Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Lilka i Mateusz M jak miłość
fot. MTL Maxfilm
Newsy

W "M jak miłość" Lilka i Mateusz w tajemnicy powiedzą sobie TAK! Co wydarzy się przed ślubem?

Co wydarzy się w najnowszych odcinkach "M jak miłość"? Już w 1512. odcinku serialu dojdzie do ślubu Lilki (Monika Mielnicka) i Mateusza (Krystian Domagała)! Zanim jednak zobaczymy uroczystości młody Mostowiak zauważy, że z jego ukochana dzieje się coś dziwnego. Mateusz zdecyduje się na poważną rozmowę z Lilką i wtedy usłyszy zaskakujące wyznanie dziewczyny! 

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Lilka będzie chciała rozstać się z Mateuszem?

Lilka ma za sobą naprawdę bardzo trudny czas. Gwałt, ciąża i strata dziecka - ukochana Mateusza przeszła naprawdę wiele dramatycznych chwil. Na szczęście Lilka mogła zawsze liczyć na wsparcie swojego chłopaka, który ostatnio postanowił poprosić o rękę swojej ukochanej.

Jak informuje portal superseriale.se.pl, już wkrótce dojdzie do ślubu zakochanej pary! Ceremonia odbędzie się w 1512. odcinku "M jak miłość" - niestety, tuż przed ślubem Lilka powie Mateuszowi, że to nie ona powinna zostać jego żoną!

Zasługujesz na kogoś innego, lepszego. Wiesz, jak to się stało... kiedy poroniłam... właściwie niczego nie czułam. Strachu, żalu, niczego. Nawet przez chwilę. I tak się zastanawiam, a może ja jestem złym człowiekiem, bez serca? - powie Lilka.

Jak Mateusz zareaguje na wyznanie Lilki? 

- Nie znam lepszego człowieka niż ty. Tylko to, co się nam przydarzyło, było złe, straszne. Zapomnimy... Wszystko, co dobre, dopiero przyjdzie, a ja zrobię wszystko, żebyś była szczęśliwa! - odpowie Mateusz. 

Mateusz zapewni Lilkę, że chce zostać jej mężem i ostatecznie dojdzie do ślubu. Na uroczystości zabraknie bliskich młodej pary - zakochani do ostatniej chwili nie powiedzieli nikomu, że planują ślub! Jak rodzina zareaguje, kiedy dowie się, że w tajemnicy przed wszystkimi powiedzieli sobie TAK? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! 

Zobacz także: Jak dobrze znasz Joasię z "M jak miłość"? Spróbuj rozwiązać nasz QUIZ!

Lilka i Mateusz wezmą ślub.

Lilka i Mateusz M jak miłość
fot. MTL Maxfilm

Zakochani w tajemnicy przed wszystkimi powiedzą sobie TAK.

M jak miłość: Gwałciciel powraca - odc. 1509 - emisja 7 kwietnia
Lilka w ramionach Łukasza

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Barbara Kurdej-Szatan na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Wątek Joasi w "M jak miłość" będzie ograniczony? Basia Kurdej-Szatan zdradziła nam prawdę!
Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała nam o losach swojej bohaterki w "M jak miłość"

Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała nam o losach swojej bohaterki w "M jak miłość" i zdradziła, czy jej wątek w nowych odcinkach będzie ograniczony. Barbara Kurdej-Szatan dołączyła do jednego z najpopularniejszych polskich seriali w 2014 roku i od tamtej chwili gra Joannę, jedną z głównych bohaterek "M jak miłość". Fani z pewnością nie wyobrażają sobie serialu bez Joasi, jednak ostatnio niektóre media sugerowały, że wkrótce jej wątek zostanie nieco ograniczony. Czy to prawda?  Posłuchajcie, co o swojej roli w "M jak miłość" powiedziała nam Barbara Kurdej-Szatan!  Zobacz także:   Anna Mucha i Basia Kurdej-Szatan mają konflikt? Aktorki komentują! Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała nam o losach swojej bohaterki w "M jak miłość".

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Jak uważnie oglądaliście ostatnie odcinki "M jak miłość"? Sprawdź się w naszym QUIZIE!

Jesteście fanami "M jak miłość" i widzieliście wszystkie odcinki hitowego serialu Telewizyjnej Dwójki? Jeżeli tak to sprawdźcie się w naszym quizie! W najnowszym sezonie "M jak miłość" nie brakuje wielkich emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Śmierć Artura (Tomasz Ciachorowski), ślub Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski), aresztowanie Olka (Maurycy Popiel) czy "romans" Kingi ( Katarzyna Cichopek) i Pawła (Rafał Mroczek) to tylko niektóre wątki które wywoływały największe emocje. Pamiętacie, co jeszcze wydarzyło się w "M jak miłość"?

Zaczynamy nasz QUIZ!

Zobacz także:  "M jak miłość": Dramat Olka w więzieniu. Czy dzięki Budzyńskiemu wyjdzie na wolność?

Jesteście fanami "M jak miłość" i widzieliście wszystkie odcinki hitowego serialu Telewizyjnej Dwójki? Jeżeli tak to sprawdźcie się w naszym quizie! W najnowszym sezonie "M jak miłość" nie brakuje wielkich emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Śmierć Artura (Tomasz Ciachorowski), ślub Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski), aresztowanie Olka (Maurycy Popiel) czy "romans" Kingi ( Katarzyna Cichopek) i Pawła (Rafał Mroczek) to tylko niektóre wątki które wywoływały największe emocje. Pamiętacie, co jeszcze wydarzyło się w "M jak miłość"? Zaczynamy nasz QUIZ! Zobacz także:    "M jak miłość": Dramat Olka w więzieniu. Czy dzięki Budzyńskiemu wyjdzie na wolność?

Hanna Żudziewicz i Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Seriale
Jesteś fanem "M jak miłość"? W takim razie ten quiz nie sprawi ci trudności! Uwaga! Trudne pytania

Za nami kolejny emocjonujący tydzień w "M jak miłość". Niektóre wątki rozgrzały nas do czerwoności! Jak uważnie oglądaliście ostatnie odcinki "M jak miłość"? Czy na pewno nic wam nie umknęło? Sprawdźcie swoją wiedzę rozwiązując nasz quiz! Uwaga! Niektóre pytania mogą być podchwytliwe...

Zobacz także: Kolejny ślub w "M jak miłość"! Aneta i Olek powiedzą sobie TAK w więzieniu!

Za nami kolejny emocjonujący tydzień w "M jak miłość" . Niektóre wątki rozgrzały nas do czerwoności! Jak uważnie oglądaliście ostatnie odcinki "M jak miłość"? Czy na pewno nic wam nie umknęło? Sprawdźcie swoją wiedzę rozwiązując nasz quiz! Uwaga! Niektóre pytania mogą być podchwytliwe... Zobacz także:  Kolejny ślub w "M jak miłość"! Aneta i Olek powiedzą sobie TAK w więzieniu!

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner