Rolnik szuka żony": "Rodzina się mnie wyrzekła"

Józef z "Rolnik szuka żony" 7
Mat. promocyjne

Józef z "Rolnik szuka żony" w szczerej rozmowie z Martą Manowską przyznał, że rodzina nie akceptuje jego decyzji o udziale w programie TVP. Czy najbliżsi nie chcą, aby rolnik szukał miłości na oczach milionów Polaków? Smutne wyznanie uczestnika zaskoczyło widzów. Co dokładnie powiedział o sytuacji z rodziną? 

Zobacz także: Wpadka Józefa w drugim odcinku "Rolnik szuka żony" 7! "Nie wiem skąd to pytanie"!

Smutne wyznanie Józefa z "Rolnik szuka żony" 

We wczorajszym odcinku "Rolnik szuka żony" rolnicy wreszcie po raz pierwszy spotkali wybrane przez siebie kandydatki. Józef już na wejściu został przywitany brawami, jednocześnie panie dostrzegły w nim gentlemana. 66-latek nie ukrywał swojej radości z powodu tego, że to właśnie on dostał szansę na znalezienie miłości w programie. Jednak jak się okazuje, nie może liczyć na wsparcie rodziny. 

We wczorajszym odcinku mogliśmy zobaczyć smutny fragment, w którym Józef zwierza się Marcie Manowskiej, że rodzina nie akceptuje jego decyzji o udziale w programie. Padły gorzkie słowa: 

Rodzina wyrzekła się mnie, odwrócili się

Jednak sympatyczny senior mimo wszystko postanowił dać szansę miłości. Trzymamy kciuki, aby dzięki tej odważnej decyzji mógł ponownie się zakochać. A sądząc po pierwszych randkach, wszystko jest na dobrej drodze. Już za tydzień przekonamy się, które pięć pań dostanie zaproszenie na jego gospodarstwo. 

Zobacz także: Maciej z „Rolnik szuka żony” najbardziej czekał na Monikę! Czy po spotkaniu ją wybierze? „Wszystko aż we mnie chodzi”

Józef z "Rolnik szuka żony" w szczerej rozmowie z Martą Manowską przyznał, że jego rodzina potępia jego udział w programie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MARTA 🔺 MANOWSKA (@martamanowska)

66-letni Józef to najstarszy uczestnik siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Postanowił dać szansę miłości w programie telewizyjnym mimo dezaprobaty rodziny. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MARTA 🔺 MANOWSKA (@martamanowska)

Józef z "Rolnik szuka żony"
Facebook "Rolnik szuka żony"

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48