Lilka i Mateusz M jak miłość
fot. MTL Maxfilm

W "M jak miłość" Lilka i Mateusz w tajemnicy powiedzą sobie TAK! Co wydarzy się przed ślubem?

Lilka i Mateusz M jak miłość
fot. MTL Maxfilm

Co wydarzy się w najnowszych odcinkach "M jak miłość"? Już w 1512. odcinku serialu dojdzie do ślubu Lilki (Monika Mielnicka) i Mateusza (Krystian Domagała)! Zanim jednak zobaczymy uroczystości młody Mostowiak zauważy, że z jego ukochana dzieje się coś dziwnego. Mateusz zdecyduje się na poważną rozmowę z Lilką i wtedy usłyszy zaskakujące wyznanie dziewczyny! 

Lilka będzie chciała rozstać się z Mateuszem?

Lilka ma za sobą naprawdę bardzo trudny czas. Gwałt, ciąża i strata dziecka - ukochana Mateusza przeszła naprawdę wiele dramatycznych chwil. Na szczęście Lilka mogła zawsze liczyć na wsparcie swojego chłopaka, który ostatnio postanowił poprosić o rękę swojej ukochanej.

Jak informuje portal superseriale.se.pl, już wkrótce dojdzie do ślubu zakochanej pary! Ceremonia odbędzie się w 1512. odcinku "M jak miłość" - niestety, tuż przed ślubem Lilka powie Mateuszowi, że to nie ona powinna zostać jego żoną!

Zasługujesz na kogoś innego, lepszego. Wiesz, jak to się stało... kiedy poroniłam... właściwie niczego nie czułam. Strachu, żalu, niczego. Nawet przez chwilę. I tak się zastanawiam, a może ja jestem złym człowiekiem, bez serca? - powie Lilka.

Jak Mateusz zareaguje na wyznanie Lilki? 

- Nie znam lepszego człowieka niż ty. Tylko to, co się nam przydarzyło, było złe, straszne. Zapomnimy... Wszystko, co dobre, dopiero przyjdzie, a ja zrobię wszystko, żebyś była szczęśliwa! - odpowie Mateusz. 

Mateusz zapewni Lilkę, że chce zostać jej mężem i ostatecznie dojdzie do ślubu. Na uroczystości zabraknie bliskich młodej pary - zakochani do ostatniej chwili nie powiedzieli nikomu, że planują ślub! Jak rodzina zareaguje, kiedy dowie się, że w tajemnicy przed wszystkimi powiedzieli sobie TAK? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! 

Zobacz także: Jak dobrze znasz Joasię z "M jak miłość"? Spróbuj rozwiązać nasz QUIZ!

Lilka i Mateusz wezmą ślub.

Lilka i Mateusz M jak miłość
fot. MTL Maxfilm

Zakochani w tajemnicy przed wszystkimi powiedzą sobie TAK.

M jak miłość: Gwałciciel powraca - odc. 1509 - emisja 7 kwietnia
Lilka w ramionach Łukasza

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!

zobacz 02:40