Party Stories
Maciej z "Rolnik szuka żony" 7
Mat. promocyjne
Newsy

Maciej z „Rolnik szuka żony” najbardziej czekał na Monikę! Czy po spotkaniu ją wybierze? „Wszystko aż we mnie chodzi”

Po pierwszym odcinku siódmej edycji "Rolnik szuka żony" wydawało się, że Maciej jest blisko znalezienia miłości już po samych listach. Choć dostał ich wiele, szczególną uwagę zwrócił na jeden - od Moniki, nauczycielki chemii i matematyki ze Złotowa, do której postanowił zadzwonić... Czy po pierwszej randce nie zmienił zdania?

Jak wypadło spotkanie i jak rolnik je komentuje?

Zobacz także: W "Rolnik szuka żony" uczestnicy wybrali już kandydatów! Kto podbił ich serca? Zobaczcie wideo

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Maciej z "Rolnik szuka żony" po randce z Moniką

Maciej, 31-letni rolnik z doktoratem,  już w pierwszym odcinku podbił serca widzów. Elegancki, poukładany, zrobił też duże wrażenie na kandydatkach, które zaprosił na pierwsze spotkanie. Nie ukrywał, że bardzo podobały mu się też dziewczyny. Na przykład Ilona, 31-latka z Siedliska, ujęła go uśmiechem. 

- Uśmiech, to będzie moja strategia - mówiła.

- Nie jestem ideałem - mówiła już Maćkowi
- Nikt nie jest - odpowiedział.
- Nie, ale ty wyglądasz...

- Na sto procent mój typ - podsumowała dziewczyna.
- To była dobra randka - podsumował Maciej.

Ale randkę, na którą czekał najbardziej, tak naprawdę zostawił na sam koniec. Monika, 28-latka ze Złotowa, wpadła mu w oko od razu.

- Po przeczytaniu wszystkich listów Monika była faworytką - mówił.

I chyba zdania nie zmienił.

- Pięknie wyglądasz. Na zdjęciach jest fajnie, ale tutaj jeszcze lepiej - komplementował Monikę. - Czekałem cały dzień na ciebie. Nawet przygotowałem kartkę z usprawiedliwieniem - śmiał się rolnik.

Przypomniał jak podczas rozmowy telefonicznej Monika wyraziła obawę, czy będzie mogła zwolnić się z zajęć w szkole na spotkanie z nim. Wtedy obiecał jej usprawiedliwienie. 

Po randce nie ma chyba wątpliwości, że to z nią będzie chciał kontynuować znajomość.

Wszystko aż we mnie chodzi. Myślę, że fajnie było i będzie dalej - podsumował Maciej.

Myślicie, że coś z tego będzie?

Na randkę z Moniką czekał najbardziej:

Maciej i Monika z
Mat. promocyjne

Kandydatce napisał nawet usprawiedliwienie:

Maciej i Monika z
Mat. promocyjne

Myślicie, że będą razem?

Maciej i Monika z
Mat. promocyjne

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Maciej i Monika z 7. edycji Rolnik szuka żony
Facebook Rolnik szuka żony TVP
Newsy
W "Rolnik szuka żony" Maciek zauroczył się Moniką, ale internauci nie są zachwyceni. "Za zimna dla takiego fajnego faceta"
Monika nie pasuje do Maćka z "Rolnik szuka żony"? Internauci ocenili dość chłodno zareagowali na wyznanie rolnika, że to właśnie Monika jest jego faworytką.

Monika nie pasuje do Maćka z "Rolnik szuka żony"? Internauci dość chłodno zareagowali na wyznanie rolnika, że to właśnie Monika jest jego faworytką. Według większości fanów wcale nie jest idealną kandydatką dla przystojnego uczestnika siódmej edycji programu Telewizyjnej Jedynki. Po ostatnim odcinku w sieci zawrzało! Internauci nie są zachwyceni Moniką Maciek to zdecydowanie jeden z najsympatyczniejszych uczestników programu "Rolnik szuka żony". Rolnik od samego początku nie ukrywa, że jego faworytką jest Monika. 28-latka ze Złotowa wpadła mu w oko już podczas czytania listów. Po pierwszym spotkaniu rolnik mówił wprost, że to na randkę z Moniką czekał najbardziej i to ona miała pewne miejsce w trójce, którą zaprosił do swojego domu. W ostatnim odcinku widzowie mogli zobaczyć, jak kandydatki rolnika pojawiły się na gospodarstwie.  Najbardziej nie mogę się doczekać aż Monika przyjedzie, jestem ciekawy co powie, jak to wszystko odbierze tutaj - mówił przed kamerami.  Muszę zobaczyć czy się nadaje na to gospodarstwo, jak to wygląda, jak to życie leci. Chciałabym go poznać, żeby mieć większą pewnośc bo ile my się znamy... dziesięć minut rozmowy to jest dla mnie tak troszkę za mało, żeby stwierdzić, że ja z tym człowiekiem całe życie bym chciała przeżyć - mówiła z kolei Monika.  Maciek jest zauroczony Moniką, ale według internautów kobieta nie pasuje do rolnika! - Monika za zimna dla takiego fajnego faceta - Ta nauczycielka to dobra aktorka..nie nadaje się na wies.. - Pan Maciej wydaje się być bardzo miłym facetem...wg mnie Pani Monika wydaje się być wciąż niezadowolona, być może to tylko moje spostrzeżenie...troche szkoda go dla niej... - Coś czuję, że Ona się nie nadaje na to gospodarstwo i nie będzie umiała...

