Księżniczka Beatrice wychodzi za mąż! Ta wspaniała nowina została już oficjalnie potwierdzona przez Pałac Buckingham. W mediach społecznościowych pojawiło się oświadczenie, w którym dowiadujemy się o szczegółach uroczystości. Okazuje się, że zostało już naprawdę niewiele czasu na przygotowania!

Reklama

Zobacz także: Żarty z księcia Harry'ego na BAFTA 2020. Reakcja Kate i Williama? To trzeba zobaczyć

Znamy szczegóły ślubu księżniczki Beatrice!

Już niedługo rodzinę królewską czeka wspaniała uroczystość, bowiem księżniczka Beatrice wychodzi za mąż! Jej serce skradł przystojny Włoch, Edoardo Mapelli Mozzi. W mediach społecznościowych pojawiło się oświadczenie, z którego dowiedzieliśmy się kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość zaślubin!

Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi powiedzą sobie sakramentalne TAK w piątek, 29 maja. Królowa Elżbieta II zgodziła się, aby zaślubiny odbyły się w królewskiej kaplicy. Przyjęcie weselne zostanie zorganizowane w ogrodach Pałacu Buckingham. Oczywiście gospodarzem całego wydarzenia będzie sama monarchini, Elżbieta II! Fani nie kryją zachwytu na wieść o ślubie księżniczki o czym dali znać w komentarzach pod oświadczeniem.

- Tak się cieszę Waszym szczęściem. Gratulacje i czekam na zdjęcia w białej sukni.

- Wspaniała wiadomość... Nie mogę się doczekać królewskiego ślubu. ❤️

- Wreszcie ten ślub się odbędzie. Tak długo na niego czekam.

- Niesamowite ???? Co za wspaniała wiadomość

- Gratulacje. To będzie przepiękna uroczystość - piszą zachwyceni fani.

Ślub Księżniczki Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi będzie pierwszą uroczystością organizowaną na terenie pałacu Buckingham od czasu ślubu Kate i Williama. Zapewne będzie to spektakularne wydarzenie, na które z niecierpliwością czekają fani rodziny królewskiej!

Zobacz także

Para zaręczyła się we wrześniu 2019 roku

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama