Margaret w brązowej kurtce

Smutna i zamyślona Margaret w krótkiej mini. Spójrzcie tylko na jej szczupłe nogi!

Margaret w brązowej kurtce

Margaret w jesiennej stylizacji na zakupach. Krótka sukienka podkreśliła bardzo szczupłe nogi piosenkarki! Paparazzi "przyłapali" gwiazdę na ulicach Warszawy - niestety, wygląda na to, że Margaret nie miała zbyt dobrego nastroju. Spójrzcie tylko na najnowsze zdjęcia artystki!

Smutna Margaret na zakupach

Od kilku dni o Margaret znów jest bardzo głośno. Wszystko za sprawą jej ostatniego oświadczenia, w którym przyznała, że ostatni rok mocno odbił się na jej zdrowiu. Wokalistka w nagraniu opublikowanym w sieci zdradziła, dlaczego postanowiła wycofać się z życia publicznego. 

Niestety ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie – kategoryczna i natychmiastowa przerwa od obowiązków zawodowych- mówiła Margaret. Piosenka "Xanax” opisuje jesień 2019. Ten ogromny dysonans pomiędzy tym, jak to wszystko wyglądało, albo jakie stwarzało pozory. Ja wtedy uczestniczyłam w programie telewizyjnym, w którym totalnie przypudrowana, ubrana, w szpileczkach, a w sercu było po prostu najgorzej- dodała. 

Teraz Margaret znów jest aktywna w sieci, a jej fani mogli zobaczyć, że wczoraj wzięła udział w Strajku Kobiet w Warszawie. Dziś z kolei paparazzi "przyłapali" artystkę na zakupach. 

Spójrzcie tylko na te zdjęcia!

Zobacz także: Kim jest mąż Margaret, KaCeZet? Piotr Kozieradzki ma córeczkę z poprzedniego związku

Margaret na zakupach.

Margaret w brązowej kurtce

Wokalistka pochwaliła się szczupłymi nogami.

Margaret w brązowej kurtce

 

Więcej na temat Margaret
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51