Maciej i Monika z "Rolnik szuka żony" 7
Mat. promocyjne
Newsy
"Rolnik szuka żony" 7: Maciej i Monika spotykali się przed przyjazdem na gospodarstwo? Mieszkają niedaleko siebie!

Siódma edycja " Rolnik szuka żony " wzbudza ogromne emocje głównie za sprawą kilku uczestników. Chodzi oczywiście o Józefa, Mateusza i... Macieja. Okazuje się, że faworytką Macieja od momentu, kiedy przeczytał list - jest Monika. To na jej przyjazd rolnik najbardziej czekał, ale szybko okazało się, dziewczyna patrzy na pozostałe kandydatki z wyższością i niechętnie angażuje się we wspólne rozmowy. Już wcześniej czujne oko Internautów dostrzegło, że Monika jest prawdopodobnie znajomą Seweryna z szóstej edycji programu, a teraz okazuje się nauczycielka mieszka niedaleko Macieja. Na podstawie zachowania pary niektórzy Internauci uważają, że para spotykała się zanim Monika przyjechała do gospodarstwa rolnika! Maciej i Monika z "Rolnik szuka żony" 7 spotykali się przed przyjazdem nauczycielki na gospodarstwo? Maciej z "Rolnik szuka żony" wydaje się zauroczony Moniką. Jego zachowanie nie do końca jest pozytywnie oceniane przez widzów z racji tego, że zdaniem Internautów powinien zachować się fair w stosunku do swoich kandydatek i jeśli już jest zakochany w jednej z nich, nie powinien dawać nadziei pozostałym kobietom. To nie jedyny zarzut w stosunku do rolnika! Niektórzy Internauci w komentarzach na oficjalnym profilu "Rolnik szuka żony" na Facebooku wprost piszą, że zachowanie Macieja i Moniki wskazuje na to, że mogli się spotykać zanim nauczycielka przyjechała do jego gospodarstwa. Okazuje się, że mieszkają oni ok. 30 km od siebie: Maciej pochodzi z Chlebna, a Monika ze Złotowa.  Mam wrażenie jakby z Monika się widział przed rozpoczęciem nagrań. Jakos tak pewna siebie i on w nią tez wpatrzony. Zbyt pewnie tam się czuje. Jak dla mnie on wyboru już dokonał. Ale może się mylę. tak myślę, że mogli spotkać się przed nagraniami już. Ten...

Maciej z "Rolnik szuka żony" 7
Newsy
Rolnik szuka żony: Maciej pożegnał ulubioną kandydatkę i niespodziewanie zmienił faworytkę! "Wiedziałam, że pojadę do domu!"

Za nami kolejny odcinek "Rolnik szuka żony" pełen emocji. Z programem pożegnała się Ewelina, kandydatka Macieja. Zabrał ją na randkę i to właśnie podczas tej rozmowy powiedział jej, że musi jej podziękować za udział w programie, choć była to dla niego bardzo trudna decyzja: Widzisz, kurczę... Polubiłem cię i to nie jest łatwe ci powiedzieć to. Widziałam, że się zaangażowałaś w to jako jedyna z dziewczyn. Ale nie chcę robić ci nadziei, żebyś sobie źle o mnie pomyślała - powiedział Maciej. Zobacz także:  Małgosia Borysewicz zdradziła, jak radzi sobie po porodzie: "Chciałabym się podzielić swoimi doświadczenia, ale..." Ewelina ze łzami w oczach powiedziała, że to czuła: Ja to podejrzewałam. Wiedziałam od wczoraj, że będę na pierwszej randce i pojadę do domu - powiedziała. To był ostatni odcinek dla Eweliny z "Rolnik szuka żony". Maciej już jej nie wybierze... Nie mam żalu do Maćka, naprawdę nie mam. Tak tutaj przyjemnie mi się czas spędzało. Szkoda jechać, ale no trudno! - podsumowała Ewelina. Maciej z Rolnik szuka żony zmienił faworytkę Po tej trudnej decyzji Maciej zabrał Ilonę na randkę, podczas której powiedział: Nie mogę się napatrzeć na ciebie!  Czy to oznacza, że to właśnie ona jest teraz jego faworytką? Zobacz także:  Rolnik szuka żony: "Rozkapryszone księżniczki!" Internauci ostro ocenili zachowanie kandydatek Dawida To była dobra decyzja? Kogo w takim razie wybierze Maciej? Czy będzie to Monika, która była faworytką Macieja od początku? Czy jednak Ilona, która niespodziewanie coraz bardziej podoba się Maciejowi?  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner