Lenka Klimentowała opublikowała w sieci krótką relację, w której ogłosiła wielkie zmiany. Zaledwie kilka miesięcy temu Jan i Lenka Klimentowie zostali rodzicami, a później okazało się, że planują przeprowadzkę do własnego mieszkania. Teraz z kolei tancerka zwróciła się do swoich fanów i nie ukrywała smutku informując o ważnym i trudnym dla niej dniu...

Reklama

Coś się kończy, coś zaczyna- napisała w sieci.

Lenka Klimentowa zdradziła, co się stało!

Lenka Klimentowała ze smutkiem żegna się z mieszkaniem

W ostatnich miesiącach w życiu Jana i Lenki Klimentów dzieje się naprawdę sporo. Kilka miesięcy temu Lenka Klimentowa urodziła syna, który stał się oczkiem w głowie tancerki i jej męża. Szybko okazało się, że przed parą kolejne ważne wydarzenie- remont nowego mieszkania i wielka przeprowadzka. I chociaż Lenka Klimentowa jest zachwycona swoim nowym królestwem to żegnając się z dotychczasowym mieszkaniem nie ukrywała swojego smutku.

Jesteśmy w starym mieszkaniu, gdzie jest totalnie pusto. Teraz chłopaki przenoszą wszystko, co jest nasze do samochodu i wyjeżdżamy stąd. Ja już się popłakałam, poryczałam od rana. Wiedziałam, że będzie mi smutno, ale nie wiedziałam, że będę aż tak przeżywać to wszystko. Jednak tutaj byliśmy okokło 11 lat więc to jest naprawdę kawał życia- mówiła wzruszona Lenka podczas nagrania na instaStories. Tak mi smutno dziś... Ale coś się kończy, coś zaczyna- dodała w opisie.

Zobacz także: Lenka i Jan Klimentowie maja powody do radości. Pochwalili się swoim szczęściem

Instagram @lenkakliment

Lenka Klimentowała opublikowała również zdjęcie ze swoimi sąsiadami, których bardzo polubiła przez te wszystkie lata. Żona Jana Klimenta nie ukrywa, że zawsze mogła liczyć na ich pomoc.

Zobacz także

Jak ważne jest mnieć dobrych sąsiadów! Takich którzy nie tylko zrozumnieja krzyczące lub płaczące małe dziecko, szczekającego psa, głosną muzykę lub imprezy raz na jakiś czas… ale przede wszystkim pomoże kiedy jest potrzeba! Przyniesie i ugotuje rosół, skoczy po leki do apteki, zaopiekuje i popilnuje dziecko, wyprowadzi pieski, doradzi, wypożyczy, wesprze , wysłucha… nawet przytuli, TO JEST DOBRY SASIAD! Takich mamy/mnieliśmy przez okolo 10 lat! To jest szczeście chyba w dziszejszych czasach trafić na takich ludzi… - czytamy we wpisie tancerki.

Zobacz także: Lenka Kliment dzieli się kolejną zmianą w życiu: "Czułam, że po porodzie jest mi to potrzebne"

Pożegnanie z sąsiadami i ze starym mieszkaniem oznacza jedno, Jan i Lenka Klimentowie oficjalnie zamieszkali już we własnym mieszkaniu!

Instagram @lenkakliment
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama